Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érthető hogy ezért nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető hogy ezért nem is szervezek programokat már?

Figyelt kérdés

Minden nap azt szajkózza barátnőm mennyire fáradt. Akkor is ha szabadságon volt és tudott pihenni, meg munkanap után is.

Nem szakadnak csak rá a teendők.

Ebbe kezdek / kezdtem belefáradni hogy semmi mást nem hallottam tőle csak hogy fáradt, így inkább nem szervezek, ott az ágy..ott legalább pihenhet aludhat de úgyse elég az sem


2021. júl. 17. 21:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%

Akkor szerintem nem illetek össze. A nyaralás nálunk is fekvés és fürdés. Szóval az is teljesen elfogadható ahogy ő érez.


Egyébként a munka is nagyon fárasztó tud lenni, ha már évek óta ugyanott vagy, hisz monotonná válik. Nálam is volt így. Eleinte teljes erőbedobással, de a végén már csak kín volt. Szóval lehet a munkájába fásult bele.

2021. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem illetek össze. Hozzád egy pörgősebb, mozgékonyabb nő való. Hozzá meg egy olyan, aki fekszik mellette egész hétvégén.


Nem kell utálni a másikat, csak elfogadni, hogy ti egymással nem élhettek teljes életet.

2021. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Azt mondja szereti a munkáját. Szívesen jár a csapatépítős programokra is..


Még hét elején mondta elmenne ma este vhova úgy alakítottam hogy szabad legyek erre, ma du. meg most este hajtogatta ő olyan fáradt..megse kérdeztem jól,hogy megyünk e,minek ha hajtogatja h fáradt, megfurdott és 3órája bent mobilon játszik

2021. júl. 17. 23:25
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden lehet, de a depresszió a legesèlyesebb talán
2021. júl. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező megkérdezted már tőle, hogy mi a baj, illetve mondtad neki, hogy téged zavar, hogy állandóan fáradt?
2021. júl. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Persze szóba került ez már, de érdemben nem jutottunk előrébb.

Anno veszekedések árán tudtam orvoshoz küldeni..

2021. júl. 18. 09:51
 17/18 anonim ***** válasza:
83%
Jajj már megint te??? Nem unod még magad?? Akik frissen vannak itt, azokat tájékoztatom, hogy hosszú hónapok óta picsog a kérdező a barátnője miatt, aki igazából miatta depressziós, mert a maradék életkedvét is elvette már.
2021. júl. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
83%
Hosszú hónapok óta? Èvek óta ide jár kibeszèlni a barátnőjèt.
2021. júl. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!