Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen töketlenek, férfiatlanok a férfiak?

Figyelt kérdés

Akinek nem inge ne vegye magára, de már sorozatban ez a negyedik pasim aki katasztrófa. Szeretem a férfias férfiakat, de egyszerűen nem találok. A mostani párommal jöttünk haza a Tescóból, megpakolt szatyrokkal, és végig azon siránkozott, hogy vágja a kezét a szatyor. Volt olyan, hogy megkértem fúrja fel a függönykarnist. Ennek az lett a vége, hogy fogta nekem a széket amíg felfúrtam. Arról nem is beszélve, hogy még azt is az anyjával beszéli meg milyen gatyát vegyen fel. :/ Az előző, folyton azt hajtogatta, hogy a küzdősport nem való nőknek, meg minek csinálom, meg gyúrni se járjak minek azt. De ő egy métert nem futott szerintem már évek óta. Egyszer szóváltásba kerültünk egy drogos fickóval, bennem már ment az adrenalin ezerrel, ő meg betojt. Mikor lecsillapodtak a kedélyek, még utána is reszketett a keze. Aki ő előtte volt, ő látszólag férfiasnak tűnt, mert erős volt, meg izmos, meg nagyképű. De hisztis pi*a volt. Egyszer kritizált, hogy nem tudok parkolni. (kicsit még tetszett is a szituáció) Mondom akkor parkolj te. Erre neki ment az oszlopnak. Arról nem is beszélve, hogy olyan kényes volt mindenre, hogy hihetetlen. Hideg a szoba, meleg a szoba, sós a leves, nem sós, egy szál macskaszőr van az ingén. Már elneveztem Borsószem királykisasszonynak....

De miért van ez? Hol vannak a kemény férfiak? Mi folyik itt?



2017. aug. 18. 09:44
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
42%

Kevesen vagyunk sajna. En szoftverfejleszto vagyok, de felepitettem egy hazat. Ha kell, elmegyek a vilag vegere is valamiert. Es mielott valaki beszolna, ez nem papucs hozzaallas, hanem tenni es alkotni akaras.


34f

2017. aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
75%
Sok helyen vannak, de minek jossz ossze ilyenekkel ha nem birod oket?
2017. aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom, hogy milyen korosztályban keresel, de én is találkoztam már a problémával.


A mai 20-30 évesek közt, nagyon ritka az igazán férfias férfi.


Nyámnyilák, gyengék, nőiesen öltöznek, véznák egy polcot nem tudnak felfúrni, de egy virágföldes/cementes zsákot sem tudnak megemelni.


Természetesen, tisztelet a kivételnek!

2017. aug. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Igen, a 20-30 as korosztály vagyok én is!
2017. aug. 18. 09:53
 5/46 anonim ***** válasza:
Rengeteg olyan férfi van, akit keresel (a döntő többség). Ha nem őket találtad meg, akkor a "keresési paramétereken" kell változtatnod, vagy ahogy a nők szokták írni, rossz helyen keresgélsz.
2017. aug. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
40%
Te tehetsz róla, hogy csak a külsőt nézed, aztán meg ilyenekkel jössz össze.
2017. aug. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
55%

Én is ezt veszem észre sajnos. Szerintem valahol a nevelés lett elcseszve. Nagyon későn érnek, el vannak kényeztetve, nem tudják anyuci szoknyáját elengedni.

De egyébként meg hiába kemény egy pasi, meg hiába tud felépíteni egy házat, akkor is hisztis gyerekek igazából :D Az én párom is ilyen, szerencsére ő mindenhez ért és mindent megcsinál, de néha rosszabb, mint egy kisgyerek. Szoktam is neki mondani, hogy úgy érzem 3 évvel ezelőtt szültem egy gyereket mikor összejöttünk :D De amúgy meg ennyit megérdemel, hiába kerget néha az őrületbe az igényeivel meg hogy semmi nem jó neki. Szétdolgozza az agyát meg megtesz értem bármit, ennyit kibirok. Igazából egy kapcsolat mindig arról szól, hogy tolerálni kell a másik hülyeségeit meg hisztijeit. Mindenkinek vannak idegesítő berögződései, nem lehet mindig idegeskedni a másik kis dolgain, el kell fogadni őket. Nyilván ez nem azt jelenti, hogy mindent el kell viselni, meg hallgatni az egész napos hisztit. De azért nem kell kiakadni, ha egy-egy rosszabb napján nyűgödebb vagy semmi nem jó neki éppen.

2017. aug. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy az elején nem látszik. Mert többségében magabiztosnak tűnnek, de idővel lekopik a festék és kiderül hogy rinyagépek...Nem tudom, hogyan szűrhetném ki már az elején?
2017. aug. 18. 09:59
 9/46 anonim ***** válasza:
41%

#6


Mert szerinted külső alapján meg lehet állapítani, hogy ki férfias és ki nem az?


Vagy te úgy gondolod, hogy külsőre


jó pasi = béna nyámnyila

Számomra/Kérdező számára xar pasi= maga a megtestesült férfi?


Hát elárulom, ez nem így működik.

2017. aug. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Nem csupán külső alapján választok. Eddig szinte mindegyik más típust képviselt. Nincs "ideálom" külső tekintetében
2017. aug. 18. 10:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!