Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gáz ha a páromat nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha a páromat nem foglalkoztatja a születésnapom?

Figyelt kérdés

Ma van a születésnapom, ma home officeban vagyok. A párom mára szabadságot vett ki és elment egy kollégájával biciklizni, én reggel 9 óra egyedül vagyok itthon, ő kb. estére ér haza. Reggel is csak felöltözött, reggelizett és kb. el is indult. Mondtam neki, hogy legalább elmennék este vacsorázni, de úgy tűnt, hogy nem akar.

Nem akarok hisztizi, nem vagyok már gyerek, de jól esett volna ha legalább korábban hazajön és tervezünk valamilyen programot.

Érdemes ezen felhúzni magam vagy engedjem el mert nem vagyok már óvodás?


2021. jún. 14. 18:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Kb. annyira, mint amennyire hangzik.


Ez tenyleg nem egyertelmu neked?

2021. jún. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
hát elég gáz, egy tulokkal vagy együtt
2021. jún. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
Engem sem érdekel mikor van neki, a sajátom se érdekel mégis mellettem a legboldogabb mert amik valóban számitanak azok a helyükön vannak.
2021. jún. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

En hozatnék vele haza tortát, ha msr ugyis uton van, anelkul haza se jöjjön:) De csak mert olyan szivesen ennék, most is. Kb ennyire hatna csak meg.


En meg kaptam az én páromtol egy disztárgyat. Hát inkabb ne köszöntött volna fel semmivel. En ezt erzem.

2021. jún. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

Tudom, hogy már elég késő van, de nem lehet, hogy az ajándékodért ment el? Nekem is volt ilyen pár éve, hogy párom a szülinapomon kitalálta, hogy elmegy a bátyjához és egész nap elvolt, tök rosszul esett. Este egy kocsmában találkoztunk vele meg a barátainkkal és mire leértem egy kézzel készített torta fogadott, amit barátom csinált saját kezűleg nekem. Egész nap azon dolgozott, én meg haragudtam csórira egész nap, hogy elment :D


Szóval én a helyedben még várnék picit, hátha jól sül el a dolog...ellenkező esetben nekem is rosszul esne, nem azért, mert drága ajándékot várok, hanem mert ilyen ember vagyok aki szeret mindenféle ünnepen ajándékozni (én is adok/készítek mindig) és párom ezzel tisztában is van. Olyan embert kell választani magunk mellé, aki ezeket tiszteli.


23L, 4 éves kapcsolat

2021. jún. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha neked fontos, és ezt leszarja, akkor ennyit érsz neki.
2021. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én fejemen is átfutott, hogy hátha valami meglepetést szervez neked ...


Hogy ünnepeltétek meg az ő utolsó szülinapját?

2021. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem te vagy a fontossagi listaja elejen az fix
2021. jún. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Már hazaért, és hát nem készült semmivel... Én a születésnapján reggel feldiszitettem a lakást, lufik stb, készítettem ki pezsgőt, arra ért haza. Rendeltem tortát, kaját este neki, ajándék stb. És még 200 kilométert haza is kell vezetnie ma a nyaralobol, szóval a mai nap kuka... Még a munkahelyemen is jobban éreztem volna, legalább nem lettem volna egész nap tök egyedül.
2021. jún. 14. 19:44
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Sajnallak kerdezo, majd a kovetkezo pasid hatha jobban megbecsul
2021. jún. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!