Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis miért ment bele ilyenbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért ment bele ilyenbe egy szép nő?

Figyelt kérdés

Ismerek egy nagyon szép nőt. Akárhány pasit össze tudna szedni előben ha akarna. Tini kora óta kapcsolatban van ugyanazzal a mostmár férfival. Megtudtam róla, hogy 1 hetes beszélgetés után találkozott télen hajnalban egy házas nála 15 évvel idősebb férfivel akivel azonnal lefeküdt. Mégis itt mi hajthatta a nőt?

1. Szerintem ez az egész elég veszélyes lehetett. Egyrészt, hogy lebukik, másrészt egy vadidegennel télen találkozni a korom sötétben.. Majd szexelni vele. Hát nem tudom...

2. Tényleg bárkit felszedhetne,helyesebbnél helyesebb pasikat akiknél első lehetne.

3. Tulajdonképpen érzelem nélkül csalta meg élete párját.

4. Én nem hiszem el, hogy nem félt...


2021. jún. 17. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
98%

Szerinted azért mert valaki (számodra) szép, az azt is jelenti, hogy minden rendben van a toronyban is? Esetleg úgy viselkedik, amilyen a te értékrended?

Legyen az bármilyen nemű.

2021. jún. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szépség nem minden.

Lehet, hogy ő pont ilyen izgalomra, "rosszaságra" vágyott, nem csupán egy másik férfira. Nem mondom, hogy egyetértek vele, de simán megtörténhet, főleg ha eddig tényleg a tipikus jókislány volt.

2021. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!