Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új párom van.engem leköt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új párom van.engem leköt a gyerekem addig nem vagyunk egyutt. Azaz heti parszor csak pár órát. Ez mi?

Figyelt kérdés

Elvileg komoly normális kapcsolatban vagyunk.

A nyari szunetben én viszont non stop a kicsivel vagyok, plusz dolgozom. A héten neha összefutunk par percre beszélgetni(pl meglatogat melóban), de altalában hétvégén 1 du/ejszakára tudunk találkozni.


Nekem kicsi a kecom nem koltozhet ide. Hozzá meg nem szerencsés gyerekkel átcűgölni csupan ahhoz hogy csak kiprobaljuk az együtt élést. Nagyobb kecora nincs pénzem hogy osszekoltozzunk neki meg nem érdeke fizetni mikozben van lakása.

(Neki kötetlen munkája van.akkor jön megy amikor akar)

Kezdem magam ugy érezni mintha nem is lenne barátom, folyamat depresszios is vagyok a helyzettől, és mindent tőlem vár, hogy oldjam meg ő mindenre nyitott, elvileg akar szeret.

Gyakorlatilag én naponta tudnék bőgni mert olyan mintha le lennék sz.rva.



#gyerek+párkapcsolat
2021. júl. 14. 07:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
100%
A gyereknek még nem mutattad be ?
2021. júl. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 A kérdező kommentje:
De igen.neha megjelenik jatszoteren fociznak fél órát aztan megy, vagy sulibol hazahoz kocsival. Jo a kapcsolatuk de ennyiben ki is merul
2021. júl. 14. 07:18
 3/80 A kérdező kommentje:

Ez az első nyári szunetünk még nincs 1 éves a kapcsolat.

Es ugy vártam pedig a nyári szunetet. Jobban mint a gyerek!!

2021. júl. 14. 07:19
 4/80 A kérdező kommentje:
Ja es azt akarja hogy kötődjön hozzá a kicsi. De én nem nevelem erre. Mert hat ki tudja meddig van velünk. Ebből volt már vita hogy zavarja hogy csak havernak nézi a gyerek. Dehát en nem fogok hamis illuziokat ültetni a gyerekbe. Ő az én barátom csak, neki nem apja, nem kell kötődni. Ez zavarja ugyan de gyerekvédelemben gondolkodom ha elhagyna ne sírjon.
2021. júl. 14. 07:23
 5/80 A kérdező kommentje:
Plusz heti par perc találkozasbol mégis minek nézné őt a gyerek mondjuk..
2021. júl. 14. 07:26
 6/80 anonim ***** válasza:
96%

"Nekem kicsi a kecom nem koltozhet ide. Hozzá meg nem szerencsés gyerekkel átcűgölni csupan ahhoz hogy csak kiprobaljuk az együtt élést. Nagyobb kecora nincs pénzem hogy osszekoltozzunk neki meg nem érdeke fizetni mikozben van lakása."


Akkor így jártál... Ha nem cűgölsz oda egy próbára, akkor így. Várod a galambot a szádba, de csak a kifogások vannak

2021. júl. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
100%
Miért csak heti pár órát vagytok együtt? Ez biztos komoly kapcsolat? Leírtakbol szexkapcsolatban vagytok.
2021. júl. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 A kérdező kommentje:

6# en odacűgölnék...plane mig nincs suli addig jo is lenne mert a koltozes be se kavarna nagyon. De ő ezt nem ajánlja fel...nem akarja szerintem.

7# a gyerek miatt. Nincs olyan sem hogy egyutt alszunk mert en a gyerekkel otthon alszom.


Amugy nem szexkapcsolat. Abba bele se menne. Féltékeny tipus es nagyon. Sztem örül is hogy gyerek mellett nem tudok pasizni se meg semmit. Borzalom feltékeny alapbol

2021. júl. 14. 07:51
 9/80 A kérdező kommentje:
Plusz azt se akarom amugyhogy nála abbol álljon a gyerek élete hogy ezt se szabad meg azt sem es allandoan regulazva legyenmert ugye nem otthon van (ez csak egy plusz gondolatmenetem volt mert irto rigolyas a srac amugy a kecójára es nem gyerekbarar akegli ergo pl hakipancsolna a vizet a gyerek már ennyitol is eldurranna az agya.az ő kecoja nem gyerekbarat)
2021. júl. 14. 07:54
 10/80 anonim ***** válasza:
Igazából ezek után miért vagy vele? Mit szeretsz benne?
2021. júl. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!