Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esett! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esett! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem a barátom, szeretne-e majd a messzi jövőben gyermeket? Mondta hogy igen! Tovább kérdezgettem, majd mondott egy ilyet hogy inkább az a kérdés, hogyha vele bármi történne én elbírnék-e egy gyerekkel? Mondtam, hogy igen. De megkérdeztem, ezt miért kérdezi? Kicsit nekem ez negatívan jött le. Erre mondta mondta, hogy azért mert sokszor “segítségre szorulok” és mondott egy ilyen példát, hogy pl a bevásárlást is ketten kell intézni. Nekem a bevásárlás egy közös “program” ráadásul nincs autónk, jogsim ezért nem birok el olyan sok cuccot a 47 kilómmal 😅 Igaz, hogy néha szoktam bénázni dolgokkal, de a baráti társaságomban ugyan úgy szoktak sőt még idősebb ismerőseim/barátaim is. Most ez kicsit rosszul esett Tőle 😄 Nem tartom magam életképtelennek.

2021. máj. 16. 23:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így van. Picit talán kinosnak is érzem h ő ennyire jó én meg... Minden aminek neki áll az tök jól megy neki. Hát ja. Vannak ilyenek.
2021. máj. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
68%
Most így olvasva a leírásod, csak annyi van, hogy a párodnak kb hússzal több iq-ja van, mint Neked.
2021. máj. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!