Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg a külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg a külön élő férjemmel, hogy meg kell beszélni a láthatást?

Figyelt kérdés
Velem költözött a gyerek, de megállapodtunk, hogy bármikor találkozhatnak, csak beszéljük meg. Tegnap megkérdeztem, hogy hétvégén hogy lesz. Erre azt mondja csütörtökön, hogy minek még azon gondolkodni. Majd lesz valami. Vagy mondjam meg, mikor van programom, mikor akarok pasizni. De egyszerűen képtelen felfogni, hogy nincs senkim, csak akkor én is úgy tervezem a hétvégét. Míg együtt éltünk, ugyanez volt. Semmit nem lehetett megtervezni. És nem hetekre előre, de még 1 nappal előtte sem. A nyaralást is megbeszéltük, mikor megyünk, előtte egy héttel, miután ki volt fizetve, vettem ki szabit, akkor közölte, hogy neki nem is annyira jó az időpont. És addig csűrte csavarta, míg veszekedés lett. És persze én voltam a hibás. Mert szerinte úgy működik egy nyaralás, hogy reggel felébredünk és elmegyünk nyaralni.
2021. jún. 25. 07:54
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
58%

Nem fura ez

Férfiak jelentős része p9nt így viselkedik ilyen helyzetben

Az asszonyt örökre tulajdonának tekinti

2021. jún. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Lehet én is hibás vagyok. Csak nem szeretném, ha rossz lenne a kapcsolatuk. Itt, ahol lakunk, senki rokon nincs, tőlünk 50 kilométerre laknak a mamák.

Biztos vagyok benne, hogy van valakije és már akkor is volt, mikor még együtt voltunk.

2021. jún. 26. 06:49
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

De neked ne legyen

Te a gyerekét gondozd

Tiszta sor

2021. jún. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Hát akkor azért nem tudja, higy mikor esik be. Mert a nővel vannak progik és az az első.
2021. jún. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Már ma reggel is tolja a találkozást. Úgy volt, hogy reggel jön. Szólt 9 előtt, hogy majd kB 1 óra múlva. Vajh ki aludhatott ott.

Csak nem értem, hogy tényleg miért ilyen. Én örülnék, ha találna olyan nőt, aki mellett boldog, ha már velem nem volt az.

2021. jún. 26. 09:25
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, hogy sikerült a hétvége? Odaért végül a gyerekért az apja?


Azért ez a "vajh ki aludhatott ott" ne haragudj, de majdnem olyan szintű, mint az ő hozzáállása. Egyikteknek sincs köze, ki kivel alszik. Szerintem.

2021. jún. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

#35 Én már csak juszt is azt mondtam volna neki, hogy "bocsika, meguntuk a várakozást, épp a Gyuszinál vagyunk, legközelebb légy pontosabb"


Ha bántani akar valamivel (mint például az, hogy "biztos pasizni mész") akkor azzal tudsz a legjobban visszavágni, hogy csak azért is ráhagyod.


Még el is túlzhatod, természetesen faarccal: "Bocs, de legközelebb szólj időben. Tudod, nehéz három pasival idő-zsonglőrködni."

2021. jún. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!