Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismertetek ilyen pasit, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertetek ilyen pasit, vagy csak nekem volt ” szerencsem ”?

Figyelt kérdés

A pasimmal együtt vagyunk lassan egy éve. Elmesélte, hogy mindig vonzották szexualisan az idös nök.

Végül amikor cikizni kezdtem emiatt, akkor visszakozott, hogy azért kavart velük, mert csak azok álltak vele szóba a társkeresökön. Azert cikiztem, mert provokálni akartam, hogy nyíljon meg, mert nem értettem kristalytisztán hogy mi is van vele és aggasztott a helyzet, hogy akkor milyen közös jövönk is van? Én 6 évvel vagyok nála fiatalabb

Aztán bevallotta, hogy elöttem járt, azaz titkon talalkoztak egy nála 20 évvel idösebb növel, aki 61 éves, 5 éven át, mert a szex nagyon jó volt csak azzal tudott jól kielégulni

És annak a nönek a hasonmásait kereste a társkeresön

Anyam szerint szimplán gerontofil



2021. jún. 10. 10:53
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Már 14-15 évesen is szerelmes voltam 1 évig a 40 éves angoltanárnőmbe, viszont azóta sem mentem soha 45 év fölé. Családot alapítani én is egy tőlem néhány évvel fiatalabb nővel tudok elképzelni, de amíg az nem jön el, semmi kifogásom nem volt soha a középkorú nők ellen. Azóta már szerencsére megéltem ezt a dolgot párszor. A 60 nekem már durva lenne, de hát kinek mi.


28/F

2021. jún. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
77%

"Eleg is volt , szazan fogjak ugyanazt írni és offolni"

erre nem lehet mást csinálni, mint offolni

2021. jún. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem is gerontofil, de minimum valami kemény anyakomplexusa van, nálam felejtős(pont úgy, mint aki tizenévesekre gerjed)...Igazából még az egy izgalmas kérdés, hogy 20 évesen is 20 évvel idősebbekre gerjedt, vagy már akkor is a hatvanasok indították be. Ha utóbbi, akkor esélyesebb a gerontofil, ha 20 éveseken csak negyvenesekkel dugott volna, akkor anyakomplexus. Nem járnék vele. Pelenkafétis is ki fog bukni egy idő után ABDL lesz belőle..
2021. jún. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
36%
#8 Pont azért jó anyuval jó viszonyban lenni, mert tapasztaltabb, és el tudja mondani a lányának, ha egy fiú felejtős. Jelen esetben rohadtul az, ez a fiú nem százas, a lány is érzi ezt, ezért kért és kér itt is véleményt.
2021. jún. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
77%

Szegény pasit kibeszéled anyáddal?

Amugyis csak 20évvel volt öregebb a nő,nem 40-nel.

2021. jún. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
85%
"Azert cikiztem, mert provokálni akartam, hogy nyíljon meg"
2021. jún. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
65%
Már az is gáz, hogy szerinted a cikizés miatt fog megnyílni neked. De, hogy még a személyes dolgait anyáddal is megosztod... És szerinted még a pasival nem stimmel valami? Eszem megáll!
2021. jún. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Fennakadtunk az anyámon.

Több választ nem kérek

2021. jún. 10. 12:22
 19/30 anonim ***** válasza:
14%
Tán fáj az igazság?
2021. jún. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Nem, de semmi értelmes válasz a kérdésemre nem jött csak kötekedés és fennakadás
2021. jún. 10. 12:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!