Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az elso gyerekevel se foglalkozik minek akar megegyet?

Figyelt kérdés

Van egy kozos tobb mint fel eves gyerekunk. Lofszt nem csinal vele, leszamitva a szuletestol szamitott elso ket hetet. Na akkor minden mesebeli volt. Azota semmi. Furdetni segit nagy kegyesen, meg ha a kezebenyomom hogy had menjek nyugton wcre akkor MAX 10percig van nala a gyerek. Mindenre az a kifogasa, hogy de o mennyire elfarad a munkahelyen, amit en csinalok az semmi. Itthon volt szabadsagon, semmit az eg vilagon nem csinalt azonkivul, hogy belem kosson. Meg pesztral a gyerek temaval. En nem szeretnek jo par evig szulni, ezt mondtam a gyerek szuletese utan. De en ot nem szeretem, mert nem szulok neki megeg gyereket. Kerdeztem tole, hogy minek megegy gyerek, nekem egy boven eleg igy egyedul. De en nem vagyok egyedul, itt van o is. Ja persze, csakhogy en kuzdottem honapokig kialvatlansaggal, en jarkaltam hajnalokig az ordito gyerekkel, mig o kenyelmesen aludt, vagy inkabb ugy tett.

Semmikepp nem fogok szulni jo 5 evig biztos. De mindig oda kanyaritja ki, hogy en akkor ot nem is szeretem.

Igyis egyedulallo anya vagyok, azon gondolkodom, hogy veget vetek ennek az egesznek, mert ertelme nincs.


2021. júl. 11. 19:23
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
6 10# a lelki szemeim elott latom, amikor ezt a mondatot igy telibe szorol szora megkaptam.
2021. júl. 11. 21:08
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
6: Akkor sajnos hasonló a helyzet.
2021. júl. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
9 nem, nem tudja mit tervezek. Annyit tud, hogy válni akarok, mivel már többször történt a dolgok végett beszélgetés és vita is. Most jelenleg teper, nehogy elváljak. De erre meg azt mondom, hogy ez a hajó már elúszott. Nem mintha sok változás történt volna. Meg amúgy is minden csoda csak három napig tart. Nála kb 2 nap és minden ott folytatódik ahol abbahagyta. Szóval én már nem mondok neki semmit se, teszem amit kell és mikor eljön végre a mi időnk, akkor fog nagyot koppani, de már késő lesz, hogy vissza csinálja.
2021. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én is megkaptam már rengetegszer, hogy semmit se csinálok és itthon vagyok. Tipikus duma ez a férfiaktól. Közben fogalmuk sincs mi mindent kell egy gyerekkel foglalkozni és még a háztartást meg sem említettem.
2021. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Nekem van egy kis felretett penzem, amirol o nem tud. Meg a kozosbe szantam a gyerek elott ha tortenne valami akkor legyen mihez nyulni. Szerencsemre volt annyi eszem, hogy ezt neki nem emlitettem.

A mi sztorinkba még az a szep, hogy mindenhol eloadja milyen jo apuka, mennyit foglalkozik a gyerekkel... Eloadja, hogy halasnak kene lennem kb azert, amit o segit nekem.

2021. júl. 11. 21:50
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Rájuk kene hagyni 1 hétre egyedul aztán megtudnák
2021. júl. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Hat ha rajta mulik szerencsetlen gyerek nem tudom hogy ehen halna, vagy belefulladna a szarba. Bocs az eles megfogalmazasert, de ezen nem tudok szepiteni.

En meg naivan azt hittem, hogy ez igy normalis, ahogy nalunk megy.

Koszi a valaszokat, legalabb tudom, hogy nem vagyok egyedul😶

2021. júl. 11. 22:07
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Szintén nálunk is mindenhol előadja hogy milyen szuper apuka. Ebben a hitben vannak jó páran. Közben meg ha tudnák....
2021. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, nem gondolkodik az ilyen. Ha az egyikkel nem foglalkozik, akkor tuti a többivel sem fog. Nem engedném.
2021. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
77%
Fhu de orulok hogy meg terhesen leleptem.😅
2021. júl. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!