Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kiderül a pasiról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderül a pasiról hogy nagyon zsugori, mi legyen? Mondok példákat!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Összejöttem nemrég egy pasival, az elején nagyjából minden rendben ment. Kicsit furcsa volt, hogy nem akar beülni sehová, csak sétálna meg padokon gubbasztana, de jót beszélgettünk. Harmadik találkozón mondtam, hogy igyunk meg egy kávét, mert már nagyon fájt a fejem. Azt mondta nincs nála pénz, én fizettem, nem volt nagy tétel két kávé és két üdítő. Összejöttünk és nálam ébredtünk, reggelire kb. mindent megevett és még csinált magának 3 szendvicset, azt mondta azt viszi munkába, így egyszerűbb. Ez így ment kb. 1,5 hónapig. Én fizettem a pizzázást, Kismarosra a vonatjegyet, az állatkertet. Mindig azt mondta, hogy majd felezünk, de valahogy mindig elmaradt. Van munkája és nem szegény, mert akkor megérteném ezt a viselkedést. Voltatok ilyen helyzetben? Mi a megoldás? Nem akarom anyagilag lehúzni, de nekem nagyon kényelmetlen ez a helyzet és soha nem kerültem ilyen szituációba, hogy szólni kelljen vagy erősködni... Köszönöm a válaszokat! 29, nő

2021. júl. 27. 15:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Igy marad valaki gazdag
2021. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
11, nem nagy tételekről van szó. Ettől nem lesz gazdagabb és nem rokkant volna bele, ha fizeti mindennek a felét. Ő burkoló, én fodrász vagyok, szerintem ő kereshet jobban.
2021. júl. 27. 16:06
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem írták volna elegen, akkor még egyszer leírom, tedd ki a szürét 🤷‍♂️
2021. júl. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
94%
Belebotlottál egy végletesen kényszeres, beteges sprórolóba. Sajnos vannak ilyen emberek. Anyukám egy ismerőse is ilyen volt, aki a párjának a szemére hányta, hogy mennyibe kerül egy tojás, amikor az rántottát akart csinálni magának. Amit leírtál, az is olyan eset, hogy igazából pszichológussal kezeltetni kellene. Abban ne reménykedj, hogy a párod magától meg fog változni. Nem fog. Neked kell eldöntened, hogy hajlandó vagy-e ezt tolerálni életed végéig, vagy sem.
2021. júl. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
26%
LOL király a faszi :D
2021. júl. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
86%
Te jo eg. Elegge alja a ficko, de nokent hova sorolod magad? Mert per pillanat eppen ala sullyedsz.
2021. júl. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem troll vagy, akkor ritka buta és naív. Írom ezt nőként. Harmadik randin egy kávét nem fizet? 1,5 hónapja várod, hogy meghívjon és ne egye ki a hűtődet...???
2021. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

voltam sajnos hasonlo helyzetben, bar nem volt ennyire pofatlan az illeto es neha meg-meghivott, de allandoan nalam voltunk es o is mindent felfalt, amit talalt.. adtam is neki kolcson penzt valamire, amit majd megad, na mondanom sem kell azota sem adta meg (mar nem talalkozgatunk)..

szoval az ilyen pitianer, zsugori alakoktol jobb menekulni, amig lehet es amig meg nem karositanak meg nagyobb osszeggel.

2021. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Tedd ki a szűrét! Ha szakítasz, majd te leszel az aranyásó a szemében, de ne érdekeljen. Ő az élősködő!
2021. júl. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Ramiz ***** válasza:
100%
Hát ez nem zsugori. Valami egészen más.
2021. júl. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!