Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon visszajön még hozzám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon visszajön még hozzám?

Figyelt kérdés

A barátnőm elment a barátnőivel egy hétre Spanyolországba, elengedtem, mert bíztam benne, míg ott volt beszéltünk is, minden rendben volt, aranyos volt. Aztán hazajött, mikor először találkoztunk eljött hozzám, beszélgettünk, de egyszer sem mondta, hogy szeretne, hogy hiányoztam volna neki, erre ma előáll azzal, hogy már nem érzi azt, mint a kapcsolatunk elején, hogy Spanyolországba jó volt neki igazából egy kicsit egyedül. Próbáltam erős maradni, de a legszívesebben elsírtam volna magamm, nagyon szeretem, és alig tudtam mondani neki valamit, minden szó bennemragadt, leblokkoltam. De ezt meg is érteném, de a mondandójába valahogy belecsempészte a "szüneteltessük" szót. Közbe folyton ölelgetett és mondta, hogy nagyon szeretné, ha továbbra is jóban tudnánk maradni. Ez mit akart jelenteni? 10 hónapos kapcsolat.

én 18/F, ő 17/L


2010. aug. 25. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
rajott h 17 evesen elvezni szeretne a fiatalsagot es szorakozgatni egy-ket fiuval meg kiprobalni ezt azt,nem meg komoly kapcsolatban lenni. az h joban akar veled maradni az azt je;entheti,hogy kedvel/szeret,mint szemelyt de nem kellessz mar kapcsolat teren...ez az en meglatasom. remelem nem lesz igazam...d altalaban a szuneteknek egy a vege-szakitas veglegesen.
2010. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 LunIstar ***** válasza:

Ne legyen igazam, és nem akarlak megijeszteni, de szerintem füst...


Mindenképp hagyj neki pár napot, hogy átgondolja a dolgokat... Lehet, hogy hasznos lenne, ha ritkábban keresnéd mint egyébként, hadd kezdeményezzen újra ő ha akar tőled valamit, úgyis keresni fog

2010. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De a szünetet talán nem ok nélkül mondta, nem? Nem keresem egy darabig, - egy, két hétig - ha akar még valamit, úgyis ő fog. Éreztem rajta a bűntudatot, alig mert a szemembe nézni. Kérdeztem, hogy miért és azt mondta, igazából ő sem tudja, ő is gondolkodott ezen sokat, erre jött a válasz, hogy már nem ugyanolyan, mint az elején.
2010. aug. 25. 13:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem 3x szakítottak úgy, hogy "szüneteltessük" "neki idő kell" De ezt csak azért mondják, hogy ne fájjon annyira a szakítás, és még reménykedj, de ez a hajó már elúszott.
2010. aug. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!