Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb férfi ilyen töketlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi ilyen töketlen, vagy csak az én párom?

Figyelt kérdés

Covid miatt sem tavaly, sem idén nem tudtuk megünnepelni pl az évfordulónkat. Úgy kb 100x elmondtam hogy de jó lesz, ha lehet menni étterembe, megünnepeljük. Nyitás óta ezt várom, hogy elvigyen.

Semmilyen programot nem szervez, semmivel sem lep meg, soha nem dícsér meg.

Jogos, ha elegem van ebből és már férfiként sem tudok ránézni? 1,5 hete veszekedtünk ezen, azóta sem történt semmi. Vicc komolyan.

(Tudja, hogy nekem fontosak a programok, és hogy imádok étterembe járni)


2021. jún. 11. 20:45
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Már ott tartok, hogy kínomban veszek majd magamnak egy szép csokor rózsát, vagy elmegyek egyedül vacsorázni..
2021. jún. 11. 20:48
 2/33 anonim ***** válasza:
96%

Te is szoktál néha programokat szervezni, vagy ez kizárólagosan az "ő dolga"? Nem mindenki rajong a programszervezésért, ősi hiba, hogy ezt nemi alapon osztják el sokan, ahelyett, hogy a képességek alapján tennék.


Mondjuk az, hogy nem dicsér az elég ronda dolog tőle, a szeretteinket illik dicsérgetni.


Viszont, ha csak amiatt, mert "nem szervez programokat" megszűnt férfinek lenni a szemedben... az elég bizarr.

2021. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
87%
Te vettél neki valamit az évfordulóra? Egy üveg ital? Valami szerszám? Esetleg egy finom étel, amit közösen el tudtatok fogyasztani?
2021. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Mindig mindent nekem kell kitalálni, mert ő képtelen rá. Nekem kell kitalálni, hogy mikor legyen szabin, mikor tudunk nyaralni menni, hova menjünk, hány napra. Az égvilágon mindent nekem kell szervezni!!

Én csak annyit kértem már, úgy az elmúlt 4 évben igencsak sokszor... Hogy NÉHA szervezzen már ő is valamit. Tudod ez hogy néz ki? Megkérdezi, hogy lenne-e kedvem egyik nap elmenni x helyre.. Ezt is százszor elmondtam, hogy meglepetésre vágyom, ne mondja már el előre...

És igen, ettől (is) számomra már nem férfi, képtelen egy meglepetés randit szervezni..

2021. jún. 11. 21:05
 5/33 anonim ***** válasza:
89%
Akko faxé vagy együtt vele
2021. jún. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
89%

Ha elváltatok, majd írj rám! Én pont az ellentéte vagyok a férjednek,de még egy nőnek se felelt meg, mindig megkapom, hogy egy soviniszta, öntörvényű f@sz vagyok.


Ki érti a nőket!

2021. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
76%

4.


Az igen! Előre borítékolható, hogy bármit is tenne azt lefikáznád elég gyorsan, legalábbis az eddigi írásaid alapján. Vannak ilyen "Semmi nem jó, találja ki a gondolataim, mert 'ezért létezik ő'" személyek.


Elvinne nyaralni akkor közölnéd, hogy te másik helyre akartál menni. Lehetőleg azután, hogy már elköltött rá elég sok pénz, mert "meglepetés".


Vagy mint Sátán a South Parkban amikor Acura-tortát kap. "De én Ferrááááárit akartaaaaaaaam"

2021. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

De nem ilyen szintről beszélek! Egy randit megtervezni nem kerül semmi pénzbe! Sőt, időpontot kitalálni sem kerül pénzbe! Nem kell meglepetés nyaralás, nekem az is tökéletes lett volna, ha egy tervvel állt volna elém.

És mindent el szoktam mondani, mire vágyom. Ha figyelne rám, akkor kapásból tudná.

2021. jún. 11. 21:16
 9/33 anonim ***** válasza:
86%
És azt meg szoktad tőle kérdezni, hogy ő mire vágyik?
2021. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy vele??
2021. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!