Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasi eltűnt az életemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi eltűnt az életemből se szó, se beszéd, majd hónapok múlva jelentkezik, meg tudnàd- e bocsátani? A férfinak nárcisztikus személyiségzavara van, ezért hiányzik belőle az empátia,így az eltűnését sem úgy élte meg,hogy rossz tett volt,hanem

Figyelt kérdés
csak így cselekedett és kész. A valaszaitokat előre sejtem. Volt- e vkinek hasonló tapasztalata nárcisztikus személyiségzavarban szenvedő el?
2021. júl. 17. 12:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azért mentünk szét, mert mellettem fűzött mást. Persze nem vált be, azóta is zaklat.
2021. júl. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
10: te miért nem hagyod őt? Az enyém nagyon grandiózus, sikeres, nulla empátia nélkül.
2021. júl. 17. 13:14
 13/29 A kérdező kommentje:
4x fűzött melletted mást? Mind a négyszer ez volt a szakitook? Miért bocsatottal meg? Szereted..?
2021. júl. 17. 13:16
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Volt az életemben ilyen srác, bár nálam úgy volt, hogy egy egyetemre jártunk, így nem eltűnt, csak hónapokig nem vett rólam tudomást, majd utána jött mintha mi sem történt volna. Persze a szemében én voltam a r*banc mert nem akartam tőle már semmit. Nem is értem az ilyet mit képzel.
2021. júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
14: igen, mintha mi sem történt volna.....
2021. júl. 17. 13:18
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak legutóbb fűzött mellettem mást. Azóta hagyom, de nehéz őt teljesen ignorálni, ha mindig idegen számról talál meg.

Persze, nyilván szerettem, hiszen 7 évig vele voltam. Az utolsó másfél évben indult el az egész a lejtőn.

2021. júl. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
14-es vagyok. Amúgy az ilyenek nem tudom mit képzelnek, nyilván ez a srác is össze-vissza csajozott, nem is érdekelte ki mit szól. Csak abba nem gondolnak bele, hogy ezt a végtelenségig nem lehet. Előbb utóbb gondolom ők is akarnak egy komoly kapcsolatot, de így mégis hogy?
2021. júl. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
17: nem képesek rá.mivel hiányzik belőlük az empátia, érzelmek. Hiába próbálják, ok teljesen más dimenzióban mozognak,élnek. Nem veszik észre,hogy az ő világuk a nem jó, de egyszerűen képtelenek ezt felismerni
2021. júl. 17. 13:30
 19/29 A kérdező kommentje:
Az enyém is akarta. De nem értette,miért szenvedek, ha torodesre vágytam,hisztis v túl érzékeny voltam. Nekik az ő világukban ez a természetes és az a természetellenes,ha érzel. Ok nem képesek rá,hiába szeretnék
2021. júl. 17. 13:32
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem komoly kapcsolatot akarnak, csak egy állandó embert, aki isteniti oket. Nem fognak rajonni, hogy valami nem oke, mert ideig-oraig ugyis talalnak mindig valakit. Tul sok a serult lelek mar a mai vilagban. Az én exem mar olyan szinteken mozog, hogy nem is tudja mar hosszútávon megjatszani magat. Mindenhonnan kirugjak, millios tartozasai vannak. 31 éves lesz. Talan amiatt mar senki nem fogja ot hosszutavon megturni, mert meg osszekoltozesre is keptelen igy. De nem gondolodnak el, soha. Inkabb lapoznak es keresnek mast.
2021. júl. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!