Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem magam kihasználva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam kihasználva ha szexelek a párommal, és a kapcsolatunk arrol szól hogy én meg ő, és nem arrol, hogy MI?(külön kassza és egyebek)

Figyelt kérdés

Ő a férfi.

Úgy látom ahhoz kepest hogy teljesen el van eresztve anyagilag, mégis kínosan arra ügyel, nehogy véletlen többet adjon a kapcsolatba mint én.

Vagy hálát vár a legkisebb gesztusért is.


Valahogy egyáltalan nem tudom azt érezni hogy ő támasz lenne (valaha is majd gyerek mellett esetleg), vagy esetleges bajban, vagy társ es nem csak partner, ugy érzem a saját párja is csak egy kivulállo neki.


Elvagyunk igy persze mindketten, önálloan, kulon kasszán, szépen éldegélve.


És valahogy áthatol bennem az az érzés mintha csak használgatna amugy ingyen es ennyi. nem is a párjának tekint. es ilyesmi gondolatok.


És nem érti miert erzem magam kihasználva.


Ezt miből ertené meg? azzal jön csak hogy a szex nekem is kell.kvittek vagyunk.



2021. máj. 19. 09:46
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
31%
Ez a közös kassza nálunk pl. NO-NO lenne. Ettől még komoly kapcsolatban vagyunk, de egyikünk sem akar magyarázkodni, hogy mit miért vett magának. A költségeket mind felezzük. Kb azonos a bevételünk is.
2021. máj. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Én is leülnék vele elbeszélgetni, hogy hogyan tervezi a házasság alatt a pénzügyeket, benne lenne-e abban, hogy mondjuk leadja a fizuját, vagy közös számlátok legyen.


Alapvetően én mindkettő ellen vagyok, de ha ilyen párom lenne, aki ennyire smucig, akkor valószínűleg többet kérnék, hogy megkapjam azt, amit szeretnék.


Kezdjétek el megbeszélni, hogy mennyi pénzt fogtok havonta hobbira költeni és mennyit megtakarításra.

2021. máj. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

8#ő pedzegeti

7# nála ez nem természetes. Még ő erzi magát kihasználva ha vesz is véletlen egy poton vmit és még en vagyok mentegetőzésre kenyszeritve hogy nem használom őt ki mikozben ő centizget


Olvasom még a többit is

2021. máj. 19. 10:55
 14/40 A kérdező kommentje:
9# sztem is rengeteget szív egy nő a gyerekkel..
2021. máj. 19. 10:56
 15/40 A kérdező kommentje:

12 #szóba se merem hozni mert abbol az lenne hogy szerinte a pénzere utazom.


Nem is erti csupán a fentieket sem.

2021. máj. 19. 10:58
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
eláruloknekedvalamit. amikor én randiztam és felezegetni akart a pasi meg láttam hogy ilyen kihasználós, smucig, azonnal megköszöntem a dolgot és szó nélkül felálltam az asztaltól fizetés nélkül megvető pillantással. a férfiak nagy része nem is próbálkozott tovább, de akinek nagyon kellettem, az utána is járt utánam és utána már fizetett mint a katonatiszt.
2021. máj. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
16# ha én ezt tenném le nem mosnam azt magamrol hogy aranyasó vagyok. Eddig terjed az agya szerintem.plane nem futna.
2021. máj. 19. 11:03
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit megbeszélni ezen. Ő nem szeret téged. Miért nem léptél le eddig?
2021. máj. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
90%
hát akkor ő micsoda? a férfiak a legnagyobb érdekemberek, a legnagyobb aranyásók. a tes idődból, karriereből, tested romlásából akarja felépíteni az egész életét, úgy hogy mindent megtart magának, tökéletes a kontrollja te meg mehetsz majd amerre látsz, ha jön egy fiatalabb. Ne legyél már ennyire hülye az istenért. semmit sem kell bizonyítanod! jrj el titokban randizni, dobd be magad és ismerkedj. Ez a kósor megfelelési kényszer (jaj ne tűnjek ri.bancnak, ja ne tűnjek aranyásónak, jaj ne tűnjek túl kövérnek vagy unalmasnak) teljesen tönkrecseszi a nők életét. mind a férfiak találták ki, ők hangoztatják ezeket és sajnos mindig lesz oylan lány aki alád ígér, de pont ezért kell ragaszkonod ahhoz, hogy a saját érdekeidet képviseled, mert az ilyen aranyásó rettegő pasik mind lekopnak majd és az lesz veled, aki igazán téged akar majd. Amúgy meg ez a kapcsolat nem egyenlő egyáltalán, egy férfinak anyagilag kicsivel nagyvonalúbbnak kell lennie, 1/3-ad részedről és 2/3-ad anyagiak részéről. Ez még nem kihazsnálás, hanem józan ész, hogy a nőt a hátrányos helyzetéért kompenzálni kell. Keress másik pasit, én felezgetőssel soha az életben nem állnék le!
2021. máj. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

A szexes rész érdekel, átugrottad, az az igazán érdekes, miért érzed úgy, hogy megvesz..


Neki 10ből hányszor van orgazmusa? Neked 10ből hányszor?

2021. máj. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!