Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a párom kisebbsegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a párom kisebbsegi komplexusával? A rokona és a noje szebb gazdagabb meg minden, es kissé féltékeny rájuk es rám akarja vetíteni

Figyelt kérdés

Én megértem mondjuk egészséges szinten valahol a versengés motiválo is, es jo érzés is sikeres emberekkel lenni beszélgetni egy kisebb szeletet megismerni az életukbol otleteikbol gondolkodasukbol stb.



Csak epp a párom kicait túlspilázza bezzeg a nőjének lakasa is van műcsecse is lesz stb nekem (a párja)meg ugye mindez nincs.


Próbálnám felnőtt módjàra kezelni, hogy éreztessem vele azt hogy ne essen már tul a ló oldalára, nem lesz ő kevesebb mások sikereitol, és én sem leszek kevesebb mások műcsöcseitől :)


Csak ezt valahogy ugye intelligensen diplomatikusan hogyan értethetném meg vele?



#sikeres rokonok
2021. jún. 7. 19:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is benne van a hiba, ezt te nem tudod megoldani. Ez így nem normális. Féltékeny, birtokló, de mégis másokat néz, hogy ő milyen jó stb.

Nem érzed, hogy ez így nem teljesen normális hozzáállás?

2021. jún. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
A féltékenysége is valszeg komplexus. De afelett ugy jobban el is megyek mert azt határokon belul csinalja szoval nem provokal nem sért vele, azt valahogy jobban veszem. Nem jellemez, meg stb csak neha sík ideg eltilt srac haveroktol meg ilyesmk
2021. jún. 8. 10:09
 23/28 A kérdező kommentje:
Ja es teljesen egyenrangúként kezel mindez mellett. Nagyon sokszor visszavesz es van önkontrollja is. Neha csodálom is őt mert halalkomolyan, ebben engem is felulmul!! Nekem ninvs akkora önkontrollom mint neki. Nem is ertem hogy képes neha erre.
2021. jún. 8. 10:11
 24/28 A kérdező kommentje:

Valojában fel is nezek rá.

Amirol szo van az csak szelet belőle igazábol.

2021. jún. 8. 10:12
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy felnőtt ember egy másik felnőtt embert NEM TILTHAT EL semmitől, és senkitől.

Mióta vagytok együtt?

2021. jún. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Nem ugy eltiltva. Hanem csak megertettette velem miert is nem kene.
2021. jún. 8. 10:28
 27/28 A kérdező kommentje:

Elengedem a dolgot inkabb. Egyelore nincs megoldas a fentire.


Mindenkinel vannak szebbek jobbak.(a plasztik noknel is vagy kinek mi tetszik) Ez felszinesség ezen fennakadni. Ezt vagy erti vagy nem. Egyelore amig nekem nincs belole bajom (pl.onbecsules ronlas vagy akarmi)addig ugy elnézem.

Ha védeni kell viszont magamat akkor azt meg tuzon vizen átviszem.

2021. jún. 8. 10:31
 28/28 anonim ***** válasza:
Na de mindig ilyen volt? Most gondolom újdonság, hogy találkoztatok a rokonnal... de pl. munkahelyen is ő a jobban tudná és mindenki más lusta rajta kívül, mégis mindenkinek jobb dolga van? Mert ha igen, akkor ezt a hibáztatós, irigykedős hozzáállást már otthonról hozta, és nem fogod megvilágosítani pár szóval, hogy ezentúl a szerinte kevéssel is hálásan beérje, mint valami buddhista. Ma ez a rokon kattant be neki, holnap valami haver vagy a hírekben olvassa, hogy más bezzeg milyen mázlista vagy valami egyéb titka van a könnyű életre, amit gonosz a szegényekkel megosztani. Ettől még tényleg lehet ő szorgalmas, becsületes, gondoskodó, okos, humoros... mittudoménmilyen fazon. Csak ha olyan magasra rakja a magának (és neked) lécet, amire esélye sincs megugrani, sosem lesz egy pozitív társaság. És mint írták, könnyen átfordul abba, hogy annyira áldozatként nézzen magára, hogy te legyél a tettes, aki nem becsüli meg őt vagy aki gátja az álmainak.
2021. jún. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!