Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kihasználnátok egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kihasználnátok egy lányt, és ő megírná az anyátoknak a történteket, fel akarnátok jelenteni a lányt zaklatásért a rendőrségen? Ha még azzal is megfenyegetne titeket, hogy a testvére fog neked írni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 23. 15:43
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
95%

Vállald a következményeket, ha már egy tuskó vagy. Egyébként meg ez zaklatásnak kifejezetten gyenge még így, inkább szembesítés a saját ostobaságoddal. Ha esetleg halálosan fenyeget, akkor már van baj.

Mondjuk az igaz, hogy felesleges anyukádnak üzengetnie, mert mélységesen elbukott nevelés terén és ez már eső után köpönyeg. Szar ember vagy és az is maradsz már sajnos.

2021. máj. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

#20

Hogyne! Neked meg akkor el kell tartanod ugye?

2021. máj. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
17%

Nem lenne kihasználás soha, senkinél, ha nyíltan oda lehetne menni a nőhöz, és közölni vele, hogy "Szia, Béla vagyok, van feleségem (Vagy nincs, mindegy.), és nem akarok hazudni neked. Nem veszlek el, nem kell szülnöd nekem, nem kell közös hitel 40 évre, csak szeretnék 1X dugni veled. Rendben?" És erre nem röhögés, anyázás, "Van pasim.", felhívom a nejed!,...lenne a válasz, hanem egy igen vagy nem.


De mivel ez nem kell a nőknek, így a pasik hazudnak nekik. >:)

2021. máj. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

Sok nő keres szexkapcsolatot is,csak mondom.

Egyébként meg senki nem köteles lefeküdni veletek, csak azért, mert őszinték vagytok és csak dugni akartok.

Ez még nem hatalmaz fel titeket arra, hogy hazudjatok. Pláne nem 2 évig b@szki. 1-2 szex után még az ember könnyen túllép, hogy palira volt véve, nade évekig valaki szemébe hazudni? Hogy nem ássátok el magatokat élve?

2021. máj. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
95%
Van egy rossz hírem 20-aska. Nem az oldalon hanem szerencsére az életben burjánzott el a feminizmus 😂 Így már nem ti döntitek el hol a helyünk, és az ilyenek mint te megérdemelten szépen egyedül maradtok az elmaradott agyatokkal.
2021. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
0%

25.-nek.


A nő azé, aki meg tudja fizetni.


Ezt egy femináci se felejtse el!


Mellesleg, ha nem kell nektek kemény férfi, akkor miért kezd sok nő félállati létformákkal?

2021. máj. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Az nem zavar hogy mi feminácik dolgozunk és nem vevőnk, gazdánk van hanem társunk? Mellesleg folyton azt olvasni tőletek hogy ugyan cselédet akartok de nem tartanátok el a pénzéhes ribit. Akkor hogy is van ez a megvásárlás? Nektek feminista nő kéne csak kissé csapágyasak vagytok erre rájönni 😀
2021. máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
7%
#27 felfogod hogy SENKI nem bírja a feminácikat ?
2021. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
90%
Akkor vásárolj egy kis lábtörlőt. Vannak olyanok is. Ja hogy csak a kiszolgálás kéne belőle de különben tartsa el magát mert csóró vagy? Hát akkor így jártál, hőböröghetsz itt életed végéig 👏😂
2021. máj. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, engem sosem tartott még el férfi, sőt, az exemnél én kerestem többet. Akkor neki lett volna a konyhában a helye? Annyi sok idióta van itt, komolyan. :D
2021. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!