Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem magam kihasználva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam kihasználva ha szexelek a párommal, és a kapcsolatunk arrol szól hogy én meg ő, és nem arrol, hogy MI?(külön kassza és egyebek)

Figyelt kérdés

Ő a férfi.

Úgy látom ahhoz kepest hogy teljesen el van eresztve anyagilag, mégis kínosan arra ügyel, nehogy véletlen többet adjon a kapcsolatba mint én.

Vagy hálát vár a legkisebb gesztusért is.


Valahogy egyáltalan nem tudom azt érezni hogy ő támasz lenne (valaha is majd gyerek mellett esetleg), vagy esetleges bajban, vagy társ es nem csak partner, ugy érzem a saját párja is csak egy kivulállo neki.


Elvagyunk igy persze mindketten, önálloan, kulon kasszán, szépen éldegélve.


És valahogy áthatol bennem az az érzés mintha csak használgatna amugy ingyen es ennyi. nem is a párjának tekint. es ilyesmi gondolatok.


És nem érti miert erzem magam kihasználva.


Ezt miből ertené meg? azzal jön csak hogy a szex nekem is kell.kvittek vagyunk.



2021. máj. 19. 09:46
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

ha most ezt mondanám neki biztos nem szeretsz, mert nem költesz rám többet mint amit én.ez is "jól" hangozna.

Egyből visszadobná, hogy akkor én sem szeretem őt.


Ez is jellemző rá hogy "papagájkodik"visszaismétli amit én mondok.

2021. máj. 19. 11:13
 22/40 A kérdező kommentje:
18# ra reagáltam elobb
2021. máj. 19. 11:14
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

Legalàbb tudnál érvelni..


Nem az zavar, hogy nem költ rád többet, az zavar, hogy úgy érzed a pénzét jobban félti nálad és ha ad is, elvár cserébe.


Fel kellene hozni x alkalmat, amikor így érezted!

2021. máj. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
86%

#15 Azt kéne vele megértetni, hogy ő is ugyanolyan anyagias, mint az a nő, aki vagyoni helyzet alapján választ párt. Ahogy az a nő, ő is előbbre valónak tartja a saját anyagi jólétét a boldog párkapcsolatnál a jelen felállásban. (És valószínűleg ő lenne az, aki elgondolkodna rajta, hogy elmegy kitartottnak, ha ez egy lehetőség lenne számára).


Szerintem ha nem tudjátok megbeszélni a pénzügyeket, akkor nem érdemes tovább bennmaradni egy ilyen kapcsolatban, főleg, ha gyerekeket is szeretnél. Nyugodtan hozd fel a témát, ha kiborul, hogy anyagias és csak a pénzéért vagy vele, akkor nyugodtan mond meg neki, hogy igen anyagias vagy, de nem annyira, mint ő.

2021. máj. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Ja és mivel nem reagálsz, tuti egy orgazmusod sincs!


Lehet az én exem:)


Szóval szerintem nyisd ki a szád és kezdd el mondani a dolgokat, amiket szeretnél minden téren. Ne tegyél semmit, ne nyelj le semmit, csak hogy megfelelj neki. Én is ezt tettem, mert szerettem és nem akartam megsérteni, de ne nyomd el magad az ő javára. Ezt érzed, ezért van kellemetlen érzésed!

2021. máj. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

19. Én is agyalok néha ilyesmin. Hogy százalékosan ha nézzük a keresetekhez viszonyitva viszont még én adok bele többet. Az mellett hogy összegben nézve viszont fifti fifti. Mégis én jövök ki rosszabbul.

Habár nekem a baj ott kezdődik csak hogy miért centizgeti nehogy többet adjon bele.

De ha egyszer is megerőlteti magát utána napokig kell hálálkodnom.


20

Én szeretem vele a szexet, csak ettol függetlenul is azt érzem, kihasználja azt, hogy szeretem a szexet es mintha visszaélne vele.

De ezt megint nem tudom vele megertetni. Mert nem arrol van szo hogy pr.stiként várnám a kifizetést.

A pasiknak valahogy olyan faék agyuk van hogy képtelenek mashogyan gondolkodni.

2021. máj. 19. 11:21
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Megint kikerülted..


Én is szerettem, ha szexeltünk, de igazán nem élveztem, sosem volt orgazmusom, és sosem tett èrte!

2021. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

24 ilyet is mondtam már neki hogy pont fordítva van szerintem es valójában a ffiak az aranyásók mert ők nézik a nőnek a pénzét, a nő helyett. Ha kevés, már be is húzzák a kéziféket.

Kimagyarázta. Azaz ezt sem erti.meg.

2021. máj. 19. 11:25
 29/40 anonim ***** válasza:
0%

Pénzéhes liba szagot érzek. :D Ez az áldozatszerep meg szánalmas. Senki nem kényszerít se kapcsolatba, se házasságba, se gyerekszülésre, ez önként vállalt dolog. Innentől meg is dől az egész állítás.

Egyszer turkálna nő a tárcámban, kivágnám, mint macskát szarni.

Sosem voltam fukar vagy smucig pl közös programok alatt, stb, de egy nőt se engedtem a pénzem közelébe.

A közös kasszának kizárólag gyerek esetén lehet értelme, ameddig anyuka otton van és nem dolgozik. De ne kelljen már magyaràzkodnom, hogy miért vettem hazfelé egy hambit a mekiben vagy neki ne kelljen már magyaràzkodnia miért hagyott annyit a fodrásznál. Amiért az ember megdolgozott, azért ne kelljen már számot adnia… ezért gáz a közös kassza. Mindkét félnek.

Nyilván a rezsi, stb menjen felesben. Akinek meg nem tetszik, el lehet tolni a bringát. Senkit sem tartok el a két szép szeméért, végképp nem valami követelőző luvnyát. Nálam ez sose férne bele.

Amúgy ez érdekes mód mindig olyan nőket zavar, akik nem tudnak kb annyit felmutatni mint a férfi. Volt nálam többet kereső nő is az életemben, még sem volt téma a pénz. Én is beleadtam a közös programokba, stb. A párommal kb azonos a keresetünk és sose volt vita ebből. Érdekes módon neki természetes, hogy nem én gondoskodok a hobbija finanszírozásáról. Ahogy én is fizetem a saját dolgaimat. A közöset meg szépen elrendezzük ahogy illik.

2021. máj. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

#28 Neked kell eldöntened, hogy mi fér bele egy pasitól. Találd ki, húzd meg a határaidat és tudd, hogyha átlépi, akkor szakítotok. Olyan kapcsolatban nem érdemes bent maradni, aminek nincs hosszútávú perspektívája.


Arról mindenképpen beszélnetek kellene, hogy ő hogyan képzeli a házasság/gyes/gyed alatt a pénzügyeket. Legalább tudod. Legalább az alapján fogsz tudni vele maradni/szakítani, hogy tudni fogod, hogy lehet-e rá a bajban számítani.


Ha most úgy érzed, hogy történik egy baleseted és nem fogja kifizetni neked a 2,5 milliót, hogy soron kívül megműtsenek magánban, mikor már alig tudsz járni, de államiban időpont csak 1,5 éven belül van, akkor neked kell eldöntened, hogy te boldog tudsz-e lenni egy ilyen kapcsolatban. Ha szerinted sem éri meg, akkor valószínűleg igen, de ha szerinted megérné, akkor nagyon rossz lesz, ott állni 10 év múlva, hogy valóra vált egy olyan helyzet, amitől féltél és tényleg nem számíthatsz rá.

2021. máj. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!