Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érthető hogy ezért nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető hogy ezért nem is szervezek programokat már?

Figyelt kérdés

Minden nap azt szajkózza barátnőm mennyire fáradt. Akkor is ha szabadságon volt és tudott pihenni, meg munkanap után is.

Nem szakadnak csak rá a teendők.

Ebbe kezdek / kezdtem belefáradni hogy semmi mást nem hallottam tőle csak hogy fáradt, így inkább nem szervezek, ott az ágy..ott legalább pihenhet aludhat de úgyse elég az sem


2021. júl. 17. 21:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen érthető a hozzáállásod.
2021. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy nem kifogás,... hanem pl. kéne egy vérvétel, egy kivizsgálás, egy vitaminkúra.
2021. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
12 órákat dolgozik hètvègèn is?
2021. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%
Lehet furcsán fog hangzai, de esetleg elhihetnéd neki, hogy fáradt. Amióta itt a vírus én meg a párom is hatványozottan fáradtabbak lettünk. Elméletileg ez egy betegség utáni tünet is lehet. Szóval ahelyett, hogy azt hiszed kamuzgat a barátnőd, javaslom hidd el neki, hogy tényleg fáradt.
2021. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Lehet depresszió is
2021. júl. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
34%
ilyennel ez nem élet.semmire se mész vele.én az életvidám,talpraesett nőket kedvelem.ő nem fáradt.csak lusta.ennyi.
2021. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
33%

Komolyan itt azok vannak többen akik nem megoldani akarják a problémákat, hanem rögtön szakítani?

Kérdező ha nem vagy képes hinni a barátnődnek, inkább hagyd el. Jobb lesz neki ha talál egy olyat, aki képes hinni neki.

2021. júl. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Igazából ez megy úgy 2 3 éve. A kivizsgálás nem mutatott semmi komolyabbat.


A covidot nem kapta el, (sűrűn tesztelik), még jóval a covid mizéria előtt kezdődött nála..


Elhiszem hogy fáradt na de nem először fordul elő hogy egy teljes napot végig pihent szó szerint feküdt és másnap munka után már hulla volt..vagy 2hetet voltunk nyaralni egyik évben ahol fürdés fekvés volt a program, már a nyaralás utáni első munkanap végén hajtogatta hogy ő kivan fáradt.

Pedig akkor is az volt a munkája mint most irodában 8óra..

2021. júl. 17. 21:48
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy időszak ez életemben, mikor folyton fáradt voltam, és délután le kellett feküdnöm. Engem is sokan lustának tartottak. Aztán kiderült, hogy vércukor problémáim vannak. Mikor rendbe jött, elmúltak a tünetek. Gyerekkoromban meg erősen vashiányos voltam, erre is volt megoldás. Inkább kísérd el kivizsgálásokra.
2021. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%

Munkájához milyen a viszonya?

Lehet utàlja, és lelkileg kifàrasztja a 8 óra is.

Bàr gyanús hogy nyaralàson is ez volt , attól függetlenül mèg lehet lelki oka

2021. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!