Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi anno csúnyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi anno csúnyán kihasznált és szivózott velem, közbe meg én szerelmes voltam belé, az jó ötlet, ha elmegyek pár hónap mulva a munkahelyére egy kigyúrt, helyes pasival, és ugy teszünk, mintha a barátom lenne?

Figyelt kérdés

Csak hogy lássa,vannak nála jobb pasik is és én nem sirok utána? Megalázó lenne ez neki? Csak akarom hogy érezze amit akkor én...azt akarom hogy égjen a pofája.

Röviden: hogyan lehet egy felfuvalkodott öntelt pasit beégetni? Várom az ötleteket! Köszi :)


2010. aug. 26. 17:07
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

de azt mondod hogy túl vagy rajta, akkor nem értem mit foglalkozol még mindig vele.

meg aztán ha olyan nagyon fullos csaj vagy akkor tuti azért hagyott ott mert az agyad nincs a helyén szóval tök fölösleges mutogatnod neki magad, meg kidobni a melled stbstbstbstb.

(egyébként aki 3hónap után is ezen agyal hogy hogyan alázza meg a volt pasiját annak tényleg nincs minden rendben a fejében :$)

*kacsint*

2010. aug. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Az exed nem véletlen dobott, ergó nem fogsz neki hiányozni sőt lese fog téged szarni, ellenben csak megerősödik benne a tudat h milyen szánalmas, gyerekesen viselkedő "barátnője" volt. Csak saját magaddal fogsz kiszúrni.
2010. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!