Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem volt korrekt, amit a párom barátja csinált?

Figyelt kérdés

Múlthéten elment a barátnőm bulizni a barátaival, én nem tartottam vele, mert dolgoztam, meg kedvem se volt, és nemrég tudtam meg a páromtól, hogy mivel nem volt mivel hazamennie- ezért az egyik haverja az ex-ét hívta fel, és ő vitte haza. (akivel amúgy 2 éve nem beszélt).


Amikor ezt megtudtam, nyilván kiakadtam, és elmondtam, hogy full nem korrekt szerintem az, hogy valaki elhív téged bulizni, és nem tudjátok megoldani máshogyan a hazajutást, mint az exeddel, és nekem például fordított esetben eszembe se jutna az, hogy ilyet meglépjek, vagy az, hogy valamelyik barátomat az ex-ével vitessem haza.


Közben meg láttam, hogy azóta újra ismerősök lettek. Természetesen mondtam a barátnőmnek, hogy ez nekem így nem okés, ez szerintem egy tök unkorrekt dolog volt, de közös nevezőre nem tudtunk jutni.


Igazából az egész nem nagyon izgat, csak nem szeretem ha hülyének néznek, és arra vagyok kíváncsi, hogy valóban én reagálom túl, vagy ez tényleg nem normális így?


2021. júl. 28. 12:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Bevallom őszintén, teljesen megértem az utolsó mondatodat, hogy azon gondolkodsz már, hogy elengeded az egészet.

Teljesen lényegtelen kérdés, hogy vajon van-e köztük valami, vagy lesz-e a jövőben. Itt nem ez a lényeg. A hangsúly azon van, hogy tok megalázó módon egy olyan embert vett/vettek elő, aki 2 éve semmilyen formában sem az élete része.. én ezt abszolút nem tolerálnám, főleg, hogy ennek folytatásaként a bocsi, de agytalan nőd egy tiltás után ezekszerint feloldotta és meg ismerősök is lettek Facebookon. A tisztelet mindenfele hiánya megmutatkozik. Sorry, nekem már ez akkora tüske lenne, a bizalom romlását eredményezne, hogy nem gondolkodnek sokáig a folytatáson…

2021. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!