Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is késő már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is késő már változtatni?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok, a párom 29 éves.

Ő is és én is tanulni szeretnénk még, és változtatni az életünkön.

Ő jelenleg autószerelő, én pedig pedagógus vagyok.

Egyikben sem jó a fizetés, ebből nem igazán lesz saját ház/élet.

A környezetünk sajnos állandóan frusztral minket, hogy már minimum két gyereknek kellene lenni, nem pedig karriertépíteni.. én nem így gondolom..

valóban az lenne az élet célja, hogy szülni két gyereket és besavanyodni?


2021. júl. 11. 08:50
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Nekem a tervem, hogy elvégzek egy logisztikai és szállítmányozási ügyintéző okj-t, illetve szerzek egy olasz felsőfokú nyelvvizsgát az angol mellé..
2021. júl. 11. 11:49
 22/28 anonim ***** válasza:
Okj-vel soha nem fogsz elhelyezkedni logisztikában.
2021. júl. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, azt nem ertem, h eddig nem tudtad, h a pedagogusoknak keves a fizuja? 3-4 ev alatt mi valtozott?semmi. Mostmar helyezkedj el tanarkent, vallalj maganorakat angolbol, olaszbol. Az azert szep love. A gyerek mellett a tanari allas alom es hiany van beloluk amugy is. Vallaljatok be a gyereket, sima Csok, akar falasi Csok is. Babavaro. Vegyetek hazat agglomeracioban nagy kerttel, ott tud fusizni a parod. Az autoszereles aranybanya. Jo helyzetben vagytok, ugyesen.
2021. júl. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Ha én nem szeretnek 3 gyereket, akkor a másik kettőt majd eladom a csok után?
2021. júl. 11. 12:10
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor felveszed 1re.
2021. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ezt miért tettek át a felnott párkapcsolati kategóriába? Ez miért párkapcsolati probléma?
2021. júl. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Aha ok. Tehát a férjed nem tud fu sózni és egyetlen helyen tud dolgozni. Érdekes. Nem egyszerű vállalkozásba kezdeni, ezt aláírom, de ilyen hozzáállással nem is lesz jobb. 29 éves. Ennyi idő alatt már el kezdhetett volna felhalmozni szerszámokat, amik kellenek és bérelni egy garázst pl. Stb stb. A legtöbb autószerelő képzeld nem egy vállalkozónál dolgozva varja a csodát. Általában a saját vállalkozást munka MELLETT tudja kiépíteni mindenki aki nem örökölt egy rakás lóvét. Senki nem mondta, hogy egyszerű. De azért ne nevettesd már ki magad. Éhező autószerelő nincs. Csak ha életképtelen.
2021. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező ahogy írták is nem a szakmátokkal van a baj hanem a hozzáállásotokkal de ezt ne leszólásnak vedd hanem tanácsnak. Arra próbálunk rávilágítani hogy nem teljesen újra kéne kezdeni az életeteket hanem kihozni a maxot abból amitek van mert jelenleg a minimumot keresitek velük. És amíg ez marad a hozzáállásotok addig bármilyen szakmával újra ide fogtok jutni.


Egy jó autószerelő pl bármikor megkereshet alkalmazottként is egy nettó 350-et főleg most hogy az új autó egyre drágább és több használtat vesznek. Ha viszont a barátod hajlandó így is ennyiért dolgozni akkor lehetne bármilyen más szakmája, abban is ugyanúgy kizsákmányolnák. Vagy lehet hogy egyszerűen nem elég jó munkaerő és nem ér többet, de ebben az esetben sem a szakmájával van a baj, hanem vele. Nem szakmát kéne váltania, hanem kiállni magáért, másik munkahelyet keresni vagy saját vállalkozást tervezni.


Téged tekintve is pl a bébiszitteléshez felesleges a diploma, nem használod ki az adottságaidat. Lehetnél pl magántanító olyanok mellett akiknek nem tetszik a magyar oktatás színvonala és ebből egyre több van, vagy akár itt élő külföldiek gyereki mellett. Csak hát ehhez is tervezni kéne, ötletelni, reklámozni stb. Ismerősöm német magántanárként vállalkozó, még a diplomája se volt amikor havi nettó 300-at keresett online tanítással, minimális befektetés kellett az elinduláshoz. Ha nem teszel magadért akkor hiába vézed el a logisztika okj-t, azzal is csak ki fognak zsákmányolni.

2021. júl. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!