Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az elso gyerekevel se foglalkozik minek akar megegyet?

Figyelt kérdés

Van egy kozos tobb mint fel eves gyerekunk. Lofszt nem csinal vele, leszamitva a szuletestol szamitott elso ket hetet. Na akkor minden mesebeli volt. Azota semmi. Furdetni segit nagy kegyesen, meg ha a kezebenyomom hogy had menjek nyugton wcre akkor MAX 10percig van nala a gyerek. Mindenre az a kifogasa, hogy de o mennyire elfarad a munkahelyen, amit en csinalok az semmi. Itthon volt szabadsagon, semmit az eg vilagon nem csinalt azonkivul, hogy belem kosson. Meg pesztral a gyerek temaval. En nem szeretnek jo par evig szulni, ezt mondtam a gyerek szuletese utan. De en ot nem szeretem, mert nem szulok neki megeg gyereket. Kerdeztem tole, hogy minek megegy gyerek, nekem egy boven eleg igy egyedul. De en nem vagyok egyedul, itt van o is. Ja persze, csakhogy en kuzdottem honapokig kialvatlansaggal, en jarkaltam hajnalokig az ordito gyerekkel, mig o kenyelmesen aludt, vagy inkabb ugy tett.

Semmikepp nem fogok szulni jo 5 evig biztos. De mindig oda kanyaritja ki, hogy en akkor ot nem is szeretem.

Igyis egyedulallo anya vagyok, azon gondolkodom, hogy veget vetek ennek az egesznek, mert ertelme nincs.


2021. júl. 11. 19:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
A munka semmi. Gyerekkel való foglalkozás többször nehezebb, mint akármelyik munka.
2021. júl. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
19%
Hat 21es en gyesen vagyok es nem is akarok visszamenni dolgozni ez amit irtal az onsajnaltato lusta nok kedvenc kifogasa amivel eloallnak mikor hazamegy a ferjuk 12 ora utan arra hogy uszik a lakas a retekben es beallitjak oket takaritani😀 mert "jajj a gyerek" .. egesz nap a gyerek seggebe lognak.. vicc
2021. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
68%

22


"nem is akarok visszamenni dolgozni ..."


"egesz nap a gyerek seggebe lognak.. vicc"


Fél éves a gyerekük, ha nem sikerült volna megjegyezned, mire a 14. sor végére értél.


Úgy látom, az ítélkezés és az általánosítás jobban megy, mint annak a megítélése, hogy mivel jár egy hat hónapos kisbaba gondozása. Nem baj, hogy csak babakocsiban láttad még ezt a korosztályt, és egyetlen napi gyakorlati tapasztalatod sincs velük kapcsolatban, de így kb. annyira releváns a véleményed, mintha én Forma 1-es pilótáknak osztanám az észt a vezetéssel kapcsolatban, mert régóta van jogsim.

2021. júl. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
75%
2 honapos gyerekem van te eszleny
2021. júl. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
51%

24


És amikor 6 hónapos lesz, visszamész dolgozni, te észlény?

2021. júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Biztos h nem.. 2 evesen vagy 3 ha nagyon muszaj..ameddig van mit enni addig tuti nem😆

Az lenne a legjobb ha 2 ev mulva megint terhes lennek

2021. júl. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
38%

26


Akkor miért írsz le ilyet egy olyan nőnek, aki a kérdése utáni első mondatban leírta, hogy még csak FÉL ÉVES a gyereke????


"Hat 21es en gyesen vagyok es nem is akarok visszamenni dolgozni ez amit irtal az onsajnaltato lusta nok kedvenc kifogasa amivel ...."

2021. júl. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
51%
Mert azt arra irtam h "a gyerekkel valo foglalkozas nehezebb mint barmelyik munka".. ami egyertelmuen 1. Hazugsag 2. Kifogas
2021. júl. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

28


"Hat 21es en gyesen vagyok es nem is akarok visszamenni dolgozni ez amit irtal az onsajnaltato lusta nok kedvenc kifogasa amivel eloallnak mikor hazamegy a ferjuk 12 ora utan arra hogy uszik a lakas a retekben es beallitjak oket takaritani"


Se a 21. hozzászóló, se a kérdező nem írta, hogy ne akarna visszamenni dolgozni, sem azt, hogy úszik a lakás a retekben, se azt hogy 12 óra munka után megy haza a férjük.


A kérdező annyit kifogásol, hogy mindent ő csinál otthon, a férje pedig max. 10 percet foglalkozik a gyerekkel, az is külön kérnie kell, az ő munkáját (gyereknevelés, háztartás) pedig nem, hogy nem becsüli meg, de még ki is jelenti, hogy az "semmi". És mindezek után még másik gyereket akar.


Minden, amit kritizáltál, az nem róla és a 21. hozzászólóról szólt, hanem arról, hogy te nem a leírt tényekből indultál ki, hanem kivetítettél másokra olyan dolgokat, amiket másoknál tapasztaltál, és alaptalanul ítélkeztél.

2021. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Lehet. Akkor elnezest.
2021. júl. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!