Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kiderül a pasiról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderül a pasiról hogy nagyon zsugori, mi legyen? Mondok példákat!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Összejöttem nemrég egy pasival, az elején nagyjából minden rendben ment. Kicsit furcsa volt, hogy nem akar beülni sehová, csak sétálna meg padokon gubbasztana, de jót beszélgettünk. Harmadik találkozón mondtam, hogy igyunk meg egy kávét, mert már nagyon fájt a fejem. Azt mondta nincs nála pénz, én fizettem, nem volt nagy tétel két kávé és két üdítő. Összejöttünk és nálam ébredtünk, reggelire kb. mindent megevett és még csinált magának 3 szendvicset, azt mondta azt viszi munkába, így egyszerűbb. Ez így ment kb. 1,5 hónapig. Én fizettem a pizzázást, Kismarosra a vonatjegyet, az állatkertet. Mindig azt mondta, hogy majd felezünk, de valahogy mindig elmaradt. Van munkája és nem szegény, mert akkor megérteném ezt a viselkedést. Voltatok ilyen helyzetben? Mi a megoldás? Nem akarom anyagilag lehúzni, de nekem nagyon kényelmetlen ez a helyzet és soha nem kerültem ilyen szituációba, hogy szólni kelljen vagy erősködni... Köszönöm a válaszokat! 29, nő

2021. júl. 27. 15:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
82%
Nőként eltartod a f*szit? Bravo
2021. júl. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem teszik akkor szakitani kell.

Van másik pasi száz meg egy.

2021. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
85%
Aztán majd összeköltözés után fizetheted az albit, a rezsit, meg a kaját is egyedül. Szép jövőkép...
2021. júl. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
87%
Rengeteg ilyen lehúzos pasi van, főleg az idősebb korosztàlyban.
2021. júl. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Úristen!!Dobd már ki ezt a lúzert!Minek ez??
2021. júl. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért gáz, mert gondolom ő is 30 körül lehet, nem egy fogalmatlan tini, akinek el kell magyarázni, hogy az étel pénzbe kerül.

1,5 hónapja te eteted, nálad fürdik, te fizeted a programokat. Tökéletesen tisztában van vele, hogy mennyibe kerül ez neked.

Ez után én egyszer mondanám el, hogy bocs, de teljesen leégtem, a jövő hétre annyi pénzem van, hogy nekem szűkösen elég. Ráadásul a rezsi is többre jött ki, mint számítottam. Menjen el bevásárolni, ha nálad akar enni, mert ha elviszi reggelire, te a héten nem eszel.

Vagy elszégyelli magát, és telepakolja a hütődet, vagy megsértődik. Ha utóbbi, akkor lapát, csak kihasznál. Ha észreveszi magát, akkor érdemes elbeszélgetni, hogy ideje lenne felesben fizetni mindent.

2021. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
78%
Nem az a baj hogy nem fizet hanem hogy hazudik a felezésről. Ha szarul áll igenis legyen férfi és közölje hogy nem tud fizetni. Ez a tisztelet hiányát jelenti, szóval felejtős.
2021. júl. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Most nézem irtad hogy burkoló.


Akkor most kurvára gyorsan ébredj fel. Ez egy nagyon jó szakma több százezres fizuval. Szerintem simán lehet 500 rugót hazavinni ha jól csinálja. Azt hittem valami gyári munkás de ez így nagyon nem áll össze. Nem lehetséges hogy nincs pénze kávéra. Ez vagy betegség vagy valami red pill nőgyűlölő cucc ahol a nőnek semmit sem szabad adni. Vagy valami nagy költség van a háttérben pl adósság, szenvedélybetegség esetleg már van családja.

2021. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!