Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a párom kisebbsegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a párom kisebbsegi komplexusával? A rokona és a noje szebb gazdagabb meg minden, es kissé féltékeny rájuk es rám akarja vetíteni

Figyelt kérdés

Én megértem mondjuk egészséges szinten valahol a versengés motiválo is, es jo érzés is sikeres emberekkel lenni beszélgetni egy kisebb szeletet megismerni az életukbol otleteikbol gondolkodasukbol stb.



Csak epp a párom kicait túlspilázza bezzeg a nőjének lakasa is van műcsecse is lesz stb nekem (a párja)meg ugye mindez nincs.


Próbálnám felnőtt módjàra kezelni, hogy éreztessem vele azt hogy ne essen már tul a ló oldalára, nem lesz ő kevesebb mások sikereitol, és én sem leszek kevesebb mások műcsöcseitől :)


Csak ezt valahogy ugye intelligensen diplomatikusan hogyan értethetném meg vele?



#sikeres rokonok
2021. jún. 7. 19:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg a legutalatosabb emberfajta az irigy. Tonkre fogja tenni a kedved,onbizalmad es mindent. Raadasul ha te fejlodni akarsz, irigysegbol vissza fog huzni magahoz, lerant. Volt ferjem is ilyen volt. Keruld.
2021. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
92%
Lehet tetszik neki az a nő..
2021. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
76%

Hmmm... a cicisre még lenne is megoldás, ha jól tuningolod optikailag a dekoltázsod, hogy legalább D-s csodák legyenek, jó mély dekoltázzsal. Így menni ki is az utcára vele, és amikor látja, más pasik szeme kocsányon lóg akkor meg úgyis a guta üti meg, miatta.


Akkor legalább azon elgondolkodhatna, hogy tényleg az-e a mérvadó, hogy az asszony bögyörőjét bámulja a fél város.

2021. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túl régimódi vagyok, de ő a férfi, teremtse meg ő a körülményeket. Ha plasztikcicát akar maga mellett látni, akkor igen is fizesse a plasztikai beavatkozást, műszempillát, műkörmöt, hajfestéket, csinos ruhákat. Majd meglátja, hogy elég sokba kerülnek.
2021. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Nem arrol van szo hogy engen nezne le hanem neki vannak kisebbsegi komplexusai ugy tunik. Nem az csak, hogy az ő nője, hanen az ő penze kocsijuk stb. Es a saját penze kocsija nője meg...


Ez a tipikus "szomszed kertje mindig zoldebb" sanyaruságát éli meg.persze neki áll(na)engem "feltiningolni"de most komolyan nekem azon kene versengeni vkivel hogy kinek nagyobb a szilikonmelle? Es ezert?


Hát valahogy ez a szellemiség rám nemigen ragad át..

2021. jún. 8. 00:09
 16/28 A kérdező kommentje:

*feltuningolni


Szoval en azert legyek vmi fantasztikum nő, hogy kompenzaljam az ő kisebbsegi komplexusát?


Majd próbálok errol beszélni vele hogy amig magát nem fogadja el, addig veszett fejsze ugyis bármi.


Caak nem sok kedvem van hozzá more eljutna megertené, beülne a tudatalattijába, meg stb.

Amig nincs bajom belőle addig lehet nem lépek ha ez egyszerubben nem vitelezhető ki, esetleg pár szoval es kesz.

2021. jún. 8. 00:14
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy oldottam meg azt, hogy a párom másokhoz hasonlított meg kifogásolta a külsőmet, hogy szakítottam vele.

Nem bánom, hogy már az exem.


Te tudod mit szeretnél, de azt vedd figyelembe, hogy ha a racionalitás hatott volna rá, akkor már nem lenne irígy, hiszen értené mivel jár az az életstílus amit az irigylésének tárgya képvisel.

Az érzelmek: hogy szeretve van, hogy jó élete van, biztonságban van elégedettséggel kellene, hogy eltöltsék, de ez nem történik meg, mert a pozitív dolgok az életében SEMMIT SEM ÉRNEK NEKI - beleértve a párkapcsolatát.

Esetleg pszichológus tud neki segíteni, de lehet, hogy a szakember arra ösztönzi majd, hogy tegyen a vágyai beteljesülésért - ami azt is jelenti, hogy ejthet egy plasztik picsáért, csak mert úgy dönt, hogy a bátyjával akar versenyezni.

Bármilyen kötösbe bújtatod az igazságot, ő konfrontációnak fogja menni, vagy bemegy az egyik fülén és kimegy a masikon, amíg nem talál örömöt és megelégedést azzal amilye most van.

2021. jún. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Ez nem kissebbségi komplexus. Vagy ha az is, akkor ne vetítse már rád ki.

Ez azt jelenti akár hogy is próbálod tagadni, hogy Te nem felelsz így meg neki. Az hogy miért nem, azért-e, mert mit szólnak mások, hogy az xy-nak nagyobb mellű nője van, vagy azért, mert neki nem elég a mellméreted (sarkított példát írtam), azt nem lehet tudni. Viszont ez mindenképpen sértő. Mert téged akar(na) megváltoztatni.


Ülj le, és beszélj vele. Világíts rá, hogy ez téged mennyire zavar, mert te úgy érzed, hogy nem felelsz meg neki. Ha ezek után sem változtat a véleményén, és még mindig meg akar változtatni Téged, nem pedig saját magát, akkor ott már baj van.


És lehet az utolsónak igaza van, lehet előbb-utóbb úgy fogja érezni, hogy csak úgy tud versenyezni a rokonnal, ha neki is olyan nője, háza, autója stb lesz.

2021. jún. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

De megfelelek neki.

Amikor osszejottunk azonnal lezart minden futo meg alkalmi meg mindenfele kaocsolatat. Kivágott miattam mindenkit egyetlen szex utan. Azota is ràm van kattanva szerelmes feltekeny birtoklo stb



Csak vannak ezek a komplexusok nala de kizarolag a rokonaival.parhuzamban amugymeg nincsen. Ha ők vannak "porondon" valahogy akkor jonnek ezek elo benne. Hogy de jo nekik (mert pl szerinte az ő nője korrekt harmonikus a kapcsolatuk, ez mellett ram meg feltekeny nem bizik bennem, azaz nem nyugodt mellettem soha, meg a stb)

2021. jún. 8. 10:05
 20/28 A kérdező kommentje:
*rokonaival párhuzamban, ilketve mellettük jönnek ki rajta ezek
2021. jún. 8. 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!