Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új párom van.engem leköt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új párom van.engem leköt a gyerekem addig nem vagyunk egyutt. Azaz heti parszor csak pár órát. Ez mi?

Figyelt kérdés

Elvileg komoly normális kapcsolatban vagyunk.

A nyari szunetben én viszont non stop a kicsivel vagyok, plusz dolgozom. A héten neha összefutunk par percre beszélgetni(pl meglatogat melóban), de altalában hétvégén 1 du/ejszakára tudunk találkozni.


Nekem kicsi a kecom nem koltozhet ide. Hozzá meg nem szerencsés gyerekkel átcűgölni csupan ahhoz hogy csak kiprobaljuk az együtt élést. Nagyobb kecora nincs pénzem hogy osszekoltozzunk neki meg nem érdeke fizetni mikozben van lakása.

(Neki kötetlen munkája van.akkor jön megy amikor akar)

Kezdem magam ugy érezni mintha nem is lenne barátom, folyamat depresszios is vagyok a helyzettől, és mindent tőlem vár, hogy oldjam meg ő mindenre nyitott, elvileg akar szeret.

Gyakorlatilag én naponta tudnék bőgni mert olyan mintha le lennék sz.rva.



#gyerek+párkapcsolat
2021. júl. 14. 07:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
100%

"Ő sem akarja hogy a kicsi miatta sérüljön.a gyereket ő is nézi."


Ugyanmár...

Összevissza beszél. Kötödni akar gyerekhez,de semmit nem tesz azert hogy több idöt töltsön vele.

Kifogàsok hegye hogy mièrt ne köktözzetek oda.

2021. júl. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 A kérdező kommentje:
De amugy logikailag nezve. Egy féltékeny ember nem azon kéne hogy legyen hogy össze tudjunk koltozni minden nap lásson es a massikkal legyen?
2021. júl. 14. 10:33
 43/80 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell hogy megèrtsd hogy hiàba költöznètek össze, a beteges fèltèkenysège csak rosszabb lesz mert szem elött leszel,minden mozdulatod figyelve lesz. Pl.gyerekkel mennèl v.hova majd az lesz hogy vagy megy ö is veletek vagy nem mehettek sehova!

Szinte màr làtom hogy eljönne az az idö is hogyha nem tetszik neki v.mi majd megüt.

A lelki zsarolàst màr elkezdte.

2021. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 A kérdező kommentje:

Akkor tulajdonkeppen tudatalatt saját magátol fél hogy kicsinálná a kapcsolatunkat meg engem is a féltekenységével? Es működésképtelen?


Valo igaz ugy érzem hogy en egyedul kevés vagxok ezt meg a haladást ill bármit megoldani. Ez 2 emberes jaték a közös élet megvalosítása.


De ő azt erzi en kifelé kacsintgatok es itt van leragadva

2021. júl. 14. 10:46
 45/80 anonim ***** válasza:
57%

A 2.oldalig olvastam csak.

Majd eladja a lakását és vesz olyat amibe ti is belefértek.. Jah nem.

Te nem neveled arra a gyereket hogy szeresse, tudja hogy ő a párod, akkor mit vársz? Majd tesz egy házat a picsátok alá hogy elférjetek, meg bébicsőszködik neked?

Amúgy ha nem tekinted pót apának, hol a gyerek apja? Passzold le a gyereket kicsit és lesz időd a pasira is.

2021. júl. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
100%

Barátod jobban akar kötődni a gyerekhez, de nem akarja, hogy hozzá költözzön. Ha a gyerek kipancsol kis vizet, máris idegbeteg lesz (???). Féltékeny rád, de csak heti pár percet akar találkozni, esetleg egy ottalvást, ennek ellenére rendszeresen hozzádvágja, hogy elhanyagolod. 1 év után még mindig nem bízik benned és folyamatosan bizonygatnod kell, pedig nem tettél semmi rosszat. Próbáltál a kapcsolatért tenni, de úgy érzed csak egyedül teszel.


Fentieket olvasva nem érzel némi ellentmondást? Gyereked van, ha vele együtt nem tud elfogadni, hogyan is működhet a kapcsolat? Írhatod, hogy "ha nem lenne gyerek" így és úgy lenne, de ilyen erővel, "ha megfelelő párt választottál volna", már fél éve együtt élnétek boldogságban. Egy normális ember nem lesz idegbeteg azért, mert valaki kipocsol egy kis vizet.

2021. júl. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 A kérdező kommentje:

45 te hülye vagy?


Hogyan csinálják mások? Osszekoltoznek gyereket vallalnak es elnek.

Vagy mashonnan mas gyerekek osszekoltoznek élnek.


Te mirol beszélsz??



46# azt mondja ő akar fejlodni haladni hogy több lehessen

2021. júl. 14. 11:11
 48/80 anonim ***** válasza:

"azt mondja ő akar fejlodni haladni hogy több lehessen"


És ez miben nyilvánul meg?

Idàig azt látom semmiben, 1 èv alatt...

2021. júl. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, szerintem is rossz embert favorizalsz. Ezek az elszolasai elegge romboloak, akar kapcsolatban vagytok akar nem. Ilyeneket nem mondunk. A masik, hogy egy felnott embernek mar van indulatkezelesi strategiaja. Tehat nem durran el az agya semmisegektol. Az ilyen emberek az asszonynak a konyhaban a helye, lehetoleg kussban es ra se merjen nezni masra. De szerencsedre ebbol ugyse lesz semmi, elmondom miert. Egy uj kapcsolat elejen is rengeteg problema tud erni egy part. Az elsok kozott az osszekoltozes is ilyen. Ez egy szep nagy kihivas, nevezzuk probanak, hogy mit tudtok ketten egyutt elerni, milyen az alkalmazkodo kepessegetek, kreativitasotok, hogyan reagalatok egy uj felmerulo problemara. Ti ketten nem tudtok ugy egyuttmokodni, hogy megoldas legyen. Most oszinten, mekkora aldozat lenne, hogy odakoltozzetek a lakasaba "vakaciora"? Vagy kibereljetek egy lakast 3 honapra? Kismillio lehetoseg lenne, hogy megteremtsetek ezt. Ha akarnad es o is akarna. Engedd el ezt a palit, es orulj, hogy nem lett tobb belole. Az a kommentelo aki a narcisztikust emlitette, szerintem telibetalalta. Pont igy viselkednek. Mezes, mazos, figyelmes, majd beledrug. Csopogtet megint valamit, majd ismet hatbaszur. Mond neki, hogy ez igy nem megy tovabb, nincs jovotok, legyen vege. Te pedig kapd ossze magad, mert az ilyenek nem veletlenul talalnak be nalad.
2021. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 A kérdező kommentje:

"ost oszinten, mekkora aldozat lenne, hogy odakoltozzetek a lakasaba "vakaciora"? Vagy kibereljetek egy lakast 3 honapra? "

Ő nem ajánlja fel a lakását.

És nem segítene a 3 havi bérlésbe sem úgy néz ki


Teljesen ugy van vele hogy mindez az én dolgom egyedül. Ha nem is érte de szerinte barkivel ha kapcsolatot akarnék.

2021. júl. 14. 13:51
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!