Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miként bocsátható meg, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként bocsátható meg, ha a férjed egy másik férfival csal meg a házatokban?

Figyelt kérdés

Előbb értem haza, nem szóltam, hogy helló megjöttem, csak örültem hogy beestem a melóból.Sajnos amit láttam, örökre belém égett.nappaliban férjem térdelve egy fiatalabb pasit éppen orálisan kényeztetett.

Volt egy kis veszekedés, majd most külön költöztünk, én válni akarok.

Ne siessem el, és bocsássak meg neki?

Igazából rosszul esik ez minden nőnek, de erre nem voltam felkészülve.

Ha mégis válok a bíróságon ezt is megkérdezik, hogy megcsalt és mondjam el mi történt mi az ok?

32N


2021. jún. 3. 19:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
26%

Nekem kamunak tűnik a kérdés...

"Az előbb értem haza... "

"Külön költöztünk..."

Kettő opció van, vagy k!baszott kevés cuccod van, és gyorsan találtál szállást (tudom, ez lehet szülő is)

Vagy valójában kamu a kérdésed.

Egyébként, ha igaz...nagyon sajnálom. Ez egy megbocsáthatatlan dolog. Puszit adna valószínűleg az első gondolatod az lesz, hogy evvel a nyelvvel kényeztetett egy fiatal férfit. 😐

2021. jún. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
19%
#10 csak több az eszem mint neked meg mint a kerdezőnek, akinek még a válaszából is süt hogy kamu
2021. jún. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
60%
Jaj hát persze😂😂 ilyesmit pont az intelligens emberek írnak másra, hogy "több az eszem mint neked", ugye?🤣 Jesszus..
2021. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
92%
11 az előbb értem haza az arra vonatkozott, hogy előbb, mint ahogy általában szokott..
2021. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Amit megbocsáthatsz az csak annyi, hogy hazudott éveken át az identitásáról.

Az olyan, amilyen.

Nyilván nem először csinálja, és nyilván nem tudod az ilyen vágyait kielégíteni.


Nekem ez így nem nagyon kellene.

2021. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
70%
Ez kamu kerdes.
2021. jún. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

Andi, most komolyan ki kellett ide ezt írnod? Miért másoktól várod, hogy megmondják, mi legyen?

Mondtam, hogy beszéljük meg, erre te kinyomod a telefont, meg letagadtadtatod magad, hogy nem vagy otthon!

2021. jún. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Itt van Gábor is 😁
2021. jún. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
80%

Persze, hogy kamu. Én is emlékszem erre a kérdésre. Nem kell ahhoz itt élni az életed. Ha egy héten egyszer jössz fel és az pont akkor volt, meg most, máris olvashatod mindkétszer. Nem egy agysebészet. Az meg, hogy egy ilyen kérdésre emlékszik valaki... Hát, nem mindenki fogyatékos. Magamtól lehet,hogy nem tudnék felsorolni 1000 kérdést, de felismerni elég könnyű, főleg egy ilyen nem mindennapit és főleg, ha meseírónk arra se veszi a fáradtságot, hogy legalább egy-két körülményt megváltoztasson.

Hogy válaszoljak is: Nyilván kidobnám, nem kell meleg pasi. Amúgy persze, hogy máskor is megtenné.

2021. jún. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudnám megcsalásnak venni. Emiatt nem válnék. Lehet kellene idő, hogy túltegyem rajta magam, de komolyabban nem hatna meg.
2021. jún. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!