Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új párom van.engem leköt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új párom van.engem leköt a gyerekem addig nem vagyunk egyutt. Azaz heti parszor csak pár órát. Ez mi?

Figyelt kérdés

Elvileg komoly normális kapcsolatban vagyunk.

A nyari szunetben én viszont non stop a kicsivel vagyok, plusz dolgozom. A héten neha összefutunk par percre beszélgetni(pl meglatogat melóban), de altalában hétvégén 1 du/ejszakára tudunk találkozni.


Nekem kicsi a kecom nem koltozhet ide. Hozzá meg nem szerencsés gyerekkel átcűgölni csupan ahhoz hogy csak kiprobaljuk az együtt élést. Nagyobb kecora nincs pénzem hogy osszekoltozzunk neki meg nem érdeke fizetni mikozben van lakása.

(Neki kötetlen munkája van.akkor jön megy amikor akar)

Kezdem magam ugy érezni mintha nem is lenne barátom, folyamat depresszios is vagyok a helyzettől, és mindent tőlem vár, hogy oldjam meg ő mindenre nyitott, elvileg akar szeret.

Gyakorlatilag én naponta tudnék bőgni mert olyan mintha le lennék sz.rva.



#gyerek+párkapcsolat
2021. júl. 14. 07:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
100%
Van meg kerdesed ezutan? Mi kell meg, hogy eszrevedd, hogy egy szexkapcsolatban vagy, ahol le vagy nezve es a labat torli beled a nagy szerelmed?
2021. júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 A kérdező kommentje:
Ez nem szexkapcsolat.
2021. júl. 14. 14:45
 53/80 A kérdező kommentje:
Hanem inkabb talán el akar hagyni ezek szerint.
2021. júl. 14. 14:56
 54/80 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell mondjam eleg ijeszto a hozzaallasod, iszonyat ketsegbeesett vagy, egyaltalan nem tunsz egy kiegyensulyozott kapcsolatra alkalmas embernek. A jelenlegi formadban tuti nem. Szedd rendbe az eleted eloszor.
2021. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
92%

De kèrdezö!

Ez szexkapcsolat, de mèg abbol is a gyengébb fajta!

2021. júl. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 A kérdező kommentje:
De neki nem kell szexkapcsolat.
2021. júl. 14. 15:47
 57/80 anonim ***** válasza:
Ha 1 év alatt nem igyekezett akkor szerinted ez mi ha nem szexkapcsolat?
2021. júl. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy nem èrted hol a gond. Most hagyjuk hogy szex vagy nem szex kapcsolat, te ebben a valamiben nem èrzed jol magad, szomorù vagy, tehàt mindegy mi Van köztetek, te nem vagy boldog.

Miért félsz ennyire hogy elhagy?

2021. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 A kérdező kommentje:

Eleve megismerkedtunk kialakult a kapcsolat erzelmek etc nagyon sokara mutattam be stb



Ez Alakulo kapcsolat. Aprankent.

Ahogypl senki nem azzal indit hogy koltozes! Minden alakul

Aztán költözes

2021. júl. 14. 16:05
 60/80 A kérdező kommentje:

58

Miert fél vki hogy elhagyja a parja?

2021. júl. 14. 16:06
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!