Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha nincs szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha nincs szex?

Figyelt kérdés

Amióta megszületett a kislányunk (kb 1 éve) kétszer voltam együtt a feleségemmel, legutóbb kb fél éve. Borzasztó rossz az egész, megpróbáltam pedig mindent hogy felélesszem a dolgot. Szerveztem romantikus hétvégét, vigyáztam a gyerkőcre, hogy ki tudja pihenni magát, vettem neki virágot, de nem használt semmi. Próbáltam beszélni vele, hogy mi a gond, miért nem akar szexelni, de nincs válasz sose. Nagyon szeretem a családomat, nem akarok más nők után rohangálni, prostihoz járkálni meg pláne nem, de egyszerűen kezdek ettől becsavarodni (főleg, hogy már a terhesség alatt se voltunk együtt, mert veszélyeztetett volt a baba)


Mi a fenét lehet ilyenkor csinálni?



2021. júl. 1. 10:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%

kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltál kb. 2 éve, amikor a gyereken dolgoztál

gondolom már akkor is interneteztél néha

nem láttad, hogy milyen gyakori, hogy a nők megváltoznak, és 0 szex van?

vagy láttad, csak azt hitted, hogy te kivétel leszel?

2021. júl. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Először is ne hagyd annyiban, hogy "nincs válasz". Mi az, hogy nincs válasz? Beszélsz hozzá, kérdezed, ő meg bámul?
2021. júl. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodni. Mennyi ideje ismeritek egymást? Házasságkötésetek elött milyen volt a szex? Házasságkötés után? Fogamzás elött/után? (Ezek idöbelisége?) Igy visszagondolva, élvezte nejed a szexet, vagy csak elfogadta? Volt kimondottan kezdeményezö valaha? A gyereken kivül volt valami valami lényeges változás az életetekben?
2021. júl. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Köszönjük egyes, inkább menj és verd ki, neked úgyis csak az jut a fröcsögésen kívül.
2021. júl. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hát jó 10 éve már. A gyerek előtt volt normálisan szex, nem azt mondom, hogy minden nap, heti kétszer háromszor biztos, és az esküvőnk után is. Sajnos korábban elveszítettünk egy másik babát, ezért ennél nem mertünk semmi rizikót vállalni, megbeszéltük, hogy amíg terhes, megtartóztatjuk magunkat.

És ebben az időszakban kifejezetten kívántuk mindketten, volt olyan hogy a nejem jött oda hozzám, hogy jaj, kéne valamit csinálni...


Azt természetesen tudom, hogy a gyerekkel sok minden megváltozik, na de hogy ennyire...

2021. júl. 1. 10:39
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikáció! Mondd meg neki, hogy neked ez probléma, szeretnél változtatni. Kizárt, hogy nincs konkrét oka, ez lehet az, hogy eddig sem volt igénye rá, hormonális problémája van, vagy szülés utáni depresszió stb. Lehet pszichológus, vagy párterápia segítene, ha hajlandó beismerni, hogy baj van.
2021. júl. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
#4 de szar nekem, hogy nem "jut" egy ilyen kapcsolat egy-két gyerekkel :p
2021. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Hála a jó égnek, hogy a magadfajtáknak nem jut nő és nem tudtok szaporodni!
2021. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

El tudom képzelni, hogy a szoptatás ideje alatt csökkenjen a libidó, de hogy fél évente legyen az már elég furcsa.


"Próbáltam beszélni vele, hogy mi a gond, miért nem akar szexelni, de nincs válasz sose."

Ez mit jelent? Beszélsz hozzá és nem válaszol? Valami oka csak van, hogy nem akar szexelni. Ha nem tud neked megnyílni, érdemes lehet szakembert bevonni, mert nem lesz változás.

2021. júl. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%

#8 te meg amúgy úgy beszélsz a nőkről, mintha tárgyak lennének

mi az, hogy nem jut?

szerinted állunk sorba nő-jeggyel, de mire én jönnék, elfogytak?

2021. júl. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!