Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új párom van.engem leköt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új párom van.engem leköt a gyerekem addig nem vagyunk egyutt. Azaz heti parszor csak pár órát. Ez mi?

Figyelt kérdés

Elvileg komoly normális kapcsolatban vagyunk.

A nyari szunetben én viszont non stop a kicsivel vagyok, plusz dolgozom. A héten neha összefutunk par percre beszélgetni(pl meglatogat melóban), de altalában hétvégén 1 du/ejszakára tudunk találkozni.


Nekem kicsi a kecom nem koltozhet ide. Hozzá meg nem szerencsés gyerekkel átcűgölni csupan ahhoz hogy csak kiprobaljuk az együtt élést. Nagyobb kecora nincs pénzem hogy osszekoltozzunk neki meg nem érdeke fizetni mikozben van lakása.

(Neki kötetlen munkája van.akkor jön megy amikor akar)

Kezdem magam ugy érezni mintha nem is lenne barátom, folyamat depresszios is vagyok a helyzettől, és mindent tőlem vár, hogy oldjam meg ő mindenre nyitott, elvileg akar szeret.

Gyakorlatilag én naponta tudnék bőgni mert olyan mintha le lennék sz.rva.



#gyerek+párkapcsolat
2021. júl. 14. 07:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
De itt eltelt 1 èv ès ö semmilyen jelèt nem adja annak hogy komolyan gondolná veletek.
2021. júl. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:

"Lehet el is hagy.."


Ezt te irtad kèrdezö.

2021. júl. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 A kérdező kommentje:

De győzkod hogx neki kellek ő akar meg stb


Eñ meg bőgök hogy de pedig marhara nem latom

2021. júl. 14. 16:21
 64/80 anonim ***** válasza:

Tudod mièrt nem tesz semmit?

Mert azt làtja hogy te nagyon kapaszkodsz belè.

Hagyd egy kicsit magära es ne beszèlj neki arrol hogy mi meg hogy legyen köztetek a jövőben. Lässa azt hogy nèlküle is jol megvagy.


Az amit ö csinàl az èrzelmi zsaroläs es birtokläsi mània.

2021. júl. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondoltal mar, hogy a szavak es a tettek nem fedik egymast? Nem a szavaknak kell hinni. Ha akarna teged, mar szepen a tenyere vesz a gyerekeddel egyutt es olyan helyre visz, ahol elhetnetek boldogan, egyutt. Helyette meg mismasol, bemondja az ultit, de kozben meg semmi nincs a kezeben. Azert nem hiv magahoz, mert fel attol, hogy tenyleg mennel. Azt pedig nem akarja. Es ezert szexkapcsolat a tietek, mert nincs benne mas minosegi egyutt toltott ido. Akkor is, ha te ezt maskepp erted, meg akkor is, ha o mast mond rola. Ha pedig szex sincs koztetek, mert meg ezt sem irtad le, akkor meg nem is tudom mirol beszelunk.
2021. júl. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
100%
63# Mondani bármit könnyű, tenni annál nehezebb, ezért értemes a tettekre koncentrálni. Ha valaki többször hazudik, sokadjára sincs változás, következő alkalommal már nem hiszem el amit mond, miért is tenném? Azt viszont neked kell mérlegelned, hogy a hazugságai ellenére jó vele, benne maradsz a kapcsolatban, vagy elég volt és inkább békésen lezárod.
2021. júl. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 A kérdező kommentje:

Igazabol az van igen hogy en aminosegi ido hianya miatt kibuktam ő meg nem.

Korabbanmeg ő volt forditva kibukva ezen



Most meg én.

(Szex van)

2021. júl. 14. 17:00
 68/80 anonim ***** válasza:
Egy a lènyeg itt hogy te most nem vagy boldog ès ö nem tesz semmit hogy jobb legyen.
2021. júl. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:

Te jó ég kérdező. Már rég ott kellett volna hagyni. Hülye kifogások mindkét fél részéről. A gyerek kicsi, de nem hülye. El lehet neki magyarázni az ő szintjén a dolgokat. Nem kell nonstop vele lenni, nincs nagyszülő, rokon, barát aki elvinné "nyaralni" pár napra, hogy tudjatok együtt lenni? Aztán ha már így látszik, hogy ok együtt, akkor már hármasban is együtt lenni? De az, hogy odamész hozzá a gyerekkel és csak szabályozva van, ha másik lakást kerestek közösen, ha ő ilyen rigolyás ott is az lesz, hogy ezt ne, azt ne. Ha valaki nem érti meg, hogy egy gyerek hogyan működik, hogy nem az van, hogy lerakom a sarokba és ott marad, egyszer focizok vele fél ótár, már szertni fog. Ezt hogy képzeli?


Elmondom a példámat. Van egy kamasz lányom. Egy éve megismerkedtem a párommal, aki 44 éves, soha nem élt senkivel együtt, nincs gyereke. De.. összejöttünk, egymásba szerettünk, a gyerek is megkedvelte stb. Már egy hónap után közös program hármasban, elvitt minket horgászni, tanítgatta a lányomat stb. Közös strandolások. Aztán fél év utána úgy döntöttünk, hogy költözzünk össze, kapott saját szobát a lányom, sőt karácsonyra (karácsony előtt költöztünk fel pár nappal) régen vágyott sünit kapott karácsonyra, ami a párom ötlete volt, hogy jobban érezze magát. Szóval itt mindenki tett a kapcsolatért érted? A te esetedben nem látom, hogy ő bármit is tenne azért, hogy jó legyen. Csak azt akarja, hogy te tegyél, ez pedig nem párkapcsolat.

2021. júl. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 A kérdező kommentje:

Igen ez lenne norma.

De ő alapvetoen hetkozben nem velunk programozik hanem csalad haverok.

De rank is szan idot pl egy foci vagy egyszer elvisz sulibol haza vagy orvoshoz.

Es mikor mondtam neki h nincs .inosegi ido meg 10 percek csak elkezdte sorolni ezeket hogy pedig ő mennyi mindent tesz es ő integralodik mert fovizott is mert el is vitt meg ő mondta meg bejott jatszoterre is stb szamonkert hogy miert nem nézem a tetteket.


Absz nem erti hogy amig mások velem es a kicsivel egesz delutanokat vannak sotétedesig meg napokat meg hivnak motorcsonakozni stb kozben miert erzem en ugy magam mint egy egyedulallo. Nem erti hogy 10 perc /par ora a heten amit csinal aprankent integralodva az nagy nulla.

Es a valodi szabadideje a fel napok meg napok neki a csalad haver meg minden mas.


De szerinte en nem vonom be az eletembe mert amugyse hivom sehova eddig is ő akarta csak ő mondta a sulit is hogy jön oda stb


Szoval ő teljesen abban a hitben van hogy tesz ertunk meg szint hoz az eletunkbe plusz hogy ő eleve tobbet nyujt mint en az ő életebe! Még ki is csavarná forditva!


Teljesen hibatlannak erzi magát es azzal hogy bajom van ugy erzi en nezem őt sz.rnak es ő áldozat mert nem is tehet rola.


En meg csak azt latom hogy masokkal tobb idot toltok harmasban negyesben stb mint a sajat párommal. Es rakenyszerulok a gyerekes idomet MÁSOKKAL megoldani.amit meg is mondtam neki.



Nagyszulok (vállalkozok),annyit tudnak vallalni hogy hetvegen egyet ott alszik.apja kulfoldon van letelepedve a gyereket a felugyeletem nelkul ki se engedném hozzá.


Szoval a párom abban a tévhitben van hogy ő mindent tokeletesen nyujt es ha barmi bajom van arrol nem ő tehet!

2021. júl. 15. 09:38
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!