Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új párom van.engem leköt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új párom van.engem leköt a gyerekem addig nem vagyunk egyutt. Azaz heti parszor csak pár órát. Ez mi?

Figyelt kérdés

Elvileg komoly normális kapcsolatban vagyunk.

A nyari szunetben én viszont non stop a kicsivel vagyok, plusz dolgozom. A héten neha összefutunk par percre beszélgetni(pl meglatogat melóban), de altalában hétvégén 1 du/ejszakára tudunk találkozni.


Nekem kicsi a kecom nem koltozhet ide. Hozzá meg nem szerencsés gyerekkel átcűgölni csupan ahhoz hogy csak kiprobaljuk az együtt élést. Nagyobb kecora nincs pénzem hogy osszekoltozzunk neki meg nem érdeke fizetni mikozben van lakása.

(Neki kötetlen munkája van.akkor jön megy amikor akar)

Kezdem magam ugy érezni mintha nem is lenne barátom, folyamat depresszios is vagyok a helyzettől, és mindent tőlem vár, hogy oldjam meg ő mindenre nyitott, elvileg akar szeret.

Gyakorlatilag én naponta tudnék bőgni mert olyan mintha le lennék sz.rva.



#gyerek+párkapcsolat
2021. júl. 14. 07:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok állandóan beleesni a saját hibámba, hogy mindig mindenre nárcisztikus, menekülj-t kiáltsak.

De.

Nekem volt egy nárci exem, és nagyon sok hasonlóságot vélek felfedezni. Ő is állandóan ilyeneket mondogatott, hogy milyen jól meglennénk, mennyire boldogok lennénk, ha nem lennének a megváltozhatatlan körülmények (itt a gyerekemre gondolt mindig). Így kezdte elültetni a fülemben, hogy ha nem érzem jónak a kapcsolatot, az igazából az én hibám, mert nekem van gyerekem, tehát örüljek, hogy ennyi is jutott...

Ha a te lakásod annyira kicsi, igenis neki kéne felajánlani, hogy cuccoljatok oda próbaképpen, persze nem egy év után. Addig meg át kéne vészelni a heti egy találkás időszakot.

Bárhogyan is, amiket leírtál, azalapján én azt mondom, ez nem jó irányba tart.

Ja és neked meg le kéne válni a gyerekedről, mert kicsinek max óvodás korig egészséges hívni, de ha a tied iskolás, és még mindig "kicsized", ráadásul együtt is alszotok... ez nem egy egészséges anya-gyerek kapcsolat, ne csinálj belőle párkapcsolati pótlékot, sem pedig pajzsot, akit magad elé tarthatsz, mikor rá hivatkozva valamit nem teszel meg.

2021. júl. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 anonim ***** válasza:
100%

"Amugy nem szexkapcsolat. Abba bele se menne. Féltékeny tipus es nagyon."

Ezek a mondatok nem zárják ki a szexkapcsolatot. Mi több, hogy ennyire féltékeny típus egy intő jel, hiszen magából indul ki. Szerintem kényelmes neki így a kapcsolat, ezért sem ajánlja fel, hogy költözzetek hozzá. Egyszerűen van egy lakása, ahol azzal van együtt, akivel csak akar, amikor pedig úgy gondolja meglátogat téged, mint biztos pontot, és veled is együtt van.


"irto rigolyas a srac amugy a kecójára es nem gyerekbarar akegli ergo pl hakipancsolna a vizet a gyerek már ennyitol is eldurranna az agya"

Ébresztő! Hogyan akarsz gyerekkel egy ilyen sráccal komoly kapcsolatban lenni?

2021. júl. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 A kérdező kommentje:

De nala nem lenne jo mert nem gyerekbarát a lakása és rigolyás.

Csak egy gyerekbarát lakásban lenne jo gyerekkel élni párkapcsolatban. Ezért se erőltetem hogy nala legyunk. Par percet voltunk már néha es azzal telt az a par perc is hogy szabalyozni kellett a kicsit.és en sem akarok egy "rinyagép"lenni hogy ide ülj ne oda, onnan gyere le, azt ne nyisd ki, ahhoz ne érj hozzá, meg stb


És a legszomorubb hogy amiért elhanyagolva érzi magát a párom így kapom a "pofonokat", lesz.r meg stb játszmazni kezdett hogy amiert nem irtam neki ő se, meg hasonlók.

Ki van bukva.nem tudom mi a terve.

En probalnam a kapcsolatot tenni erte de egyedul én kevés vagyok

2021. júl. 14. 08:49
 24/80 A kérdező kommentje:
Lehet el is hagy..
2021. júl. 14. 08:50
 25/80 A kérdező kommentje:
22#errol már beszéltunk. Abszolut határozottan kizárja a szexkapcsolatot az életéből.
2021. júl. 14. 08:51
 26/80 anonim ***** válasza:
100%
Direkt nem írod le, hány éves a gyerek, mert akkor borulna a kamusztorid?
2021. júl. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 A kérdező kommentje:

Elsős.


Azert nem irtam mert joformán anevem is le kéne? Meg mutassak személyit is esetleg anonym forumon??


Beszeltem vele.mondtam neki hogyez nekem kevés. Mások azon gyúrnak hogyan koltozzenek ossze, erre azt mondta mar hogy amugysem kell egymas s.ggében lennünk. Besértődött hogy nem irtam neki.


Lesz.rja már.

2021. júl. 14. 09:09
 28/80 A kérdező kommentje:
Szoval amíg én nontop gyerek plusz melo addig olyan mintha baratom se lenne. Ő erre azt mondja neki meg nem olyan.ne lassak már bele semmit.
2021. júl. 14. 09:12
 29/80 anonim ***** válasza:
94%

22es hsz-nek igaza Van!


"Ezek a mondatok nem zárják ki a szexkapcsolatot. Mi több, hogy ennyire féltékeny típus egy intő jel, hiszen magából indul ki. Szerintem kényelmes neki így a kapcsolat, ezért sem ajánlja fel, hogy költözzetek hozzá. Egyszerűen van egy lakása, ahol azzal van együtt, akivel csak akar, amikor pedig úgy gondolja meglátogat téged, mint biztos pontot, és veled is együtt van."


Ugyanez Volt nàlam is.

2021. júl. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 A kérdező kommentje:

NEM szexkapcsolat!

Neki arra NINCS szüksége.

Komolyat akar kiélte magát

Megd.gott már mindent reptében nincs uj neki a nap alatt.


Normalis kapcsolatra vágyik CSAK.

2021. júl. 14. 09:15
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!