Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem magam kihasználva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam kihasználva ha szexelek a párommal, és a kapcsolatunk arrol szól hogy én meg ő, és nem arrol, hogy MI?(külön kassza és egyebek)

Figyelt kérdés

Ő a férfi.

Úgy látom ahhoz kepest hogy teljesen el van eresztve anyagilag, mégis kínosan arra ügyel, nehogy véletlen többet adjon a kapcsolatba mint én.

Vagy hálát vár a legkisebb gesztusért is.


Valahogy egyáltalan nem tudom azt érezni hogy ő támasz lenne (valaha is majd gyerek mellett esetleg), vagy esetleges bajban, vagy társ es nem csak partner, ugy érzem a saját párja is csak egy kivulállo neki.


Elvagyunk igy persze mindketten, önálloan, kulon kasszán, szépen éldegélve.


És valahogy áthatol bennem az az érzés mintha csak használgatna amugy ingyen es ennyi. nem is a párjának tekint. es ilyesmi gondolatok.


És nem érti miert erzem magam kihasználva.


Ezt miből ertené meg? azzal jön csak hogy a szex nekem is kell.kvittek vagyunk.



2021. máj. 19. 09:46
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Ha a lehetőségek nem korrektek, akkor nincs szabad döntés!!!


Vagy meghalsz a villamosszékben, vagy meghalsz miközben agyonlőnek. Egyik se szimpi, te gyógyszerrel szeretnél meghalni, ezért nem volt szabad döntésed..


Pasira és gyerekre is ilyen.. csupa korlátozott döntés a világ, ahol a számodra megfelelő, ami mellett szívesen döntenék nem elérhető, csak két rossz közül tudsz dönteni.. ez nem oké, be kellene hozni a kompenzált szülést, gyereknevelést, meg vagy millió dolgot megteremteni, hogy lehessen szabad döntést hozni, az összes elérhető, megvalósítható lehetőséggel.

2021. máj. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

29#-nél legalább intelligensebb a párom :D


Nem vagyok pénzeshes. Ezt tükrözi eleve az is ha az lennék eleve svajcban keresném a heti millioimat..de ehelyett itt sz.pok ingyen szerelembol.:D


Tudom hogy nem vagyok kenyszerítve nem is alapozok rá eddig ilyen felállassal. Ezert is a kérdés.


A közös kassza nálam nem számonkérést jelent hanem legalább annyit csak hogy nem lyukas cipóben fogom tolni a 100 ezres babakocsit esetleg. Vagy mjd könyörgök meg halalkodnom kell mert pelenkat méltoztatott venni. Illetve cserébe ledolgozni a konyhban.


Azert nagyon sokmindent felvet egy ffi hozzáállása anyagilag egy nőhöz.

2021. máj. 19. 11:35
 33/40 A kérdező kommentje:
31#én is valahogy azt látom hiaba minden, még mindig a női nem a gyengébb, kiszolgáltatottabb atb. Egy ffi az esetek 90%-ában keres többet meg 50%-ban lepnek le es hagyjak a sz.rban magara a nőket stb. Kártérítés is persze kanyarban(kiesett jovedelem, plusz ingyenmelo a szitterkedéssel, amortizácios koltsegek hogy romlik a nő erteke a munkaeropiacon es mint nő is egyaránt) mert ugye a nő döntese is volt..meg ilyen ervek szolnak az mellett amikor egy nő le van "lakva"/hasznalva, ki van "semmizve"
2021. máj. 19. 11:46
 34/40 A kérdező kommentje:
És még ő tart attól hogy én hasznalom ki. Ez nekem inkább szívás mint nyereség..
2021. máj. 19. 11:48
 35/40 anonim ***** válasza:
28%

Kedves Kérdező!


Ha valóban így állsz hozzá az egész anyaság/családalapítás kérdéséhez, szerintem neked nemes egyszerűséggel nem való a gyerekvállalás. Ennyi. Ezen nincs mit szégyellni. (vagy/és nem érettél meg rá egyáltalán) Én a #29-es hozzászólásomban gyerek-mentes oldalról közelítettem meg a témát, a kérdésed alapján nektek sincsen. Akkor miről beszélnük? Te tipikus áldozattípus vagy a hozzászólásod alapján. Az a fajta, aki kapcsolatban is csak állandóan előadja a haldokló hattyút, hogy jajj mennyi mindenről mondott le és ez a hála, stb stb... az ilyenektől menekül minden értelmes férfi. Ez nem kell. Tényleg komolyan gondold át, hogy kell-e neked gyerek és tudod-e siránkozás nélkül vállalni.

Én mindent mérlegre tettem és úgy döntöttem, hogy nem kell. (egyéni magánéleti dolgok is közre játszanak, de az itt nem lényeges) Igenis meg kell tudni húzni a határt és mérlegelni azt, hogy tudod-e vállalni, akarod-e igazán, stb. Aki bébiszitterkedésként tekint a saját gyerekének a nevelésre és amortizációról papol, stb, szerintem NEM alkalmas szülőnek. Te áldozattípus vagy. Még a gyereked is azt hallgatná tőled, hogy úristen, Te mi mindent feláldoztál miatta, stb... az ég óvjon az ilyenektől. Sajnos a saját családomban épp elég ilyet láttam. Gyomorforgató.

Ez egy [ÖNKÉNT VÁLLALT DOLOG]. Senki nem kényszerít rá. Fogod az adást? Ha inkább szeretnél szép karriert befutni, MEGTEHETED. Az a szép, hogy jogod van hozzá! Senki nem kényszerít anya szerepbe! Sőt, párkapcsolatba sem! Sőt, semmi másba sem! Egyelőre még valamennyire szabad országban élünk, valamennyire.

Sokszor pedig nem a férfi lép le, hanem divat manapság az első nehézségnél elválni.


Amúgy meg igaza van a párodnak abban, hogy a szexszel NEM TESZEL SZIVESSÉGET neki! Amelyik nő így tekint a dologra, azt is messze elkerülik az értelmesebb férfiak. Ez még mindig nem könyöradomány jobb helyeken, hanem [kölcsönös örömszerzés]. De igazából órákig mondhatnám, valószínűleg nem érnéd fel ésszel.

2021. máj. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg nem párkapcsolat, hanem amolyan összejárás.


Aki ennyiért aranyásónak nevez, annak lefogadom, hogy nem volt egy normális kapcsolata, ahol akár a családalapításon is elgondolkozhatott, vagy meg is történt. Többet, jobbat érdemelsz, és ezt így ismeretlenül is megmondom.

2021. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Én a külön kasszát támogatom, de egyből szakítanék ha sajnálna rám költeni a párom. Ugyanúgy ahogy én is meghívom néha, ő is. Szerencsére ebből nincs gond nálunk. Viszont volt már olyan pasim aki élből nem költött semmit egy nőre, nála ez alapelv volt. De a testem azért kellett neki.:D arra jó volt az a kapcsolat is, hogy megtanuljam értékelni magam, elég felsőkategóriás vagyok ahhoz, hogy valaki kihasználjon, szóval abszolút nem hagyom már. Az meg a másik, hogy ha semmit nem tesz azért hogy nőnek érezd magad mellette, alapból kuka lesz max pár év múlva de inkább előbb vagy már most.
2021. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

35 #nem hattyúk halála, csak en nem szülök ész nélkül. Igenis szeretnék számítani egy férjre/apára hamár ekkora felelősséget vállalnék.


Nem teszekna szexszel szívességet, mint ahogy mas jellegű kapcsolatokban sincs erről szó, mégis olyan érzésem van mimtha kihasználna, attól amit fentebb írtam hogy nem MI-ben gondolkodik. Nekem úgy tűnik. Mint amikor a pasik használgatják csak a nőket van nekem egy ilyen "feelingje"



36#, 37# továbbra is el vagyok bizonytalanodva. Nincs mellette ilyenektől biztonságerzetem. Talan nem is baj..

2021. máj. 19. 14:17
 39/40 anonim ***** válasza:

Kérdező, most őszintén: mégis mit vársz tőlünk, amikor te magad is tudod, mit kéne tenned. Én a helyedben, ha megvan rá a lehetőség, ugranék Svájcba milliókért, és keresnék ott valakit, aki valóban MI-ben gondolkodik, és amíg nem találom meg, addig élvezném az életet.

Ha egy kapcsolatban azt érzed, nem vagytok egyenlők (tök mindegy, hogy te érzed magad többnek vagy kevesebbnek), akkor azt megette a fene. Ha még beszélni sem tudtok róla, mert sértődés lesz a vége, akkor meg a klotyón lehúzott végtermék is többet ér.

2021. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi a válaszokat.


Amúgy ilyeneknek szerintem alapnak kéne lennie, nem is az, hogy megbeszélni.

De ha már meg kellene beszélni is, legalább értené.


Elég kényes téma sajnos a pénz enélkül is.

Dehát mindig a nő dönt legalább.

2021. máj. 19. 14:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!