Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasi eltűnt az életemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi eltűnt az életemből se szó, se beszéd, majd hónapok múlva jelentkezik, meg tudnàd- e bocsátani? A férfinak nárcisztikus személyiségzavara van, ezért hiányzik belőle az empátia,így az eltűnését sem úgy élte meg,hogy rossz tett volt,hanem

Figyelt kérdés
csak így cselekedett és kész. A valaszaitokat előre sejtem. Volt- e vkinek hasonló tapasztalata nárcisztikus személyiségzavarban szenvedő el?
2021. júl. 17. 12:53
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
20: az én exem.is mindig mást ,előző barátnőit hibáztatja mindenért. Neki volt sok hosszú kapcsolata, de mindbol kiszállt, és simán. Van körülötte rengeteg nő, pénze van, háttere, és sok a sérült nő aki idealizalja. Mint ahogy én is tertem
2021. júl. 17. 13:38
 22/29 A kérdező kommentje:
Soha nem ismeri be,H hibázott,sőt a betegsége tudatában sincs
2021. júl. 17. 13:38
 23/29 anonim ***** válasza:
32%
Ebben semmi nárcisztikus nincs. Jó lenne csajok, ha leállnátok ezzel, netek majdnem minden férfi nárcisztikus, pszichopata vagy hasonló.
2021. júl. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
83%
És neked ez miért gond? Nem mindegy, minek nevezzük ezeket? A lényeg, hogy nem normális viselkedés és hagyni kell őket a francba.
2021. júl. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
23%

Akinek nem kellesz, az rögtön nárcisztikus???? Pszichopata??? Nem hinném. De ha így könnyebb feldolgozni, akkor nevezd annak.

A lényeg : eltünt, mert épp mással volt elfoglalva. Más csajjal. Hogy mit hazudik, mellékes!!!!

Miért tünt el?

Mert nem vagy neki toplistás helyezett

Tirpák, ok de nem kell egy visszautasítás miatt a másikból pszichiatriai esetet csinálni! Nyeld le a békát !!!

2021. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
26%

Igen, hát ha valakinek nem kellunk, az lyukvadász, playboy, komolytalan, pszichopata, nárcisztikus, f.ckboy, es sajnos a környezet mondja is, jaj túl szép voltal, elmenekült a szépségedtöl!!!!

Ahelyett, hogy szembenézne az ember magával, hogy mit tehetne, h vonzóbb legyen

2021. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
31%

Ja, mert nem akar töled bocsanatot kérni és belátni, hogy tévedett, mert megengedi magának és sza.rba se vesz, akkor szerinted azért van mert nárcisztikus személyiségzavarban szenved, ez “natyon” tudományos

Így már beteg. Így már kezelheted is, nem? Sajnálni kell , címkét ragasztani rá ? Beteg ? Te szenvedsz, nem ő

2021. júl. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
77%

Magyarázat van mindenre, mentség meg nincs.


Nem vagy pszichiáter gondolom, de, ha az vagy, akkor is max páciens, nem pár.

Hosszú távon milyen boldog, kiegyensúlyozott életet vársz?

2021. júl. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
75%

2 év után próbált visszatérni az első exem, bár annyi ideig nem voltunk együtt, hogy biztosan rámondhassam, hogy nárcisztikus volt. Voltak benne olyan vonások, az tény, de mindössze 3 hónapig voltunk együtt. Így még furcsább volt, hogy 2 év után keresett meg, hiszen annyi ideig összesen nem voltunk együtt.


Egyébként azt hallottam, hogy valamelyik 20 év után keres meg. De mondd, ez téged miért izgat? Ugye nem mennél vissza hozzá?


Ne haragudj, de én azt gondolom, hogy a szenvedő fél addig nem hibás, amíg fel nem ismeri, hogy bántalmazó kapcsolatban él. Amint viszont felismerte, hogy újra meg újra ugyanazt a lemezt játssza neki egy beteg ember, és mindig újabb szenvedés a vége, onnantól igen is, felelős, amiért továbbra is vele marad. Esetleg visszamegy hozzá. Tudom, hogy az áldozathibáztatás ronda dolog, de ha egyszer már sikerült szakítani, ne sírd vissza.

2021. júl. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!