Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új párom van.engem leköt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új párom van.engem leköt a gyerekem addig nem vagyunk egyutt. Azaz heti parszor csak pár órát. Ez mi?

Figyelt kérdés

Elvileg komoly normális kapcsolatban vagyunk.

A nyari szunetben én viszont non stop a kicsivel vagyok, plusz dolgozom. A héten neha összefutunk par percre beszélgetni(pl meglatogat melóban), de altalában hétvégén 1 du/ejszakára tudunk találkozni.


Nekem kicsi a kecom nem koltozhet ide. Hozzá meg nem szerencsés gyerekkel átcűgölni csupan ahhoz hogy csak kiprobaljuk az együtt élést. Nagyobb kecora nincs pénzem hogy osszekoltozzunk neki meg nem érdeke fizetni mikozben van lakása.

(Neki kötetlen munkája van.akkor jön megy amikor akar)

Kezdem magam ugy érezni mintha nem is lenne barátom, folyamat depresszios is vagyok a helyzettől, és mindent tőlem vár, hogy oldjam meg ő mindenre nyitott, elvileg akar szeret.

Gyakorlatilag én naponta tudnék bőgni mert olyan mintha le lennék sz.rva.



#gyerek+párkapcsolat
2021. júl. 14. 07:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
100%
Ha normàlis kapcsolatra vágyna akkor felajánlaná hogy költözz oda!
2021. júl. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 A kérdező kommentje:

De gyerekkel vagyok.

Es még nem laktunk egyutt. Azaz kiprobálni kellene. Ráncigaljak egy gyereket oda aztan vissza ha nem megy?

2021. júl. 14. 09:20
 33/80 A kérdező kommentje:

Meg nem is egyutt élés lenne

Max neha ott aludnánk neha otthon

Nem is pakolnék at a-z oda csak kiprobalasra

2021. júl. 14. 09:21
 34/80 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet egy ilyen fèrfihoz ennyire kötödnöd? 😱


Féltékeny mint àllat,gyanusitgat,nem ajànlja fel hogy odaköltözz mert nem akarja hogy felboritsd a megszokott èletèt, azt hiv meg magàhoz akit ès amikor akar,azt akarja kötödjön a gyerek de közben nem szàn rà idöt, nem alszik nálad.


Te ebben a "kapcsolatban " mit làtsz jònak? Semmi pozitiv nincs benne

2021. júl. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
100%
Minek irsz ki kèrdèst ha folyamatosan öt vèded?
2021. júl. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:

Ha annyira akarnä hogy a gyerek kötödjön hozzá akkor tenne èrte,hogy igen néha aludjatok ott,több közös program stb.


Te irod mennyire fèltèkeny, gondold el ha együtt èltek akkor mi lesz.

Nem fogja hagyni hogy dolgozz mert esetleg megcsalod, 5 percet kèsel balhèzni fog mert lehet megcsalod.

Neked tènyleg ez kell? Tènyleg kiakarod ennek tenni a gyereked? Mert hidd el hogy pokol lesz az életed!

2021. júl. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 A kérdező kommentje:

De a gyerek miatt nem akar ő sem ilyesmit. Hogy odaszoktatja a lakasához aztan ha meg nem megy egyutt es lelép, a gyerekkel "szórakozni"ilyen tekintetben.

Ő sem akarja hogy a kicsi miatta sérüljön.a gyereket ő is nézi

2021. júl. 14. 09:49
 38/80 A kérdező kommentje:

Mindenesetre annyi biztos csak hogy en szomoru vagyok.

10 percekre találkozni amig a gyerekkel vagyok ez nem is tudom mi. Mint amikor forgatjak bennem a kést.

Amire ő meg azt mondja hogy legalább 10percre lat. Az a 10perc is neki érték.nekem meg az se számit.

2021. júl. 14. 09:58
 39/80 A kérdező kommentje:

Es valo igaz.mikor kerdeztem tole hogy szerinte mi bukna ki ha egyutt élnénk amitol nem menne miert bizonytalan abban hogy ki kene probalni elotte, pont ezt mondta h lehet ha megcsalnám akkor ugye vége.


Azaz nem bízik abban hogy en majd vele élek és hű is leszek aztán. Tart attol is mig ő lenne a gyerekkel addig én..habár nem is bíznám így rá de errol nem tud.nem tartok ott hogy en kettesben hagynám vele. De mert ugye ennek alapja sincs)

2021. júl. 14. 10:15
 40/80 anonim ***** válasza:

"Mindenesetre annyi biztos csak hogy en szomoru vagyok."


Ez az egy mondatod mär elèg kellene legyen ahhoz hogy keress egy olyan fèrfit aki becsül,kellesz neki ès boldog vagy mellette.


Làtod hogy sajàt maga mondja hogy nem bizik benned, ràadàsul ugy hogy nincs alapja.


Mondom hogy pokol lesz az életed!

Csak merjél majd 5 percet kèsni a boltból...

2021. júl. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!