Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már azt párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már azt párkapcsolatban, hogy egy újonnan megismert ember ilyeneket vált ki?

Figyelt kérdés
Van egy elég hosszú ideje tartó kapcsolatom. Nemrég megismertem egy másik férfit, akivel egyszerűen már az első beszélgetés óta egy húron pendulunk, és egyszerűen olyan erős tűz lobbant be köztünk már akkor is, amit egyszerűen nem lehet eloltani. Ne ertsetek félre, nem akarom megcsalni a párom, hiszen nagyon szeretem őt. A kérdésem az lenne, hogy más is volt már ilyen helyzetben? Mit lehet tenni, hogy ez az érzés elmuljon? Nagyon nem szeretnék semmilyen hibába beleesni emiatt. (sajnos a kapcsolat teljes megszakítása nem lehetséges, ugyanis munkatársról van szó)

2021. jún. 22. 01:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#9. A 8. vagyok. Itt nem csak az újdonság varázsáról van szó, egyszerűen egy toxikus, bántalmazó kapcsolatban voltam benne. Akkor szégyelltem magam emiatt, de a mai fejemmel már tudom, hogy szinte borítékolható volt, hogy mások is megtetszenek mellette. Igen, lehet, hogy pár hónap után ők sem lettek volna túl kedvesek velem, de egyszerűen jólesett a figyelem, ez nem bűn.


Életem legjobb döntése ott hagyni a bús fenébe exemet (már bocsánat, de róla nehéz szebben beszélni), és ebben a családtagjaim, barátaim is megerősítettek. Mindig is tudtam, hogy nem szeretik őt, csak elviselik a kedvemért, de szerencsére már sem nekik, sem nekem nem kell elviselnem ezt az agressszív embert.

2021. szept. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11/


És én ezt a kisujjamból szívtam volna ki?Az a kapcsolat is a te választásod volt,csak te tudtál belőle kilépni mint ahogy te választottad azt a férfit is.Kérdés,hogy olyanokat vonzol e még be.

2021. szept. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!