Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismertetek ilyen pasit, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertetek ilyen pasit, vagy csak nekem volt ” szerencsem ”?

Figyelt kérdés

A pasimmal együtt vagyunk lassan egy éve. Elmesélte, hogy mindig vonzották szexualisan az idös nök.

Végül amikor cikizni kezdtem emiatt, akkor visszakozott, hogy azért kavart velük, mert csak azok álltak vele szóba a társkeresökön. Azert cikiztem, mert provokálni akartam, hogy nyíljon meg, mert nem értettem kristalytisztán hogy mi is van vele és aggasztott a helyzet, hogy akkor milyen közös jövönk is van? Én 6 évvel vagyok nála fiatalabb

Aztán bevallotta, hogy elöttem járt, azaz titkon talalkoztak egy nála 20 évvel idösebb növel, aki 61 éves, 5 éven át, mert a szex nagyon jó volt csak azzal tudott jól kielégulni

És annak a nönek a hasonmásait kereste a társkeresön

Anyam szerint szimplán gerontofil



2021. jún. 10. 10:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
34%
Segítek, azért nem, mert jelen esetben te sokkal gázabbul viselkedtél, mint a férfi.
2021. jún. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
73%
14. Ez jó nagy hülyeség. Talán még igaz ez egy kamasz vagy kora huszonéves lánynál, de a kérdező kb 40 éves. Egy 40 éves ember már nem szorul "párkapcsolati" tanácsokra a szüleitől.
2021. jún. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
46%

A kérdező 6 évvel fiatalabb a pasijànál, aki 20 évvel fiatalabb az öreg, 61 éves exénél.


61-20=41


A kérdező pasija 41 éves.


41-6=35


A kérdező 35 éves.


Teljesen normális, ha az ember a hozzá közel állóval megbeszél személyes dilemmákat. Jelen esetben a kérdezőt nyomasztotta, hogy a pasija anyja korabeli nőkre gerjed(töknormális, hogy zavarja), és megkérdezte a hozzá közel álló anyját(töknormàlis szintén), hogy mit gondol.


A kérdező tök normális, tök normálisan reagált(a cikizést leszámítva, de párok, barátok szokták egymást ugratni, csak más szándékkal), a pasinak meg minimum anyakomplexusa van.


Szerintem se aggódj az itt válaszolóknál, a legtöbb ember anyja idióta(mondom ezt anyaként) nem képesek bizalmi viszonyt kialakítani a gyerekeikkel. Gondolom anyukád csak elmondta amit gondol, miután megkérdezted és rád bízta a döntést, te meg elbizonytalanodtál.

Ez nagyon jó kapcsolatra utal.


Ne legyél kapcsolatban olyanokkal, akik szerint szülő-gyerek korkülönbséggel normális lehet egy párkapcsolat, valami nagyon félrement náluk.

2021. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
78%

23. "Aztán bevallotta, hogy elöttem járt, azaz titkon talalkoztak egy nála 20 évvel idösebb növel, aki 61 éves, 5 éven át, mert a szex nagyon jó volt csak azzal tudott jól kielégulni"


Ez a sztori nem mostanában történt. A kérdező pasija 5 éven át járt össze ezzel a nővel a kapcsolatuk kezdete előtt. Azt feltételeztem (és feltételezhető is), hogy sok-sok éve volt már ez, hogy az akkor 41 éves kérdező barátja összejárt az akkor 61 éves nővel. Az évek számát nem ismerjük. 1 éve vannak együtt, de lehet ez az összejárogatás is volt már 3-4 éve. Akkor a kérdező is közelebb van már a 40-hez, mint a 35-höz.

2021. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Noés ?Akkor most mi lesz?

Az én párom meg 14 évvel fiatalabb!

Az onokatesóm meg egy közel 20 évvel idősebb nővel él már 7 eve,miután meghalt a felesége,aki közel egykorú volt vele.

Nem dőlt össze a világ és a nap is ugyanúgy felkel!

Meg nem hallottál ilyet?

2021. jún. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
85%

Szóval. Párom nem akar megnyílni nekem, ezért addig szekálom, "cikizem", amíg megnyílik, majd futok anyuhoz, hogy ezt tudtam meg, most akkor mi van, ez elfogadható-e. Öhm. Fiatalabb vagyok nálad, de ez nagyon gáz.

Vőlegényemnek is vannak olyan dolgai szexuálisan, amik megosztóak lehetnek, de eszembe nem jutna elmondani senkinek. Mert felnőtt vagyok, tehát:

1: el tudom dönteni, hogy zavar-e. Ha nem, nincs több kérdés.

2: ha zavar, akkor el tudom azt is dönteni, hogy fontos-e nekem annyira a másik, hogy megoldást, kompromisszumot keressek, vagy ha nem aktuális, akkor szimplán megpróbáljam elfogadni. Ha nem, itt sincs több kérdés.

3: ha igen, akkor őszintén beszélgetek vele erről, megpróbálom megérteni, együttműködni vele... Stb. Kis idő múlva pedig felmérem, hogy halad-e a dolog, sikerül-e közös nevezőre jutnunk, feldolgoznom. Ha nem, akkor vége, ha igen akkor pezsgőzünk.

Erre komolyan nem képesek egyesek felnőttként anyuci, barátnő, vagy más külső megerősítés nélkül??? Meg bele se gondolnak, hogy nekik hogy esne, ha a másik ugyanígy kitárgyalná a kínos (különösen a szexuális) dolgait bárkivel?

Na mindegy. Ahogy érzed kérdező, ha ennyire megbízol anyuciban, akkor tegyél úgy, ahogy mondja, önálló mérlegelés nélkül 🤷‍♀️

2021. jún. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
25%

Egy 5 éves, bántalmazó kapcsolat után azt kívánom, hogy bárcsak én is jobban megnyíltam volna anyukámnak, vagy legalább hallgattam volna rá, amikor felhívta a figyelmemet az általa hamarabb látott piros zászlókra.


Egyébként beszéld meg a pároddal. Nem mindegy, hogy hosszútávon jó-e neki veled, vagy visszakívánkozik egy hasonló korú hölgy mellé.

2021. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
62%
27 az odaadó és odafigyelő emberek sem szoktak örülni, ha a párjuk az összes bizalmas beszélgetésükkel rohan az anyósjelölthöz
2021. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

#28. Nyilván nem, de én 5 éven keresztül nem panaszkodtam róla, hiába voltak gondok. Aztán olyat tett, amitől elszakadt a cérna, és igen, megnyíltam anyámnak és a barátaimnak is, tanácsot kértem. Tény, hogy már ezen beszélgetések előtt is a szakításra hajlottam, csak bíztam benne, hátha én reagálom túl...


Nem mondom, hogy minden aprósággal rohanni kell másokhoz, meg kiteregetni a magánéletet, mert az tényleg undorító, és erősen rombolja a bizalmat. Viszont az is gyanús, ha egy pár elszigelten él, illetve az egyik fél még a társaságot is kerüli, nehogy másoknak szemet szúrjon, hogy milyen valójában.

2021. jún. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Hát ezen mondjuk azért lehidaltam volna én is...

De miért csak azzal tudott kielégülni,erre kíváncsi lennék..

2021. jún. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!