Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő volt a legtöbb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő volt a legtöbb, amíg nem beszéltetek a párotokkal egy veszekedés után? Majd 4 éves párkapcsolatomban akadt egy kis szájharc, mind a ketten megbántódtunk.

Figyelt kérdés
Kereken 10 napja volt, hogy megkérdeztem találkozunk-e, megbeszéljük-e és lenyugszunk, azonban azóta nem hívott, nem keresi velem a kapcsolatot. Szerintetek egy ilyen idős kapcsolatot így sunnyogva zárt volna le vagy eddig gondolkozik, hogy érdemes-e békülni?

2021. máj. 21. 16:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Amíg külön éltünk is nagyon max másfél nap volt a leghosszabb duzzogás, pedig mi huszonévesek vagyunk. Mióta együtt élünk, estére mindig megbeszéljük, én nem tudok elaludni ha valami lezáratlanul van hagyva. Ha 40+ éves és így viselkedik, engedd el.

Nem lehet, hogy végre talált egy kiskaput amivel kibújhat a kapcsolatból? Szerintem itt nem szimplán duzzog, hanem régóta tervez kilépni ebből és most jött a megfelelő alkalom :(

2021. máj. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
Kb 5 nap, de a párom nem tud normálisan kommunikálni, kerüli a konfliktusokat szóval nekem kellett többször is megtörni a csendet mert magától nem tudom mire lett volna képes...
2021. máj. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#11: én is erre gondoltam, csak annyira hihetetlen az egész. Tervezgettük az összeköltözést, házakat nézegetett, tényleg úgy éreztem, hogy szeret. Szerelmes üzeneteket és dalokat is küldött ha nem voltunk együtt. Nehéz elfogadni, hogy ilyen tettek mellett a kiskaput kereste :-((
2021. máj. 22. 09:13
 14/15 anonim ***** válasza:

Öhm, igen, hiányzik neki a szex, meg ezek, de aki ilyen felnőtt módon kommunikál, azt inkább hagyd, mert meg fog enni az ideg.


5 éve élünk együtt, a leghosszabb idő talán 3 óra volt, amíg nem beszéltünk, aztán leültünk, áttárgyaltuk a gondokat, bocsánatot kértünk egymástól és szexeltünk (miután kibékültünk).

2021. máj. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mi lett veletek?
2021. aug. 25. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!