Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb férfi ilyen töketlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi ilyen töketlen, vagy csak az én párom?

Figyelt kérdés

Covid miatt sem tavaly, sem idén nem tudtuk megünnepelni pl az évfordulónkat. Úgy kb 100x elmondtam hogy de jó lesz, ha lehet menni étterembe, megünnepeljük. Nyitás óta ezt várom, hogy elvigyen.

Semmilyen programot nem szervez, semmivel sem lep meg, soha nem dícsér meg.

Jogos, ha elegem van ebből és már férfiként sem tudok ránézni? 1,5 hete veszekedtünk ezen, azóta sem történt semmi. Vicc komolyan.

(Tudja, hogy nekem fontosak a programok, és hogy imádok étterembe járni)


2021. jún. 11. 20:45
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Gyere el velem,én szívesen szervezek ilyeneket ha lenne rá vevő valaki,de sajnos sosem ér rá senki sem,semmire sem a mai világban.

Kicsit mondjuk meg kéne ismernem téged hogy tudjam mi tetszik neked? de szerintem ezzel semmi baj.

Igazából van ötletem így is hogy nem ismerlek,szóval nincs probléma.

Ahogy szeretnéd úgy értelmezhetsz most,barátként is meg lepheti az embert egymást.

2021. jún. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
De ez nem fog változni.A kérdező csak panaszkodik,mint a többség,de benne marad ebben a langyi kapcsolatban.NEM FOG MEGVÁLTOZNI!!!!!!EZT TANULJATOJ MAR MEG TI NŐK.AMELYIK PASI ILYEN ILYEN MARAD.
2021. jún. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
#23 Egyet értek,ismerek ilyen nőket és sajnos nem értik meg hogy ha gyereket is szülnek vagy le hozzák az égből a csillagokat akkor is az esély nagyon minimális csak hogy pozitív legyek.
2021. jún. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is ugyanilyen. Mindenről nekem kell gondoskodnom, mindenre nekem kell gondolnom, mindenért nekem kell szólnom. Sőt, tovább megyek: mindent nekem kell megcsinálni, ebben a k..va házban csak nekem van feladatom. Magától nem vesz észre semmit, nem is érdekli semmi. Ezt vagy megszokod, vagy keresel más faszit. Több opció nincs, mert változni nem fog.
2021. jún. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez van amikor a szeretett férfi nem olyan,mint amilyennek látni akarod.
2021. jún. 12. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is ilyen. Sőt, a végén már oda jutottunk, hogy neki nincs kedve sehova menni és ha nincs kedve, akkor nem is megy. És bármilyen meglepő, az elején nem volt ilyen. Voltak meglepik, virágok, csak úgy is. Séta, étterem. A végén pedig a nagy semmi. Én sokáig próbálkoztam, voltak kicsi meglepik. Ha boltban láttam a kedvenc édességet, akkor vittem neki. Ő ha boltban volt, akkor vett magának és megette a kocsiban, hogy ne kelljen behozni. Hát, már nem a férjem. Remélem nem ilyen minden pasi.
2021. jún. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
40%
micsoda szerencse, hogy senki nem szívja a vérem ilyen hülyeségekkel
2021. jún. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben. Nagyon szerettem volna minőségi időt tölteni a párommal, de mindig mindent én szerveztem meg helyette. Magától nem segített a szervezésben, de nem csak programokban, hanem pl. közös albérletkeresésben is mindent rám hagyott, és a háztartásban is. Élhetetlen az ilyen kapcsolat. Akkor tanultam meg igazán jól, hogy milyen férfit szeretnék magam mellett tudni, és az teljesen ellentéte volt az exemnek. Szerencsére találtam is.
2021. jún. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
59%
Hatalmas dolog lenne ha te szerveznél meg valamit? Ti vagytok ilyen marha szentimentálisak hogy mindent meg kell ünnepelni meg vacsorázni menni, akkor emeld fel a segged és szervezd meg.
2021. jún. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ne várjál rá, hanem szervezd meg. Foglalj asztalt, mondd meg neki, hogy mikor mentek, aztán szépen kiöltöztök, és elmentek.

Azt ne várd, hogy ő, mint egy bonviván, majd leszervezi, meghív, meglep, mert aki nem ilyen, az nem ilyen. Megváltozni nem fog, ezt megsúgom.

Előnye is van azért, pl. nyilván (a leírtak ismeretében) lehet terelgetni őt, nem egy beleállós gyökér f@sz, ez is valami (ha az élhető életet nézzük).

Most ha neked ilyen romantikus ábrándjaid vannak, és ezek nélkül nem tudsz létezni, akkor pedig tudod, mi a megoldás.

2021. jún. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!