Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg a külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg a külön élő férjemmel, hogy meg kell beszélni a láthatást?

Figyelt kérdés
Velem költözött a gyerek, de megállapodtunk, hogy bármikor találkozhatnak, csak beszéljük meg. Tegnap megkérdeztem, hogy hétvégén hogy lesz. Erre azt mondja csütörtökön, hogy minek még azon gondolkodni. Majd lesz valami. Vagy mondjam meg, mikor van programom, mikor akarok pasizni. De egyszerűen képtelen felfogni, hogy nincs senkim, csak akkor én is úgy tervezem a hétvégét. Míg együtt éltünk, ugyanez volt. Semmit nem lehetett megtervezni. És nem hetekre előre, de még 1 nappal előtte sem. A nyaralást is megbeszéltük, mikor megyünk, előtte egy héttel, miután ki volt fizetve, vettem ki szabit, akkor közölte, hogy neki nem is annyira jó az időpont. És addig csűrte csavarta, míg veszekedés lett. És persze én voltam a hibás. Mert szerinte úgy működik egy nyaralás, hogy reggel felébredünk és elmegyünk nyaralni.
2021. jún. 25. 07:54
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

#18 vagyok, ha elég idős, akkor meg tudod neki magyarázni, hogy


1. MINDIG szóljon neked, ha az apjával beszél meg találkozót, akkor is (főleg akkor) ha az apja azt mondja neki, hogy ne mondja el neked.


2. Ha idősebb, akkor azt is meg tudod értetni vele, hogy előbb neked kell megbeszélned ezt az apjával. Hiába beszéli meg ő vele, akkor is neked kell tárgyalnod, és sajnos le kell fújni a programjukat ha te nem tudtál róla.


A 2. megoldás kicsit gonosz lehet a gyerek szemében (kortól függően) mert ugye megtiltod neki a jót. Ugyanakkor szerintem szándékosan akar veled kitolni a pali ezzel, ne hagyd magad!

2021. jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
44%
Nyugi, hetek-hónapok kérdése és full le fogja tojni a gyereket. Eddig sem érdekelte, ezután miért érdekelné?
2021. jún. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Most azt mondta, hogy ma beszélték meg délben. De mondtam neki, hogy már tegnap megbeszélték a gyerekkel. Erre nem tudott mit mondani. N mert minek kell állandóan előre tervezni. Majd lesz, ahogy lesz. Erre berágtam és mondtam neki, hogy utoljára kérdeztem meg, ha nem szól s én programot szervezek, akkor így járt. És most is csak azt fújja, hogy mert ha itt akar aludni valaki, akkor elhozza a gyereket. Mondtam neki, hogy ha azt akarnám, bármikor meg tudnám oldani, nem este kellene.

Nyáron b nem akart a gyerekkel lenni, mert neki nincs ideje,hogy egy hétig ott legyen a gyerek. De a fiam mondta neki, hogy vele akar lenni, és nem mert neki nemet mondani. És mint a mártír, hát jó, megoldod.

2021. jún. 25. 19:14
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, hagyd rá. Ha azzal jön, hogy pasizol, akkor mondd hogy igen.


Ő ezzel csak idegesíteni akar, de ha komolyan gondolná, akkor úgysem tudod a magad igazáról meggyőzni.


Viszont ha elveszíti ezt a kapaszkodót, azzal máris egy lépéssel beljebb vagy.

2021. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
50%

És ez így jó hogy muszajbol viszi el mert “ nem mert nemet mondani” ??

A gyereknek jó, hogy nem is látja szívesen csak elviszi mert “ muszáj”? Azért ez sem jó így.

2021. jún. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
A gyerek mindig próbálkozik, hátha figyel rá az apja.
2021. jún. 25. 19:27
 27/37 A kérdező kommentje:
Ja, hamarosan 12 éves lesz
2021. jún. 25. 19:28
 28/37 anonim ***** válasza:
72%

Ezert nem szol elore nehogy hapsi

Egyertelmu...

2021. jún. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
De miért ilyen gyökér? Dögöljön meg a szomszéd tehene is szindróma?
2021. jún. 25. 20:16
 30/37 anonim ***** válasza:
Hát én ezt nem hiszem el. Amúgy te is hibás vagy. 12 éves az a gyerek nem baba. Te csak szervezd meg a dolgaitokat. Ha menni akarsz randizni menj, nekem ez fura higy azért nem szól hogy te ne tudj elmenni pasizni... Gondolom vannak barátok, rokonok náluk is lehet már és amúgy sem 2 éves. Ha hivna hogy na most jönne érte, mondanám bocs máshol van nem szóltál. Ha párszor eljatszod, szólni fog időben. Te is alarendeled magad, várod hogy szóljon, nincs miért. Mindenki csinálja csak a dolgát, és a gyerek már akkora, hogy megtudja vele beszélni mikor talizzanak. És ha ennyire nem ér rá inkább arra gondolnék, hogy neki van már nője, és az fontosabb.
2021. jún. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!