Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új párom van.engem leköt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új párom van.engem leköt a gyerekem addig nem vagyunk egyutt. Azaz heti parszor csak pár órát. Ez mi?

Figyelt kérdés

Elvileg komoly normális kapcsolatban vagyunk.

A nyari szunetben én viszont non stop a kicsivel vagyok, plusz dolgozom. A héten neha összefutunk par percre beszélgetni(pl meglatogat melóban), de altalában hétvégén 1 du/ejszakára tudunk találkozni.


Nekem kicsi a kecom nem koltozhet ide. Hozzá meg nem szerencsés gyerekkel átcűgölni csupan ahhoz hogy csak kiprobaljuk az együtt élést. Nagyobb kecora nincs pénzem hogy osszekoltozzunk neki meg nem érdeke fizetni mikozben van lakása.

(Neki kötetlen munkája van.akkor jön megy amikor akar)

Kezdem magam ugy érezni mintha nem is lenne barátom, folyamat depresszios is vagyok a helyzettől, és mindent tőlem vár, hogy oldjam meg ő mindenre nyitott, elvileg akar szeret.

Gyakorlatilag én naponta tudnék bőgni mert olyan mintha le lennék sz.rva.



#gyerek+párkapcsolat
2021. júl. 14. 07:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:

Ha ez így van, akkor miért nem szakítasz. Találsz majd normális embert magadnak, mert ez csak rosszabb lesz, ha belebonyolódsz. Ez tuti. Lehet igaza van az egyik hozzászólónak, ez a pasi nárcisztikus. Mindenki hülye, csak ő a szent. Ő az aki mindent megtesz, de neke ez sem jó. Ilyen embertől menekülni kell, én ilyen emberrel éltem le 14 évet, tudom miről beszélek.

Kérlek gondolj magadra. Gondold végig, hogy ez így neked megéri-e. Én láttam, hogy rögtön az elején hogy viszonyul a lányomhoz, így tudtam, hogy tényleg akar engem (is).

2021. júl. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 A kérdező kommentje:
*sorolja hogy ő hanyszor mikor igenis velünk van(ezeket a 10 perceket persze kijavit hogy azok órák, de nekem meg olyan hogy jön meg megy es ki van pipálva ez is)
2021. júl. 15. 09:55
 73/80 A kérdező kommentje:

71

Mondtam neki hogy keresek olyan partnereket akikkel ÉN is jol érzem magam gyerekkel es nemcsak a gyerek, mert tisztara olyan mintha egyedulallo lennék.


Persze jott az h en ne keressek senkit meg kerdezte en mégis hogyan integralodom az o eletébe.mondtam neki a te rleted csalad haverok en abban benne vagyok nem vonom ki magam.

De most a szabadidonk az mindig ilyen lesz hogy nekem masokkal meg neki masokkal? Ez lesz mellette az élet? Aztan baba mellett en otthon ulok mondokás körök kulon allandoam es kb ennyi Vele a szabadidom?



Mondtam neki a par honapos lakas berlest azt mondta azt majd megbeszeljuk mert annak ugye anyagi vonzata van (van rendesen penze de gondolkodik..)meg utkozben van kesobb beszelunk rola

2021. júl. 15. 10:00
 74/80 anonim ***** válasza:
Ennek a pasinak te nem kellesz
2021. júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:
Ne mondj neki semmi ilyesmit. Ez hülyeség, bocsi. Döntsd el, hogy ez neked jó így vagy nem. Ha neked ez így megfelel, akkor viseld el, ha nem, akkor szakíts, mert ez jobb nem lesz.
2021. júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 A kérdező kommentje:

Na jött is. Azt mondta menjunk hozza en mondtam nem akarom h abbol álljak h a kicsit szabályozom es megbeszeltuk hogy kivesz kecot nyárra.nézünk.

Mondtam neki este már hozhatja is a kulcsot.

2021. júl. 15. 10:27
 77/80 A kérdező kommentje:
Haladás.köszi az eddigieket.
2021. júl. 15. 10:28
 78/80 A kérdező kommentje:
Ja ebbol megint az lesz hogy Ő már megint mennyi mindent tesz értünk.
2021. júl. 15. 10:34
 79/80 anonim ***** válasza:
Nem baj, probaljatok meg egyutt. En attol feltelek, hogy ezekkel a kisttilu dumakkal olyan dolgokra vesz ra, amit jozanul nem tennel. De talan eleg lesz neked a a par honap, hogy rajojj, teged iszonyuan felrevezet ez az ember. Egy hat eves, meg nem 2 eves, hogy felmaszik a polcra aztan meg leesik rola. Ha nevelve volt, azert nem akkora problema egy idegen helyen meglenni. A masik, hogy a gyerekgyartassal varjatok, lehetoleg jo sokat. Egyaltalan nem az az ember, akinek hiszed. Utana meg ottmaradsz ket kicsi gyerekkel. Egyszer mar kilepett az eletedbol egy apa, masodszor is ki fog. Mindig ilyeneket vonzol be, mert gyenge vagy, nem tudod meghuzni a hataraidat, a naivitasod meg az egeket verdesi. El vagy akadva a fejlodesben, de nagyon. Ne is remelj jobb partnert, amig nem tanulsz meg egyedul elni, teljes erteku felnottkent. Iszonyatosan rossz kotodesi mintaid vannak.
2021. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 A kérdező kommentje:

Mire gondolsz? Mire akarna rávenni? Mire vezetne félre?

A kicsi apját én hagytam amugy ott anno.

Mellesleg most is masokkal "kell" lennem a gyerekkel. Ma is.

Olyan fura.

2021. júl. 15. 15:58
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!