Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi anno csúnyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi anno csúnyán kihasznált és szivózott velem, közbe meg én szerelmes voltam belé, az jó ötlet, ha elmegyek pár hónap mulva a munkahelyére egy kigyúrt, helyes pasival, és ugy teszünk, mintha a barátom lenne?

Figyelt kérdés

Csak hogy lássa,vannak nála jobb pasik is és én nem sirok utána? Megalázó lenne ez neki? Csak akarom hogy érezze amit akkor én...azt akarom hogy égjen a pofája.

Röviden: hogyan lehet egy felfuvalkodott öntelt pasit beégetni? Várom az ötleteket! Köszi :)


2010. aug. 26. 17:07
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

lehet hogy igazatok van,nem volt elég 3 hónap...lehet ha most odamennék,és esetleg megint akarna valamit,megint bedőlnék neki

azt akarom hogy érezze milyen az mikor egy nő akit kiván,álló szerszámmal otthagyja. :(

2010. aug. 26. 17:50
 22/32 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel.
2010. aug. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Én kérdeztem azt, hogy biztos, hogy már túl vagy rajta. Na, mert én is hasonló helyzetben vagyok, de én nem tudnék neki nemet mondani. Amikor találkozik velem ami havonta egyszer van háát én mint a hülye azt csinálom. Pedig már annyiszor elhatároztam nem igy lesz, de hát nem megy.
2010. aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Ez túl átlátszó lenne.
2010. aug. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel pont azt fogod bebizonyítani, hogy bizoy még mindig bele vagy zúgva és bizony róla szövöd az álmaidat esténként.

Ez csak azt mutatja, hogy foglalkozol vele.

Hagyd a francba.

2010. aug. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy kis esze, nem fogja egyáltalán érdekelni, hogy te kivel mész oda. Nyilván anno, nem azért alázott meg, mert annyira fontos vagy számára és mindent megadna érted, vagy mert nem bírna mással látni... Hidd el nekem, hogy akkor csinálod a legjobb és számára leg"megalázóbb" lépést, ha számításba sem veszed, mintha nem is létezne. Ha megtennéd, amit leírtál szerintem csak bohócot csinálnál magadból.
2010. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

tanácsot csak annyit tudok adni, h szard le.. vagyis az lenne a leghelyesebb.. de ha nem vagy túl rajta ne keresd.. addig jó.

én 19 éves vagyok. 14 évesen jártam az első barátommal 3 évet. 2 és fél éve nem vagyunk együtt.. vagyis ilyen se veled se nélküled. volt azóta két másik barátom, mindkettővel azért lett vége, mert találkoztam az elsővel.. és nem tudtam nemet mondani.. azóta is havonta másfél havonta találkozunk, deakkor sokat.. több napon keresztül együtt vagyunk. neki is volt más mindig.. de mindig egymásnak maradunk. de a szülők nem engedik már, hogy együtt legyünk. mindketten "felnőttek" vagyunk. ő 22 éves. én 19 ugye. de mégsem örülne anyu ha vele lennék.. tehát.. ez igy marad, vagy egyszer majd megszakad..

2010. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
figyelj sz.rd le én is azt teszem szerelmes vagyok a srácba de másik csajjal jár már :D Én meg ha ott vannak rá se hederitek hanem azt veszem észre h figyel de ..nem érdekel és kezd rájönni h engem ő nem zavar :D és furcsa h ő nézz engem...köszönök neki de ha láttom akkor nem foglalkozok vele h ott van és ez fáj neki :D állitolag legyél közönbös vele :DMeg nekem lassan lesz egy másik srác mert abba kezdek szerelmes lenni szóval ...ennyi foglalkoz más srácokkal és akk eltudod felejteni
2010. aug. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudom érteni a bosszúdat, de nincs semmi értelme így visszavágni. egyrészt nagyon gyerekes, más részt ez neki nem fájna, csak akkor tudnál visszavágni ha ő lenne a gyengébb de ahogy olvasom ez nem így van. Úgy tudsz győzni a leginkább ha túlteszed magad rajta igaz ő ezt nem fogja tudni,de ezzel akkor is te győzöl.
2010. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
gyerekes, nem a suliban vagy, ha olayn jó nőt vesztett el akk miért nem keresel mást.. meg akarod bántani. mert szereted.. ha meg tul vaagy rajta akk szard le.. ha tényleg tullennél rajta akk tudnál vele beszélgetni mint bárki mással anélkül h bosszut forralnál ellene.. a bosszu is egy kapcsolat valamien kötődés.. engedd el..
2010. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!