Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg a külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg a külön élő férjemmel, hogy meg kell beszélni a láthatást?

Figyelt kérdés
Velem költözött a gyerek, de megállapodtunk, hogy bármikor találkozhatnak, csak beszéljük meg. Tegnap megkérdeztem, hogy hétvégén hogy lesz. Erre azt mondja csütörtökön, hogy minek még azon gondolkodni. Majd lesz valami. Vagy mondjam meg, mikor van programom, mikor akarok pasizni. De egyszerűen képtelen felfogni, hogy nincs senkim, csak akkor én is úgy tervezem a hétvégét. Míg együtt éltünk, ugyanez volt. Semmit nem lehetett megtervezni. És nem hetekre előre, de még 1 nappal előtte sem. A nyaralást is megbeszéltük, mikor megyünk, előtte egy héttel, miután ki volt fizetve, vettem ki szabit, akkor közölte, hogy neki nem is annyira jó az időpont. És addig csűrte csavarta, míg veszekedés lett. És persze én voltam a hibás. Mert szerinte úgy működik egy nyaralás, hogy reggel felébredünk és elmegyünk nyaralni.
2021. jún. 25. 07:54
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
21%
6 Nem értem a lepontozást valós dolgot irtam. Hiába írjak le a bíróságon h ekkor menjen, ha nem megy sem történik semmi mert nem kötelező .....
2021. jún. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
91%
Itt nem is arról van szó, hogy kötelező mennie... ha megvan adva hogy x héten övé y nap, akkor úgy kell intéznie a dolgait és pont. Ha nem megy, hát nem, de attól még a gyerektartást fizetnie kell.
2021. jún. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
84%
11 nem az a lényeg, hanem hogy így anyuka tud tervezni. Legalább valamennyire. Nem kell heti 7 nap vigyázzban állni, hogy apukának mikor szottyan kedve gyerekezni.
2021. jún. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg már kötelező elvinnie láthatásra. De nyilván semmi nem történik, ha nem. És így tényleg nem lehet tervezni. Apuka meg ezzel zsarolja: ha nincs szabadideje, nem tud hapsizni. Annyira tipikus.
2021. jún. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
96%

Úgy sajnálom szegény gyereket, hogy ennyire lesz*rja az apja :/


Vagy azonnal bíróságra mennék, hogy szabjanak ki fix időt, vagy leszögezém, hogy ha nem szól legalább x nappal előtte, akkor szó sem lehet semmilyen közös programról a gyerekkel. Ha igazán szeretne együtt lenni vele, akkor tegye már meg ezt a szívességet, bár itt inkább a te piszkálásodról van szó.

(És ha történetesen pasiznál, akkor mi van? Te életed, miért ne tehetnéd meg? Én tuti visszamondanám neki, hogy "igen, pasizom, sokkal kedvesebb és jóképűbb mint te", hadd egye a méreg)

2021. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Kiderült, tegnap megbeszélte a gyerekkel, hogy holnap megy. De nem szólna egy szót sem.
2021. jún. 25. 12:59
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azért majd jelezd neki, hogy veled kell egyeztessen. Ez megint egy iszonyú tiszteletlenség feléd, hogy neked nem szól, hátad mögött intézi. Nehogy tudj tervezni, egyrészt. Másrészt a gyerek kiskorú. Te döntesz.
2021. jún. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a gyerek? Csak hogy mennyire fogja fel a dolgokat, meg hogy ilyen "játszmázásoknak" a része.
2021. jún. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
67%
Hány éves a gyerek? De valami oka csak van ha veled nem akarja ezt megbeszelni.
2021. jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
79%
Már az elején kiderült, mi az ok: ha előre megmondja, mikor viszi el a gyereket, akkor anyuka tud programot szervezni, "pasizni". Ezért nem vele.
2021. jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!