Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb férfi ilyen töketlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi ilyen töketlen, vagy csak az én párom?

Figyelt kérdés

Covid miatt sem tavaly, sem idén nem tudtuk megünnepelni pl az évfordulónkat. Úgy kb 100x elmondtam hogy de jó lesz, ha lehet menni étterembe, megünnepeljük. Nyitás óta ezt várom, hogy elvigyen.

Semmilyen programot nem szervez, semmivel sem lep meg, soha nem dícsér meg.

Jogos, ha elegem van ebből és már férfiként sem tudok ránézni? 1,5 hete veszekedtünk ezen, azóta sem történt semmi. Vicc komolyan.

(Tudja, hogy nekem fontosak a programok, és hogy imádok étterembe járni)


2021. jún. 11. 20:45
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Enyém nem ilyen töketlen.
2021. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Amelyik meg tökös, azzal más a baj.
2021. jún. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

"Amelyik meg tökös, azzal más a baj"

Tökös és tökös közt is van különbség. Nem feltétlen agresszív vagy csajozógép az, aki nem nyámnyila.

Hálaistennek...

2021. jún. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!