Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egyszerre két nőt is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre két nőt is szeretni?

Figyelt kérdés
Mármint hogy a feleséget és a szeretőt is. Mindkettőt kívánni és szeretni, mint nőt? És nem tudni választani a kettő közül?
2021. júl. 17. 09:26
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
87%

Akár hármat-négyet is, de akkor abból egy az anyád, egy a feleséged, a maradék meg a lányod ;)


Papíron létezik az általad felvázolt tényállás, de nemigen hiszek benne.

A feleség mellett oka van, hogy szeretőre lett igényed, jó eséllyel valami hibádzik a házasságotokban. Lehet, hogy javítható lett volna, lehet, hogy nem, ennyi infóból nem lehet megmondani a tutit.

2021. júl. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Valószínű nem teljesen ugyan úgy, de lehet, még ha sokan tagadják is, de sokan vannak is így.
2021. júl. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Igen. A gyermekeid, és a szüleidet is szereted, nem?
2021. júl. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
A feleséged szereted mint embert, társat, jó barátot, a másik nőt meg szerelemmel? Nálam ez így van. Másképp szerintem nem lehet.
2021. júl. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

Én 6-ot is tudnék, ugyanolyan módon.


[link]

2021. júl. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de mégis van különbség a kettő ember között. Én is szoktam gondolkodni ezen. Aztán arra jutok, hogy a meglévő párkapcsolatból ami hiányzik, azt valamiképp pótolja az a másik személy. Például hosszú kapcsolatban azt a kapcsolat eleji lángolást, az újdonság varázsa, azt a lángoló szerelem érzését újra élhetjük, hát igen, másra kivetítve... Plusz, ha emberileg is olyan akit eltudná képzelni párodnak, ha egyedül álló lennél és még szép és helyes is, akkor meg tud mozgatni belül valamit. Ez nem jelenti feltétlenül, hogy a párodat már nem szereted egyátalán, de nyilván azért dolgozni kellene a kapcsolaton, mert ha nagyon észre vesz az ember mást, az mindig jelzés. Szerintem.


Azt tudtam amikor az exemet már nem szerettem a kapcsolatunk alatt (mert mindent megtett érte) és beleszerettem közben másba. Nem tudtam hogy szakítsak vele, mert első kapcsolat volt, nagyon kellemetlen egy dolog... De már hozzáérni sem akartam és fel is tűnt neki. Úgy is beszéltem vele mint egy haverral. Szakítottam is vele nagy nehezen.

2021. júl. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem.

Dugni lehet, amihez szintén kell szeretet.

Ha majd igazán szerelemmel szeretsz észreveszed, hogy más nőt nem veszel észre.

2021. júl. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Igen.
2021. júl. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem tudsz dönteni, majd ők döntenek. Az egyik mindenképp lelép majd!
2021. júl. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Igen. Vagy te csak egy embert vagy képes szeretni? Szüleidnek.is megmondtad, hogy te csak az egyiküket szereted és ha lesz egyszer barátod, akkor ennyi volt, többé nem.szereted őket? Majd amikor jön egy szerelem, akkor megmondod a barátnak is, hogy vége a kapcsolatnak, mert te csak egy embert vagy képes szeretni? Ennek semmi értelme.


Bár én tudtam választani, voltam ilyen helyzetben. Egyszerre három emberbe voltam szerelmes.

2021. júl. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!