Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már konfliktus a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már konfliktus a kapcsolatodban a súlyod miatt?

Figyelt kérdés

Illetve amivé változott. Mit tettél amikor vita lett belőle ?


A fogadjon el, meg társai maszlag nem kell..


2021. jún. 5. 09:14
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
80%
Nem, soha. A súlyom a leghosszabb kapcsolatom alatt is kb 2-3 kilót változott csak.
2021. jún. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Fél éve voltam együtt a párommal amikor elkezdett baszogatni a súlyom miatt.

Molett lány vagyok, úgy ismert meg, úgyis jöttünk össze.

Fél év után kezdte el mondogatni, hogy ő így is szeret engem, de olyan szép az arcom, olyan dekoratív vagyok, látja bennem a lehetőséget, ha fogynék ennyi meg annyi kilót mekkora jó nő lennék stb

Na ezt pár hétig hallgattam, próbáltam neki elmagyarázni, hogy felesleges ez a duma, én jól érzem így magam és ő így jött össze velem.

Csak lökte a hülye dumát tovább aminek az lett a vége, hogy kidobtam.

Borzasztóan fájt, de nekem ilyen emberre nincs szükségem.

1 évig! könyörögött utána, hogy próbáljuk meg újra most más lesz....

Hát az isten mentsen meg az ilyen emberektől

2021. jún. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Én szoktam mondogatni férjemnek, hogy figyeljen oda a súlyára, hogy mikor és mennyit eszik.

Már maga a munkahelye miatt elkezdett hízni mikor odament, aztán most az elmúlt egy karanténnal dúsított évben meg még inkább hízott.

Próbál tenni ellene, kevesebbet buszozik, többet gyalogol, sokszor a kajára is próbál odafigyelni.

De nekem is be kell látnom, nem minden plusz kilójáról tehet. Mozgásilag megtesz amit tehet, ennie csak kell, tehát jelenleg ez van amíg itt dolgozik.

2021. jún. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Én pont ugyanannyi vagyok mint 3 éve.

De egyébként volt egy ilyen story, a barátnőm 20kgot hízott 4 év alatt, sokat veszekedtek, mert a pasi mondta hogy ő a vékony lányokat szereti, mindig is 60kg-volt a felso szepseghatar szamara stb. A baratnom meg gyokernek tartotta.

Vegul szakitott vele a csavo es ra egy hetre mar egy masik csajjal volt egyutt, aki lehetett kb 50kg. (Ki tudja, lehet mar kozbe is fuzte azt a csajt)

2021. jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Nem volt. A testsúlyom évek óta állandó. Egészségesen határokon belül van, tehát nem vagyok kifejezetten vékony, de fogyóznom sem kell. Ettől függetlenül azt gondolom, hogy akár fogynék, akár híznék 5-10 kilót, nem kellene, hogy a fiktív párom elveszítse a vonzalmát irántam. Rengeteg nálam teltebb barátnőm, ismerősöm él amúgy boldog kapcsolatban, én meg pár hónapja szakítottam meg egy mérgező kapcsolatot, és azóta is egyedül vagyok. Szóval nem is a testtömeg a lényeg.


Exem egyébként a kapcsolat elején jó alkattal rendelkezett. Nem volt kigyúrt vagy ilyesmi, de egy jó kis egészséges férfiteste volt. A kapcsolatunk alatt ő mondjuk durván meghízott, de ezt sosem tettem szóvá, sokkal inkább a személyisége miatt szakítottam vele. Ma láttam, a szakítás óta még tovább hízott, már a lábain is egyre jobban látszik. Mit mondjak, nem tartottam már túl vonzónak, de ha rendes, normális lett volna, nem egy kifogáskereső, uralkodni vágyó, hisztis óriásbébi, akkor az sem zavart volna, ha még ennél is jóval teltebb.

2021. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Én tartom a súlyomat.105 kiló vagyok izomban.

Néha felmegy 107 re,vagy lemegy 102 őre.

A párom súlyosabb egy kicsit most a covid után.

Aktívan jógázik és kevesebbet eszik.

Nem csesztetjük egymást.Mindenki érzi,hogy mit tud tenni,vagy szeretne az egészsége érdekében.Egymás tanacsait néha kikérjük.

Amikor megismert,akkor is így néztem ki,és a súlyom se volt sokkal kevesebb.

2021. jún. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6# vok.A tisztánlátás érdekében:

"A párom súlyosabb egy kicsit most a covid után"

Nem tőlem súlyosabb,hanem előző testsúlyához (65kg)képest.

Hetero vagyok,A párom nő.

2021. jún. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt, és tettem ellene. Kivizsgáltattam magam, azóta szigorúan tartom a diétát és jól vagyok, híztam 18 kg-t és minden szuper.


Most vagyok jó súlyban - bár így is alsó határon, de többet már nem tudok hízni ezzel a 2000-2500 körüli kalóriamennyiséggel -, normális, egészséges BMI-vel. :)

2021. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!