Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiaba szeretem a baratom. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiaba szeretem a baratom. De mar unom h masfel eve tavkapcsolatban vagyunk. No jogsi egyikunknek se. Baratom aztmondja nem csak nekem nehez. Ha ez igy menne meg 1 evig tavkapcsolatban lennenk mert o meg tanul.mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Plusz munka mellett nemhiszem h lesz kedvem akarhol is fogok lakni akkor is vagy 60cvagy 90km lesz a tavolsag. Neha azon gondolkoztam ki akar 2 evig tavkapcsolatban lenni ugy h szinte elmegy mellette az elet stb es h ez nemis egy kapcsolat lehet kezdek belole kiszeretni van h 3 hetente talizunk mert most is pl volt egy tragedia meghalt a nagymamaja tobb mint 1 hete de azota nemis videochatrltunk semmi. Na de a lenyeg en elmondtam neki full oszinten ezeket o csak annyit monf h nem csak nekem nehez. Nemertrm akkor miert nem szakitunk azt cso...
2021. jún. 24. 07:52
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Senki nem volt kivancsi a velemenyedre 👍✌
2021. jún. 24. 09:47
 12/16 A kérdező kommentje:
Nahat en senki kedveert nem valtozok kedves utolso. Ez egy olyan oldal ahol lehet kerdezni draga:)
2021. jún. 24. 09:47
 13/16 anonim ***** válasza:
97%

Ne haragudj, de 60km nem távkapcsolat.

Első barátommal egy százasra laktunk, 2 óra busz. Szüleim 3,5 órára laknak tőlem. Simán kibírható. Aki 1-2 óra busz miatt nyavajog, én azt nem tudom komolyan venni.

2021. jún. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

ez egy olyan oldal ahol lehet kérdezni ez tény, de magadat égeted minden egyes alkalommal. hónapok óta hetente kiírsz kb. 2 kérdést, sehova nem fejlődtök, sehova nem haladtok, csak rinyálsz mindenen.


ide PÁRKAPCSOLATI problémákat lehet kiírni, de a tietek nem párkapcsolat. ezen kívül ez felnőtt kategória, ti meg még bőven gyerekek vagytok, hiába vagy hivatalosan "nagykorú". :D sajnálom a srácot, tényleg, nem csoda hogy 3 hetente találkoztok, menekül előled gondolom.


meghal a nagymamája te meg azon rinyálsz hogy nem videóchatel veled, atya isten. van bőr még amúgy a képeden?

2021. jún. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kezdtek el jogosítványra spórolni? Az egyik családban csak van egy kocsi, amit időnként kölcsön lehetne venni. Akinél van ilyen lehetőség, az csináljon jogsit, és akkor bármelyik délután át tudtok ugrani egymáshoz, meg vissza.
2021. jún. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát csinálj jogsit és vegyél autót, ha ennyire zavar.

Én is 50 km-re lakom a páromtól, tömegközlekedve 2 óra, a 18 éves autómmal meg 40 perc az út. Ennyit azért bőven megér. Vagy köztes helyen találkozunk.

2021. jún. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!