Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gáz ha a páromat nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha a páromat nem foglalkoztatja a születésnapom?

Figyelt kérdés

Ma van a születésnapom, ma home officeban vagyok. A párom mára szabadságot vett ki és elment egy kollégájával biciklizni, én reggel 9 óra egyedül vagyok itthon, ő kb. estére ér haza. Reggel is csak felöltözött, reggelizett és kb. el is indult. Mondtam neki, hogy legalább elmennék este vacsorázni, de úgy tűnt, hogy nem akar.

Nem akarok hisztizi, nem vagyok már gyerek, de jól esett volna ha legalább korábban hazajön és tervezünk valamilyen programot.

Érdemes ezen felhúzni magam vagy engedjem el mert nem vagyok már óvodás?


2021. jún. 14. 18:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kb 20 éve váltam el, de 2-3 alkalommal felejtettem el a születésnapját.

Egy udvariassági smst akkor is küldök, már miért ne alapon.

Ne hergeld magad, de hát ez egy tuskó.

Isten éltessen sokáig!🥀

2021. jún. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Azért mikor hazaér kérdezd már meg tőle, hogy nem felejtett-e el valamit?

És írd le a fejleményeket ide, kíváncsi vagyok.

Ekkora egy gyökeret...

2021. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy születésnapom van, reggel szóban megköszöntött. Majd otthon lehet ad egy ajándékot és letudva. Ennyire érdekli. De már biztos lesz érzi,hogy nem túl jó a hangulatom, fel órája csendben ülök mellette az autóban.
2021. jún. 14. 20:35
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Isten eltessen sokaig! Nagyon sajnalom kerdezo, ez egy f.sz. Nekem ha parom van es szeretem a masikat, akkor majdhogynem az o szuletesnapja fontosabb, mint az enyem, mindig meg vagyok hatodva, hogy milyen szep ez a nap, hogy akkor szuletett a masik, es igyekszem egesz nap ereztetni, hogy egy csoda, hogy itt van. Tudom, hogy ezert nem erdemes szakitani, de kereshetnel valakit, aki szinten igy tekint a te szuletesnapodra.
2021. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kérdező, legalább otthon meglepett valamivel? :)
2021. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem, azt az ajándékot adta amit megbeszéltünk hogy szeretném majd elrendezte a dolgait és lefeküdt aludni. Látta rajtam, hogy meg vagyok bánta én is láttam rajta, hogy rosszul érzi magát és kellemetlenül de nem kommunikált le semmit.
2021. jún. 15. 11:09
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát ez szomorú... sajnálom, de egy egy gyökér, ha még kommunikálni sem hajlandó róla :(
2021. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Menjetek el holnap valahova.
2021. jún. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!