Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esett! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esett! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem a barátom, szeretne-e majd a messzi jövőben gyermeket? Mondta hogy igen! Tovább kérdezgettem, majd mondott egy ilyet hogy inkább az a kérdés, hogyha vele bármi történne én elbírnék-e egy gyerekkel? Mondtam, hogy igen. De megkérdeztem, ezt miért kérdezi? Kicsit nekem ez negatívan jött le. Erre mondta mondta, hogy azért mert sokszor “segítségre szorulok” és mondott egy ilyen példát, hogy pl a bevásárlást is ketten kell intézni. Nekem a bevásárlás egy közös “program” ráadásul nincs autónk, jogsim ezért nem birok el olyan sok cuccot a 47 kilómmal 😅 Igaz, hogy néha szoktam bénázni dolgokkal, de a baráti társaságomban ugyan úgy szoktak sőt még idősebb ismerőseim/barátaim is. Most ez kicsit rosszul esett Tőle 😄 Nem tartom magam életképtelennek.

2021. máj. 16. 23:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
39%

Tény, hogy a gyerekvállalás előtt el kell rajta gondolkozni, egyedül is tudnád-e nevelni, ha szétmennétek, esetleg bármi rossz történne a pároddal.


Az, hogy jelenleg nincs autód és jogosítványod, nem jelenti azt, hogy nem is lesz. Kicsit húzósak az árak, de kb. egy millából kijön mindkettő. Jogsi + egy normális használt autó.


A beszólása viszont bunkóság volt, de nem szakítóok. Kivéve ha folyamatosan ezt tolja az arcodba, és módozatosan építi le az önbizalmad. Amennyiben egyszeri alkalom, megbeszélném vele, hogy rosszul esik, hogy ezt gondolja rólam. Egyébként egy férfi ne hisztizzen, amiért veled kell mennie vásárolni...


Minden családban családi program a bevásárlás, akiket ismerek, és tudom róluk, hogy boldogok, jól megvannak, nem gondolkoznak váláson. Most talán a vírus miatt visszafogják magukat, és nem az egész család megy.

2021. máj. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
68%

Saját magában bizonytalan a párod. Ő nem érzi úgy hogy fel tudna nevelni egy gyereket, közben meg rád nyomja a felelősséget mintha te lennél életképtelen.

Mellesleg meddig tart egy jogsit letenni? Nem egy évekig tartó diplomáról van szó, pár hónapos tanfolyam. Kis spórolással meg lesz közös kocsi is ha el nem cigizitek.

Probléma meg is oldva.

2021. máj. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
74%
De most attól miért lenne életképtelen h együtt mennek vásárolni. Nekem is könnyebb ha valaki elvisz autóval és együtt gyorsan megoldjuk, de ez nem azt jelenti hogy egyedül nem tudnám megoldani. De nyilván ha van rá lehetőség a könnyebbik megoldást választom.
2021. máj. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Jo ha tudod, a gyerekheh elemgedhetetlen lesz a kocsi
2021. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
14 a mai világban? Régen is megoldották, sőt még ma is van olyan aki megtudja. Inkább az az életképtelenség, ha már autó nélkül meg sem tudod oldani a dolgokat.
2021. máj. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem, hogy mégis hogyan gondolta, hogy egy bevásárlás akkora feladat lenne, nem rakétatudomány...

Nyilván két ember több cuccot képes elbírni, többet is fogyaszt. Ha pedig már ott a másik, akkor egyszerűbb ketten elmenni a héten egyszer, mint egyedül többször fordulni, ez logikus.

Ez nem olyan tekervényes feladat, hogy ne lehessen megoldani egy nyomorult bevásárlást.

Úgyhogy ez az érv egy baromság, esetleg bármi mást tudott mondani?

2021. máj. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Azért nincs jogsim mert gimi alatt inkább az érettségire koncentráltam, és feleslegesnek tartottam mivel tudtam, hogy másik városba megyek tanulni és a szüleim nem fognak nekem venni egy autót, hogy furikázzak és én sem tudtam volna bevállalni hogy fenntartsak egy autót. Ráadásul Budapest belvárosában élünk és gyalog járunk mindenhova mert minden max 15 perc. Ebben az élethelyzetben is felesleges autó, mert nem lenne kihasználva és itt a környéken bérelni kéne parkolót ami meg nem olcsó. Annak se lett volna értelme, hogy annó csinálok jogsit még gimi alatt, aztán meg nem vezetek 5 évig semmit minimum. Rutint se szereztem volna.. maximum olcsóbb lett volna. Ettől függetlenül szeretnék jogosítványt, de majd csak akkor ha tudom hogy veszek is autót. Igen gyereknél szerintem is “elengedhetetlen” már, főleg Pesten mivel nem lehet egyszerű babakocsival tömegközlekedni de természetesen ez is megoldható, ahogy minden.
2021. máj. 17. 12:59
 18/22 A kérdező kommentje:

Nem mondott, igazából megértette a bevásárlós sztorit is. Tőlem szeretne majd gyermeket de mint írtam ez még a messzi-messzi jövő, csak érdekelt, hogy vannak-e ilyen tervei.


Gondolkodtam, hogy mikor szoktam “bénázni”. Néha előfordul, hogy nem találok dolgokat pl a hűtőben ami amúgy majd kiveri a szemem. De ezt inkább annak tudom be, hogy azért van mert fejben nem ott vagyok. Ilyenkor van hogy mondom neki, hogy nincs itthon valami, majd odamegy és természetesen megtalálja 😅 Néha ügyetlenkedek, pl kiborítok valamit, de szerintem ezek mással is előfordulnak néha. Velem sem napo szinten történnek ilyen dolgok. Mindegy amúgy, nem sértődtem meg csak kicsit rosszul esett.

2021. máj. 17. 13:07
 19/22 A kérdező kommentje:
Még talán annyi, hogy ő mindent nagyon gyorsan csinál és jól, nekem meg talán minden kicsit több idő hozzá képest 🤷🏼‍♀️
2021. máj. 17. 13:09
 20/22 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a felállás. Páromnak vág az esze, siettet. Én pedig lassabb, ráérősebb vagyok. Lassabban is fogok fel dolgokat, ez egyébként biztos fejleszthető, meg attól is függ milyen passzban vagy. Nincs ezzel semmi baj, en is ügyetlenebb vagyok. Ettől nem leszel életképtelen. Csak annyi, hogy ne mindig mindenben rá számíts. Nem tudom ezt teszed e, csak mondom, hogy az már más téma. Egyszer pl mikor először voltam a postán annyira zavarban voltam, hogy azt se tudtam mi micsoda, mi hol van. Csak egy levelet kellett volna feladnom. Párszor még zavarban voltam de aztán megszoktam, aztán ha valamit meg elrontok, kit érdekel? Szitkozódik egyet a nő aztán már el is felejt. Jaa és Ez a hűtős nálam is előfordult sokszor xddd meg sokszor azelőtt beszélek hogy gondolkodnék, ez is megváltoztatható, egy kis önfegyelem kell. Még én is tanulom😂 Sok sikert! És NE beszéld be magadnak, hogy életképtelen vagy! Mindenki vét hibákat! Az is akinek gyereke van.
2021. máj. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!