Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek ez egy normális kapcsolat? Lehet belőlle komolyabb? (hosszú, bocsi)

Figyelt kérdés

a lényeg h lassan 1 évesek leszünk a barátommal. de nem ez e lényeg, hanem h sztetek normális e a kapcsolatunk? az egész kapcoslat nagyon jó és érzelmekkel teli, őszntn szeretjük egymást, és ezt nem csak mi hisszük így de a barátom haverjai is ezt mndták h látják a barátomon h mióta együtt járunk azóta nem olyan unalmas az élete mint előtte és ezt a barátom is mondta meg h nagyon szeret, sajnos egyszer megcsalt ,de csak csók volt, és meg is bánta nagyon, láttam rajta h megbánta az érintésén a viselkedésén a nézésén, sőt nem is mert a szemembe nézni. aztán én megbocsátottam neki és ő annyira próbálkozott és tepert h minden klappolon , h újra megbízzak benne, ami sikerült is neki, és azóta se csalt meg pedig votl berugva és volt bulizni és nem fogdosott senkit és nem is smárolt le senkit. ezt tudom 100 %ra!a lényeg h sokat szexelünk de nagyrész én mászok, mert imádom amikor vele vagyok úgy és ő is imádja, meg nagyon szeretem amikor smíogat és amíg el nem alszk , amikor velem alszik akk addig símogat míg el nem alszik, ezt onnan tom h addig nagyrészt én sem alszok el, símogat, puszilgat.Télleg leeht érezni rajta h szeret, és mindent megtenne értem.

neki eltudok mondnai bármit, nem nevet ki hanem együtt érez, ha vmi bénaságot csinálok akk se nevet, csak akk ha én is nevetek am nem, és akk is puszilgat ahol megütöttem ha épp megütöttem. jah és sokx emlegeti h majd ha oylan idősek leszünk 5-6 év múlva akk szeretne tőlem gyereket és h elakar venni, pedig még csak 18 éves:O de látom rajta h komoyaln gondolja és nem hazugság. sztetek jó a kapcsolatunk??


normális válaszokat lécci, kort és nemet is jah és akivel volt iyen h fiatal volt mikro megismerte a párját és össze is házasodtak és még mindig együtt vannak az leírná h mikor ismerték meg egymást?? mert kíváncsi vagyok h hány olyan ember van aki fiatalon találta meg élete szerelmét köszi h elolvastátok és köszi a normális,rendes válaszokat is:)


2010. aug. 25. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
kb ilyen a mi életünk is. mar 1.5 éve vagyunk 1ütt. 18.F 17.L
2010. aug. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normálisnak tűnik a kapcsolatotok, de szerintem ezt te is nagyon jól tudod.:) Igen van olyan, hogy valaki élete szerelmét fiatalon ismeri meg és mindíg vele marad.

Én a barátommal hasonló képpen állunk és mi is tervezgetjük a távoli jövőt, nem csak a közelit.


18/L

2010. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:) én is 17 vagyok:)
2010. aug. 25. 20:03
 4/6 anonim ***** válasza:
1ő vok. kifelejtettem azt, hogy szerintünk komoly a kapcsolatunk. igaz, hogy néha veszekedünk...
2010. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
néha mi is de csak apróságokon...és kb tart 5 percig
2010. aug. 25. 20:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, együtt van még valamelyikőtök a barátjával? :D
2015. okt. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!