Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is késő már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is késő már változtatni?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok, a párom 29 éves.

Ő is és én is tanulni szeretnénk még, és változtatni az életünkön.

Ő jelenleg autószerelő, én pedig pedagógus vagyok.

Egyikben sem jó a fizetés, ebből nem igazán lesz saját ház/élet.

A környezetünk sajnos állandóan frusztral minket, hogy már minimum két gyereknek kellene lenni, nem pedig karriertépíteni.. én nem így gondolom..

valóban az lenne az élet célja, hogy szülni két gyereket és besavanyodni?


2021. júl. 11. 08:50
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%

#8 miféle frusztrációmat? Avass be kérlek! ☺️


3-as voltam

2021. júl. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
38%
3.! Minden, ami neked nem jutott.
2021. júl. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%

#12. Honnan tudod nekem mi nem jutott? ☺️

Személyeskedsz? “Nem kéne”


3-as voltam

2021. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
19%

10. Én igen. És elárulom szültem utána egy másodikat is 40 évesen. Ez nem az én gondom ha más (pl te?) nem és feltételezem a mai világban erre külön nem kell felhívni a figyelmet mert a csapból is az folyik, hogy a meddőség egyre nagyobb probléma.

Aki késői gyermekvállalásra adja a fejét az vegye számításba, hogy addig egészségesen kell élni és mondjuk évente érdemes kivizsgalatatni, hogy milyen állapotban van a szerveztünk. Arról én nem tehetek ha valaki el, mint Marci Hevesen, beleszarik, káros szenvedelyekkel el, összevissza zabal, nem mozog, nem jár rutinszerű szűrésekre aztán meg előadja, hogy a semmiből lett meddő.

2021. júl. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%

#14. Én 32 vagyok és van már kettő. ☺️

Igaz diplomám nincs, de saját lakásunk és megtakarításaink vannak. Egyikőnk sem vállalkozó szülők cégében csücsül hanem saját magunknak kapartuk ki a gesztenyét.


Amúgy messziről jött ember azt ír természetesen amit akar, ami igaz rátok is és rám is. De nekem mindegy. Én csak egy népszerűtlen opciót vázoltam.


Mellette sok sikert is kívántam a Kérdezőnek céljaik eléréséhez.


Tovább nem foglalkozom a témával mert puszta személyeskedés.


3-as voltam

2021. júl. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a ki mikor szült gyereket témát feszegetjük. Én 34 voltam amikor először terhes lettem. Sajnos félidő után komplikációk miatt nem maradt meg a terhesség. 35 voltam amikor született egy egészséges baba is. Szeretnénk még egyet. Kicsit már későinek érzem. Valóban jobb lett volna ha korábban leszek anya de így alakult. Ennek ellenére 24 évesen biztosan nem akartam volna még anya lenni
2021. júl. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
41%
Hat te azért tényleg bukó ágon vagy, de autószerelő ismerőseim gennyesre keresik magukat. Legutóbb 1 hónapot vártunk a kocsira annyira nincs szakember eleve. A párod szakmájában van mit kapirgálni azért.
2021. júl. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

26 évesen még nem kötelező szülni...

Nem is értem mások milyen környezetben élnek, minket soha nem csesztettek ilyennel...

26 évesen még fényévekre voltam a szüléstől 😁

31 vagyok, most vagyok terhes. Első hónapban jött a baba, meg is lepődtünk, azt hittem úgyis hónapok kérdése.. ha próbálkozunk akkor is bulizhatok egész nyáron 😏

Addig nem vállaltunk gyereket, amíg a körülmények nem lettek a legideálisabbak (ami a mi helyzetünkben lehetséges)

Legjobb barátnőm 32, sajnos még társat keres egy rossz házasság után, és ő van vele úgy, hogy szül egy gyereket egy rendes embernek és legfeljebb egyedül neveli csak legyen gyereke. Nem 26 évesen...

Éld úgy az életed, ahogy jónak látod, ne mások ítélete miatt csessz el valamit (pl. ragadj albérletben életed végéig).

2021. júl. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

"Ő jelenleg autószerelő, én pedig pedagógus vagyok.

Egyikben sem jó a fizetés, ebből nem igazán lesz saját ház/élet."


Ezzel a szemléletmóddal bármit tanulhattok, nem lesztek jómódúak.

Autószerelőknél nem jó a fizetés? A nap vicce volt, köszönöm, hogy megnevettettél! :-)))

És te milyen szakos tanár vagy? Ha nyelvszakos, akkor egyértelmű, hogy tudsz maszekolni (vagy teljesen maszekként dolgozni). Ha reál tárgyakat tanítasz, akkor korrepetálást vállalhatsz, mert ezek "mumus" tárgyak sok gyereknek. De pl. ismertem egy szép hangú magyartanárnőt, aki megbízásos alapon polgári esküvőkön verset szavalt. Óvónők, tanítónők szoktak vállalni gyerekvigyázást (tanítónőnek nyáron különösen van erre lehetősége).

Hirtelen ezek jutottak eszembe. A te végzettségedhez neked kell kitalálni, mivel tudsz plusz pénzt keresni.

És természetesen lehet egyszerre tanulni és gyereket is vállalni.

De a tehetetlen embernek semmi se fog menni, ezt előre mondom.

2021. júl. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

A párom autószerelőként dolgozik egy vállalkozó mellett, havi 200 ezer forintot kap. Ne mond, hogy ez olyan sok, sőt…

Mivel egy panelban vagyunk albérletben, nem tud fusizni, hiszen nincs hol szerelni…

Én bebiszitterkedem, de az az 1000 forint néha óránként azért nem akkora összeg, hogy ebből lehessen előre jutni

Alberletet és megtakarítási számlát fizetünk, autót is fent tartunk.. stb.

Ezért gondolunk arra, hogy valami mást kellene tanulni/dolgozni

Segítségünk nincs, örökölni nem fogunk

2021. júl. 11. 11:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!