Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb férfi ilyen töketlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi ilyen töketlen, vagy csak az én párom?

Figyelt kérdés

Covid miatt sem tavaly, sem idén nem tudtuk megünnepelni pl az évfordulónkat. Úgy kb 100x elmondtam hogy de jó lesz, ha lehet menni étterembe, megünnepeljük. Nyitás óta ezt várom, hogy elvigyen.

Semmilyen programot nem szervez, semmivel sem lep meg, soha nem dícsér meg.

Jogos, ha elegem van ebből és már férfiként sem tudok ránézni? 1,5 hete veszekedtünk ezen, azóta sem történt semmi. Vicc komolyan.

(Tudja, hogy nekem fontosak a programok, és hogy imádok étterembe járni)


2021. jún. 11. 20:45
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
75%
Inkább veszel magadnak kinidba ,mintsem elhagyd 😀
2021. jún. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Valahol megértelek, mert a kedvedért kicsit megerőltethetné magát. Viszont a szavaidból azt veszem ki, hogy te már nem szereted ezt a faszit és nem is fogod elviselni a nyavalyáit. Szakítsatok szerintem és keress egy figyelmesebb palit, aki megfelel az igényeidnek.
2021. jún. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Szeretem, csak most nagyon elegem van... Több minden is összejött és most nagyon nehezen tolerálom..
2021. jún. 11. 21:41
 14/33 anonim ***** válasza:
80%

Exem is töketlen volt. Mielőtt a torkomnak esnének, számtalan közös programot szerveztem, minden szülinapra, karácsonyra sokat készültem, hogy minél boldogabbá tudjam tenni. Nekem a diplomaosztóm volt a legfontosabb, hiszen mégiscsak sokat dolgoztam azért a nyamvadt papírért, és nagyon szerettem volna a szerelmemmel együtt megünnepelni. Nem jött el, arra hivatkozva, hogy neki dolgoznia kell, mert nélküle nem megy a cég - közben gyakornok volt, és máskor elsőre szóra azonnal hazaengedték, ha pl. az anyjának kellett valami. Csak az én ünnepemre nem tudott jönni, aminek már hónapokkal előtte megvolt az időpontja... Ám 2-ig tartott a munkaideje, szóval a végére még simán beért volna, és várhatott volna az egyetem előtt, de azt sem bírta megtenni.


Nem a kérdezőt kell savazni szerintem. Lehet ő talpraesett nő, aki mindent meg tud szervezni, akkor is rosszul fog neki esni, hogy a párja ennyire nem figyelmes. Sőt, bedobok egy picit konzervatívabb véleményt (annak ellenére, hogy nagyon sok dologban liberális vagyok): igen is, egy férfi legyen annyira tökös legalább, hogy örömet tudjon okozni a barátnőjének/menyaszonnyának/feleségének.

2021. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
83%

De ha nem tudsz rá férfiként nézni, akkor, hogy szereted? Mint barátot?


Itt az a legnagyobb baj, hogy te magad sem tudod, hogy mit akarsz, vagy mi a problémád.

2021. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 peca1000 ***** válasza:
15%

Na és mi van akkor, ha te szervezel mindent?


Ez a nő dolga.


Ez a lepjen meg dolog a legtöbb férfi számára egy rémálom.


Senki sem gondolat olvasó, megmondod neki, hogy konkétan mit, mikor, és hol szeretnél, segítsen benne.


Nem ettől férfi valaki.


Szegény párod! :(

2021. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
74%

Annyira bírom, hogy a kérdező megfogalmaz egy problémát, ami tényleg jogosan esik neki rosszul, erre incelek hada esik neki az alábbiakkal:

- Minden IS a nő dolga: mindig szexre késznek lenni, szülni, főzni, mosni, takarítani, mindennek fizetni a felét, füvet nyírni, fát pakolni, megszervezni egy utazást.

- éS tE mIt TeSzEL éRtE?


Senki sem gondolatolvasó, én érdekes módon mégis minden exemnél tudtam, hogy milyen meglepetésnek örülne, és igazam is lett. Tényleg örültem az ajándékaimnak, pedig nem rágták a számba, hogy mit adjak. Igen is, egy párkapcsolat arról szól, hogy ismerjük egymás igényeit, és kölcsönösen boldoggá tesszük egymást. Ha valaki nem ismeri a párjának az igényeit, akkor gratulálok, egy idegennel él együtt.

2021. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
96%

Hm..

Mondjuk az én párom meg olykor meglepetésből szervez le programot( nem szól róla, mert "meg akar lepni").


Hogy ez engem ennyire idegesített mindig, hogy nem szól előre... :D


De innen nézve, nyilván inkább legyen ilyen ezerszer, mint "töketlen" vagy full passzív. Mondjuk mellém ilyen ember is való, valahogy sosem tetszett olyan pasi, akin látszott, hogy mulya, vagy nagyon passzív.

2021. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd ott szerintme is, ha úgy érzed, hosszútávon nem fogod tudni tolerálni. Aki ilyen, az ilyen, ezen nem lehet változtatni, és soha nem lesz természetes, ha mindent a szájába kell rágni. Be kell látni, hogy mások az igények. Megszoksz, vagy megszöksz. Nekem is hasonló volt a párkapcsolatomban, bár kisebb volumenben. De vége is lett, mert ha folytatjuk, ez lett volna belőle 10 év múlva talán.
2021. jún. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Amit te el vársz tőle azt te is viszonyzod neki?

Ha igen akkor oké,vele van valami probléma,depresszió?

Egyébként én biztosan flörtölnék veled,megdicsérnélek,mondanám hogy szeretlek-imádlak hiszen tényleg.

Szerintem nem hagynám hogy el laposodjon a kapcsolatunk, hisz onnantól kezdve általában unalmas,monoton kapcsolat lesz,csak ez az egész dolog két embertől függ,ha te kesveskessz neki olyan dolgokba amit ő szeretne és ezt nem viszonozza sokáig akkor miért erőltetitek tovább ezt a kapcsolatot?

Le kell ülni az asztalhoz és meg kell beszélni rendesen,normálisan,nem szabad veszekedni,nyugodtan meg kell beszélni és pontot kell tenni az i végére.

Sok sikert.

2021. jún. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!